Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Gözün aydın canım bugün 14. Gününmüydü dr unla konuştunmu tekrar test istedimi
Benimde bugün 13. Gün bende vercem bugün
Benimde 13. Gün sanırım ben karıştırıyormuşsun transferim 1 Ağustos'ta oldu doktor herşey çok güzel dedi bir daha yapma ayın 22 sine ultrason dedi

Kizlar moralim cok bozuk.bugun ignelerimin 8.gunu ve en buyuk yumurtam iki taraftada 20.5 mm.Ama 2gun daha igne verdi dr.Ben dedim ki yumurta dondurmayi dusunuyoruz.Sizce yeterli yumurta var mi dedim o da isimizi gorecek kadar olsun da dedi moralim cok bozuldu.Asistanaa sayarken brnde saydim en kucugu 6.5 mm olmak uzere 9tane falan yumurta var.Cok mu kotu offf olmek istiyorum
Sen korkma sakın 2 günde neler değişiyor sen merak etme

Ya kızlar size bişi sorucam nolur yardım edin benim adetlerim düzenli olurdu hep yine düzenli ama son aylarda azaldı çok kanama bi ped dolacak kadar oldum geçen ay 2 günde kesildi kahverengi leke oldu hep bir de doğum kontrol hapına başladım geçen ay o mu kesti hap biteli 4 gün oldu bugün adet olmam lazım ama yok gelmiyo sabah kahverengi akıntı geldi biraz o kadar ya ben çok korkuyorum kızlar yaaa erken menepoz mu diye :KK43: Allah korusun bi adet olsam yarın başlıcaz tüp bebek tedavisine ama olmuyo endişeliyim bide çikolata kistim var nolur akıl verin bana

Ya kızlar size bişi sorucam nolur yardım edin benim adetlerim düzenli olurdu hep yine düzenli ama son aylarda azaldı çok kanama bi ped dolacak kadar oldum geçen ay 2 günde kesildi kahverengi leke oldu hep bir de doğum kontrol hapına başladım geçen ay o mu kesti hap biteli 4 gün oldu bugün adet olmam lazım ama yok gelmiyo sabah kahverengi akıntı geldi biraz o kadar ya ben çok korkuyorum kızlar yaaa erken menepoz mu diye :KK43: Allah korusun bi adet olsam yarın başlıcaz tüp bebek tedavisine ama olmuyo endişeliyim bide çikolata kistim var nolur akıl verin bana
Erken menapoz öyle olmaz ilaçlar değişim gösterebiliyor canım birde o ay ki sıkıyı stres gibi durumlarda etkiliyor ayrıca Doğum kontrol hapına tedavi amaçlı başladı iseniz o reglinizin düzenlemesinde faydalı olacaktır korkmayın ve doktorunuzla görüşün bence

Kızlar 12 gün sonuç bugün yptm 458,2
Erken menapoz öyle olmaz ilaçlar değişim gösterebiliyor canım birde o ay ki sıkıyı stres gibi durumlarda etkiliyor ayrıca Doğum kontrol hapına tedavi amaçlı başladı iseniz o reglinizin düzenlemesinde faydalı olacaktır korkmayın ve doktorunuzla görüşün bence

Hamile kalmaya yakında adetler azalır yumurta kendini hazırlar korkma inş bişey yoktur

Sen korkma sakın 2 günde neler değişiyor sen merak etme

Insallah canim.Senin de bebegin tutmus.Allah kucagina almayi nasip eder insallah.Seninle ayni durumdayiz insallah benmde olumlu sonuclanir benimde 2dis gebeligim 1kimyasalim var :KK43: senin 2 embriyo mu konuldu canim?Buarada bnm persembe 9.30da yumurta toplanacak catlatma ignesini(ovitrelle) sali gunu gece 11de olacakmisim.herkesin boyle mi oluyor carsamba gunu hicbir ignem yok.Kusura bakma cok soru sordum..

Aradım doktorumu konuştuk şimdi doğum kontrol hapını e2 hormonum 116 çıktı diye verdi geçen ay adetin 3. günü için çok yüksekmiş o yüzden başlayamamıştık tüp bebeğe şimdi adet başladı kızlar doktor yarın gel dedi 3te randevum var e2 düzeldiyse başlar inşallah iğneler Rabbim hayırlı etsin inşallah tedavimi ben sizlere çok dua ediyorum siz de bana edin nolurrr :) kafayı yedim erken menepoz bilmem ne tövbe yarabbim ya inşallah herşey yolunda gider canlarım benim

Aradım doktorumu konuştuk şimdi doğum kontrol hapını e2 hormonum 116 çıktı diye verdi geçen ay adetin 3. günü için çok yüksekmiş o yüzden başlayamamıştık tüp bebeğe şimdi adet başladı kızlar doktor yarın gel dedi 3te randevum var e2 düzeldiyse başlar inşallah iğneler Rabbim hayırlı etsin inşallah tedavimi ben sizlere çok dua ediyorum siz de bana edin nolurrr :) kafayı yedim erken menepoz bilmem ne tövbe yarabbim ya inşallah herşey yolunda gider canlarım benim
Hayırlısıyla başlarsın inşallah tedavine canım. İsteyen herkese Rabbim nasip etsin inşallah. Zor günler geçiriyoruz o yüzden herşey takılıyo kafamıza. Rabbim yardımcınız olsun

Kızlar bugün benim adet gunumdu çok şükür adet olmadim ama kasiklarim belim adet olcakmisim gibi ağrıyor hamileyken adet gününüzde kasik agrisi oldumu

Kızlar yine ben bana yardım edin bugün kahverengi akıntı geldi adet oldum diye doktoru aradım yarın gel dedi tüp bebek tedavisi için ama o lekenin devamı gelmedi adet olamadım yani kesildi ve sapsarı akıntıya döndü ben şimdi yarın gitmeli miyim sonuçta adet oldum sayılmaz doktorum da uzakta 2 buçuk saat sürüyor yol çok kafam karıştı çıkamıyorum işin içinden kıpkırmızı adet başlamadan tüp bebek tedavisine başlanır mı nolur bi fikir verin

Kızlar yine ben bana yardım edin bugün kahverengi akıntı geldi adet oldum diye doktoru aradım yarın gel dedi tüp bebek tedavisi için ama o lekenin devamı gelmedi adet olamadım yani kesildi ve sapsarı akıntıya döndü ben şimdi yarın gitmeli miyim sonuçta adet oldum sayılmaz doktorum da uzakta 2 buçuk saat sürüyor yol çok kafam karıştı çıkamıyorum işin içinden kıpkırmızı adet başlamadan tüp bebek tedavisine başlanır mı nolur bi fikir verin
Benim asilamadan sonra öyle bi durumum olmuştu adet oldum sonr baktm her gün bi damla bitti biricik diyorum her gün damla bnm de adet karıştı gitmiştim doktora doktor henüz adet değilan demişti. Sonra yine nerdeyse 2 ay böyle adet zamanlari mi bilmeden her gün kanamam oldu sonra da diS gebelik yaşadığımi öğrendim. Sonra kj zaman da doktorum ne zaman bi dama bile kanın olsa onu 1. Gun say ve 2 ve 3. Günde gel demişti. Bence snde gt en azından için rahatlar

bir damla bile gelse birinci gün mü sayılıyormuş o zaman mutlaka gitmeliyim canım çok sağol yaa geçen ay da bi tuhaf oldu adetim hem 3 gün önce oldum hem de 1 gün aktif kanama olup pat diye kesildi tam 13 gün nokta nokta lekelenme devam etti ben de korkuyorum açıkçası bi dış gebelik ihtimalinden ama geçen adette muayene olmuştum fark ederdi heralde doktor öyle bişi olsa peki sen nasıl anladın dış gebelik yaşadığını :KK43:

X