Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Canım malesef ben hic duymadım..ınsallah sonic alirsinız kisa zamanda..
Bende hic aşılama yaptırmadım direk tüp bebek önerdi doktorum bende öyle istiyordum zaten..insallah tutar

merhaba bende 03.07.2017 de başladım puregon 300 ve merional iğnelerini verdi kendim yapıyorum cuma günü kontrole çağırdı 2 ay önce bana yumartaların iyi durumda demişti ama dün yumurta rezervlerin iyi değil dedi çok üzüldüm ama bişey soramadım sonra yaptıran arkadaşlardan öğrendim değişkenlik olabilirmiş kafana takma dediler umarım herşey yolunda gider rabbim isteyen herkesede banada nasip etsin inşaallah
merhaba

Bende hic aşılama yaptırmadım direk tüp bebek önerdi doktorum bende öyle istiyordum zaten..insallah tutar

sağol canm . İnşallah güzel haberler alırsınız .

Aynen canim yumurtalar degisiklik gösterebilirmiş.. ama adet fln hic onemli degil yeterki kaliteli olsun..sen kendini iyi motive et..
Olumlu düşün..moral en en önemlisi bu tedavide..
Iyi dusunecegiz tosbik bebiklerimiz olcakkk..

Oluyor sanirim..
Aşırı bas ağrısı yasiyorum canim..kasiklarim cok gergin ve şiş..
Halsiz ve yorgunum..sende durumlar nasil?

bende çok kasık ağrısı oluyor özellikle sağ tarafımda sordum asistanına normal yumurtaların büyüyor dedi ağrı kesici alabilirsin dedi ayrıca mide bulantısı ve halsizlik var

Benim bugün 5. Günüm ve felaket midem bulanıyor. Acaba iğnelerden mi? Hatta eşim dalga geçiyor hamilesin bulanır miden diye halsizlik ve baş ağrısı da var.

Merhaba kızlar ben de anesteziden korkuyorum. Ya sıkıntı olursa diye offf rabbim kimsenin kucağını boş koymasın böyle olursunuz inşallah kızlar

Insallah canimm..
Simdi gordum.diger mesajlarinida..bas agrisi bendede var aşırı hemde..benimde 5. Günüm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…