Tüm Çabalarıma Rağmen Hayatım yok oldu...

Hala hayattaysınız hayatınız yok olmamıştır.

Sağlıklı düşünmek için bir durun, nefes alacak zaman dilimi yaratın.

toleransım sıfır oldu artık deyim yada daha fazla güvenemiycem deyim..

toleransım sıfır oldu artık deyim yada daha fazla güvenemiycem deyim..
2 konu birbirinden farklı ama..
biri KOCA
biri EVLAT
Hem zaten artık aldrımazamanı geçti unutun o şıkkı..adamı boşarsınız boşamazsınız o sizin kararınız..ama çocuğunuz o sizin..karnınızda yaşayn bir can,sizin parçanız..bence bundan sonra vereceğiniz kararlar artık evladınız için olmalı..

kendini sakın suçlu hissetme sakın.
benim de hamileliğim halsizlik içerisinde geçti. bunda ne gibi suçumuz olabilir ki.
ben 21 de yatıyordum en geç eşim uyuyamıyordu. bana dedi ki canım sıkılıyor sen en iyisi oturma odasında uzan ben tv falan bakarım nette takılırım benimde uykum gelince gidip yatarız.. ee mantıklı geldi. zaten çekyat var yanında uyudum. sizde bunu yapabilirsiniz. her boşlukta aldatır mı insan oha diyorum.

ayrıca eşini hep ilgi hep muhabbet derdinde ve bu size uymuyor. bu kadar uyarı ve yaşanmışlıktan sonra yine dinlemeyecektir. ya sineye çekeceksiniz ya da eşinize güzel bir ders verin. sizi kaybetme korkusunu yaşasın.

evlatsızlık ne demek bira biliyorsunuzdur tedavi aşamalarından. o yüzden evladınıza kıymayacağınızı biliyorum ama lütfen bunu da dillendirmeyin. bir sözünüz Rabbimin ağrına gider sonra üzüleceğiniz şeyler yaşayabilirsiniz..

hamilelik çok hassas yapabiliyor insanı o yüzden gerekirse bira uzak kalın. sizde kendinize uğraşlar bulup eşine takmayın kafanızı..

kalırken haberim yoktu bu durumdan... ne deseydim kalmamı kuzeninde deseydim. üstelik evli kadın kocasıda aynı evde
kadının niyeti buysa tabiki kalma derdiniz hem daha önce birbirlerini sevmişler nası kalabilir ki benim aklım almıyor ama kocanız alışmış zaten hep sizden başka bir kadın olmuş

Bence sen aşırı kendine güvensiz, karşı tarafı boğan birisin.
Ayrıca bite kızıp (kocana) yorgan (bebek) yakılmaz !

hamile kaldığım dönemde bi problem yoktu biz hiç bu konular dışında sorun yaşamadık. bu olaylarda evl
kadının niyeti buysa tabiki kalma derdiniz hem daha önce birbirlerini sevmişler nası kalabilir ki benim aklım almıyor ama kocanız alışmış zaten hep sizden başka bir kadın olmuş
durumu öğrendikten sonra tüm bağlantıyı kestik ne selam ne sabah ama öncesinde bilmiyordum...

Esinizin karakterini evlenmeden biliyormussunuz. Simdi aldirmayi planladginiz çocuğu da onca kavga gürültünün arasında uğrasa uğrasa yapmissiniz

Yeni mi uyandiniz uykudan??

Ayrica esiniz yerine millete sarmayin!!!! kiz erkeklerle geziyormus, bir tek kiz calisanmis, yarmagülmüş, eşini alkole alistirmis falan filan.

... Çocuk mu ki esin her oyuncak var diyenin peşine gidiyor suçlu da cagiran mi oluyor?

hamile kaldığım dönemde bi problem yoktu biz hiç bu konular dışında sorun yaşamadık. bu olaylarda evl

durumu öğrendikten sonra tüm bağlantıyı kestik ne selam ne sabah ama öncesinde bilmiyordum...
bilmiyorum ya ben anlayamadım hep birşeyini yakalamışsınız yemin etmiş falan tamam da tavuk şeyi tövbe tutmaz yani her seferinde nasıl inandınız bu adama?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…