Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kızlar merhaba benim e2 yükselmiş. 1500 olmuş doktor gonal f miktarını 175 e indirdi. Bugün cetrotide 1 kutuyu vuruldum. Yumurtalarımın sayısı artmış normal mi anlamadım. Doktora da soramadım. :110:

Kızlar merhaba benim e2 yükselmiş. 1500 olmuş doktor gonal f miktarını 175 e indirdi. Bugün cetrotide 1 kutuyu vuruldum. Yumurtalarımın sayısı artmış normal mi anlamadım. Doktora da soramadım. :110:

normal canım, benimde yükselmş 4.günde ama şırı değil, yarın sabah gidicem muhtemelen benimde gonal f i düşürür..
hiç sıkıntı etme..yumurtalar büyüdükçe arttıkça oohh misss..keyfini çıkar.. : )

Polikistik over var bende o yüzden tedirginim canım :dua: yarın sabah tekrar gideceğim bakalım hayırlısı olsun hakkımızdan....

Canım herkesin sıkıntısı farklı nedenlerden olabilir. Takma sakın kafaya. Doktorun sana uygun ilaç vermiştir. Kaçıncı gün senin iğnelerinin? Ben 5. Günü bitirdim. Yarın tekrar gideceğim. Yoruldum valla hemen hemen hergün gider oldum. :işsiz: şimdi de e2 yüksek ve onun için kan verip duruyorum sürekli...

Canım herkesin sıkıntısı farklı nedenlerden olabilir. Takma sakın kafaya. Doktorun sana uygun ilaç vermiştir. Kaçıncı gün senin iğnelerinin? Ben 5. Günü bitirdim. Yarın tekrar gideceğim. Yoruldum valla hemen hemen hergün gider oldum. :işsiz: şimdi de e2 yüksek ve onun için kan verip duruyorum sürekli...

Bende yarin gidecegim canim bugun 6. Gunumdu..
Insallah degerin normal seviyelerde cikar..sakin moralini düşürme..

Mrb kızlar nasılsınız.bugün tedaviye başladım. Gonal f 150 ve merinoal 75 ile.
Akşam 7 de ilk iğneleri yapıcam. 5 gün sonra da kontrol var

Hadi hayırlısı olsun canım..sağlıkla inşallah..
bende bgn kontrole gittim..gelişmeler iyiymiş..bakalım cumartesiye tekrar gel dedi..büyük ihtimal pazartesi ya da salı yumurta toplama var.. :spor:

X