Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Aynen canim konyada yasıyorum..senin tedavin nerde
Orada uzun mu kalacaksinz?
Bn samsunda yaşıyorum işim geregi ama tedavim Ankara'da olacak. Regl olur olmaz gidicem tedavi süresince ben orada kalicam eşim opu günü sperm vermek icin gelecek inşallah. Ay Allah emeklerimizin karşılığını versin yarabbim

Ben yarın yine kontrole gideceğim. Pko varmış ben de çok umutsuz başladım ama Rabbim ol derse olur.. . Yarın size yine yazarım durumumu. 2 kutu cetrotide aldirdilar bana. Bakalim yarin vuracaklarmis birini. Gonal f 900 almistim tekrar aldirdilar.

Dozları iyi ayarlarlarsa Pko avantaj canım. Çok yumurta elde edilebiliyor

iyi haberlerini bekliyoruz üzülme rabbim nasip etmişse olur pko avantajda olabiliyor güzelce uyu güzel haberler ver bize

iyi haberlerini bekliyoruz üzülme rabbim nasip etmişse olur pko avantajda olabiliyor güzelce uyu güzel haberler ver bize

Canim iğneleri vurmaktada tereddüt yaşadım. Ilkini sağolsun çok tatlı bir hemşirem var o vurdu ve gösterdi. 2. Ignemi eşim vurdu ama yanlış yere vurdun diye adami canına doyurdum. Ondan sonrakileri de ben vurdum. Çok gerginim sanırım

benim ilaçlarımda aynı canım gonal f 300 5 gündür kullandım
dünde cetrotide nin 1.sini kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…