Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
mada07 arkadaşım size tam olarak hangi işlemler yapıldı.
Endoskopik alın germe
Derin plan yüz germe
Gözaltı torbalarının alımı
Kantooeksi ( bu gözaltı ameliyatlarında zaten yapılması gereken bir işlemmiş sürpriz oldu bana fakat badem göz aklınıza gelebilir öyle bir durum yok bende alt gözaltı kapağından giriş sebebi ile zaten şekillendirilmesi gerekiyordu )

Ortalama fiyatı söyleyebilir misiniz?

Sadece gozunuzu cekıp koymanız mumkunmu acaba.

Sevgili Mada ben de merak ettiğim için ısrarla size sorular sordum karşılığında bu ne hiddet diye cevap aldığım için sizin de defalarca merak edip sorular sorduğunuzu örnekledim. Kısaca size benziyorum diyelim. Meraklı,ısrarcı. Buna kızmayın lütfen

Sevgili mada buz konmadığını söylemişsiniz. Nedenini sordunuz mu? Çünkü derin plan amel olan çok arkadaşım var ve hepsine kondu. Sizin dr un yöntemi mi farklı isi acaba?
Bu arada amel ile ilgili açıklamalarınızı okuyorum okurken dikkatimi çeken konuları hemen soracağım ki unutmayayım. Bilgilendirmeleriniz için de özellikle teşekkür ederim

Sevgili mada açıklamalar için teşekkürler. Ama bir şeyi anlayamadım. Dikiş hattı izli gibiydi Ozan bey yatıştırdı demişsiniz. Dikiş izleri mi çok belirgin demek istediniz yoksa dikiş izlerinin yanında deri fazlalığı yani potluk mu oluştu ?

Bir de gözlerim birbirinden çok farklı gözle görülür şekilde demişsiniz. Sizin için sorun olmazsa sadecw gözlerinizin resmini koyabilir misiniz?
Gözlerde asimetri mutlaka oluyor zamanla geçiyor sorundan kasıt bu ise üzülmeyin mutlaka geçiyor çğnkü

Geçmiş olsun. Sevindim sizin adınıza. Her şeyi yazmışsınız teşekkür ederiz ayrıca.

Ben de tahmin etmiştim yok olmanızdan, ameliyat olacağınızı. Yazdıklarınızı okuyorum şimdi tekrar tekrar. Gözünüz düzelir umarım. Size soracak ne çok şey var ama önce yazdıklarınızı okumalı...

Yazdıklarınız cesaret verici. Ne kadar stresli ve yoğun bir araştırma süreci geçirdiğinizi bildiğim için, inanın sizin adınıza çok çok sevindim.

Zaten iki uc kısı kaldık arastıran bızde bır amelıyat olsak yuz forumu kapanır :)
Kapanmaz kapanmaz. Benim gibi meraklı ama korkaklar var. Ben Mada07 ile çok yazıştım. Bilgi kirliliği olmasın, bir tecrübem yok diye buraya yazamıyor, mesaj gönderiyordum. Şimdi onun ameliyat olduğunu öğrenince bana bir cesaret geldi. Dr. Ozan Bitik ile bir kez görüştüm, kendi takvimimden dolayı yaza kadar askıya aldım. Ama yazılanları okuyor, dikkate alıyorum. Bir tecrübem olmadığı için burada bilgi kirliliği de yapmak istememiştim.

Aramıza hosgeldınız ozaman. Bızımde yok tecrubemız kendı capımızda sorup sorusturuyoruz doktor dpktor gezıyoruz bırgun amelıyatta olucaz ınsallah :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…