Tüm sorunlarımın kaynağı görümcem

Kaynina ağlamıyor. Kardeşi yanliz kaldi diye ağlıyor.
Kitapta yazan gizli ensest
Iki satir okusa konusahibi bile anlar ama bu tür kadinlar kocalarını izole edince mutlu olacaklarina inaniyorlar.
Suçlu şimdilik görümce, sonra KV, peşine KP, tombili, uçan kuş ama asla kocası değil.
70 yaşına gelince dank ediyor ama nafile

Duygusal ensest... ( cinsellikten uzak hastalık derecesinde bağımlılık)

Evet,türkcesi duygusal ensest. Ben gizli ensest diye inglizceden yanlış tercüme etmişim.
Cinsellik değil ama aşiri bir bağlanma bozukluğu.
KVde bu sorunun baş rölü ama fazla derine inmeye değmiyor.

Evet son ilişkimde çok manipüle edildim, eski sevgilime göre daha güzel daha kültürlüyüm ama o her fırsatta sen güzel kızsın ama bak iyiliğin için diyorum parfümün kötü, rujun kalitesiz, kıyafetlerin çok uyumsuz dedi durdu dibe çekti beni, şuan düzelmeden başkasıyla görüşmüyorum biliyorum yine manipüle edileceğin sinsice

Evet,türkcesi duygusal ensest. Ben gizli ensest diye inglizceden yanlış tercüme etmişim.
Bazı erkeklerde de bunun arkadaş versiyonu var. Çoğu erkek problemli ya bu kadınlar napsın?

İleride çok pişman olacak, işin kötü tarafı çocuğu çok saçma şeylere maruz kalacak , böyle bir adamın evladı olmak çok zor ve yıpratıcı, sürekli kuzenine yetişmeye çalışacak görünür olabilmek için, ailemde buna benzer vakalar yaşandı, şuanda herkes herkesten nefret ediyor , tüm kuzenler birbirine nefret besliyor sebebi ise malum konu ...

Bazı erkeklerde de bunun arkadaş versiyonu var. Çoğu erkek problemli ya bu kadınlar napsın?

O başka bir dangalaklik formu :)

Şimdi açık olmak gerekirse kadinlarda az değiller.
Çoğu gizli narsistler kadinlar mesela.

Biz kadinlarda aileye, çocuğa, kocaya deli divane olmak, saçi başı süpürge etmek, yemeyip yedirmek ne bilim herhangi bir bagimlilik formu minnoş olarak kabul görüyor.

Başka bir konuda çocuğum kreşe gidiyor diye kötü anne ilan edildim. Oğlum travmatik olup bağlanma sorunu yaşayacakmiş.
Toksik, oğluna yapışgan anne olmadığım için kalpsiz para canavari oldum

Derine inince sorunun ana kaynağının kayınvalide olduğunu görebiliriz, konu sahibi doğruları kabullense idi bu konu üzerine yoğunlaşır daha net bilgiler paylaşabilirdik lakin konu sahibi kocasına ve hastalıklı ilişkisine toz kondurmadığı için bu konuya tam değinemedim, kocam diye tutturup bizleri sabote etmese çok güzel yorumlar ve nasihatler alabilirdi, eşi duygusal ensest kurbanı maalesef , çok ağır bir vaka düzelmesi çok çok zor...

Ahahahah yok artık ya halbuki tam tersi olurdu, burda çocuğuma bakacam diye işi bırakanları linçliyoz genelde.

Ahahahah yok artık ya halbuki tam tersi olurdu, burda çocuğuma bakacam diye işi bırakanları linçliyoz genelde.
Algoritması kısır günü yapan 70 li teyzelerin sayfasına düşmüş yoksa katiyyen öyle diyen çıkmaz bizden

Kesinlikle öyle.
Benim KVdem narsist (kimse saldirmasin, kadinin 70% engelli raporu var bu sebepten) ve kaynimla duygusal ensest durumu var.
Eşim artık kafayı yiyor bunları gördükce.
Eltim KVdemin gencliğine benziyor ve sadece ben değil tanimayan herkes onları kari koca sanıyor. Eltim çocuk yapabilen yürüyen rahim. Başka hiçbir fonksiyonu yok. KVdem toruna kendine anne dedirtiyor.
Kaynim bu olanları çok pincik buluyor ve eltim sus pus izliyor
Bin şükür yıllardır görüşmüyorum. Artık bana inme inecekti.

Aynı durumu yaşamış biri olarak tahmin edebiliyorum

Ay Almanya 'da bunlara rapor mu veriyorlar cidden?

Sprunun kaynagi olarak gorumcenizi gormeniz ? Sorun esiniz yani aralarinda esiniz tarafindan anormal bir baglanma var bana sapikca bir durum gibi bile geldi ne munasebet benim kizimdan hayatimdan daha degerli olucak aglamasi falan igrenc direk soguma sebebi siz hic konusmadinizmi bu tepkiler normal degil sınırini bil bunu kabul etmiyorum kendi ailemize odaklan falan diye

Her şeyi anladim diyelim anlamadım da kendi çocuğun başkasına anne derken nasıl susabilirsin ki

Eltin de yer gök titremesin diye boşanmıyor galiba Bazı kadınlar bu hayata çile çekmeye gelmiş yapacak bişey yok, konu sahibi de onun okumuş versiyonu

Her şeyi anladim diyelim anlamadım da kendi çocuğun başkasına anne derken nasıl susabilirsin ki

Eltimde mal. Çocuk kendi diyormuş. Eltimde hi hiii diyip oturuyor.
Bu tip hastalikli insanlar belirli bir zamandan sonra yanindaki insanların algılarini bozuyorlar. Bu sebepten parazit hibi hep kanini emdikleri insanlar mevcut. Maymun bazen gözünü açıp kaçıyor ama coğu böyle narsistlerin yanında ruh sağlığı kayip edip siniyor
Eltim malasef sinen tip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…