Tüm hayatım alt üst oldu

Allah yardim etsin bir an once iyilesir insallah oglunuz. Zor ama dil kursuna baslayana kadar idare edin video vs ile dilinizi geliştirmeye calisin bir iki yila oglunuzda buyudukce belki isde bulursunuz o okullara gider hemde bakarsiniz iyilesir allahtan umit kesilmez bu gunlerde gececk diye dusunun

Merak ettim mektup
Merak ettim mektup telefon uygulaması mi

Almanya baya gelişmiş bir ülke.
Küçük kasaba yerine orta büyüklükte olan yerde otursaniz olmazmi ?
Eşiniz arabayla gider işe ,sizde hem daha sosyal olma imkanı hemde dil kursu için gitme imkanı bulursunuz.

Oncelikle sakin olun her sey çok ust uste gelmis ancak almanya gercekten sosyal imkanlari olan bir ulke .zamanla her sey duzene girecektir.Oglunuzun gelecegi alamnayada daha garanti altında emin olun .turkiyeye donseniz cocuk iler sefil olur .

Oncelikle sakin olun her sey çok ust uste gelmis ancak almanya gercekten sosyal imkanlari olan bir ulke .zamanla her sey duzene girecektir.Oglunuzun gelecegi alamnayada daha garanti altında emin olun .turkiyeye donseniz cocuk iler sefil olur .
Oğlumun normal okula gitme şansı yoktu pek çünkü bez kullanan çocukları okula almıyorlar. Özel eğitim kurumlarına yönlendiriyorlar hep. Destek bulmadığı bir okulda okuması için zorlasak onun için daha kötü olacaktı.

Almanya baya gelişmiş bir ülke.
Küçük kasaba yerine orta büyüklükte olan yerde otursaniz olmazmi ?
Eşiniz arabayla gider işe ,sizde hem daha sosyal olma imkanı hemde dil kursu için gitme imkanı bulursunuz.
Açıkçası şuanda eşimin kazandığı para öyle ucu ucuna yetiyor ki bir de benzin için masraf yapacak bir durumumuz yok şuanda malesef

Evde kendim çalışıyorum hem de gece yarılarına kadar deli gibi. Ama genelde aklım hep eski işime,aileme arkadaşlarıma kayıyor. Böyle olmasaydı keşke diye kendimi yiyip duruyorum

Umarım yeni hayatınız size mutluluklar getirir

Allah yardımcınız olsun.

Facebookta göçmen kadınlar grubuna katılmanızı tavsiye ederim. Oradan bulunduğunuz şehirde arkadaş edinmek istediğinize dair paylaşım yaparsanız belki kafa dengi bir iki insanla gün içinde kahve içebilme imkanınız olur. belki sosyalleşmek ruh halinize biraz fayda sağlar.

Bir tanıdığımın oğlu anal artrezili doğmuştu, bir kaç defa marmara üniversitesi hastanesinde ameliyat oldu. Hem idrar hem de kaka kontrol edemediğinden bez kullanıyordu . 2 sene önce liseden mezun oldu. Özel eğitim kurumu değildi, kurallar sonradan mı değişti acaba ?
Oğlunuza şifalar diliyorum.

Ne yazık ki bu okulun ve okul müdürünün insafına kalmıs bir durum. Genelde çocuklar ya uzaktan eğitim alıyor ya da özel eğitim kurumuna gidiyor. Bazı ilkokullar anne bahçe kapısında beklemesi şartıyla kabul edebiliyor ama bu da annenin iş hayatına girememesi demek. Liseye giden cocuklar ya zamanla iyileşmiş oluyor ya da başka tedaviler var. Bu tedaviler büyüdükçe çocuk kontrolü eline aldıkça daha kolay oluyor elbette. Ama benim oğlum daha küçük

Bir tanıdığım evlilik dolayısıyla gitti Almanya'ya onun da burda ortalama sayılacak işi vardı geçende sordum napıyor diye kuru temizlemecide saatlik 40 Euro çalışıyorum dedi hatta şimdi çifte vatandaşlık yasası yürürlüğe girerse 80 alacam saat başı en az dedi 5 senesi doldu
yani bilmiyorum belki beğenmezsin ama böyle saatlik bir yer bulamaz mısınız hem çalışır para kazanır hem kafanız dağılır o kızında dili çok iyi değil şansına dükkan sahibi Türk yavrunuz için sabr o durumunuz çok zor Allah yardımcınız olsun

Böyle bir iş bulsam seve seve giderim. Şuanda iş seçme gibi bir lüksüm yok zaten. İş arıyorum ama küçük yerde yaşadığımdan ve oğlumun okul saatleri ile çakıştığından iş bulamadım henüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…