Tuhaf bir durum

gıybet yapmak istedim bu şelilde bakın konuya ya bunu dert edecek biri değilim. yapmayın lütfen
gıybet amacıyla konu açtıysanız yanlış foruma açtınız o zaman
burası bir derdim var, yani derdi sıkıntısı olanların konu açıp fikir almak, akıl danışmak, çare üretmek istediği başlık
sizin konularınız hep eski kocanızla alakalı ve devamlı da yazan insanları tersleyip duruyorsunuz
eski kocanız için konular açıp bir de milletle kavga edip banlanıyorsunuz, yalan mı ?
hiç umursamayan birisi şu saydığım hareketleri yapmaz

Içinizde bir yerde sizi kıran , degersizlestiren biriyle mecburi görüşmek zorunda olmanız çok kötü . Gerçekten çok kötü bunun farkındayım . Ama bunları aşmanız lazım. Çünkü ortaya ister istemez çocuğunuzu da katiyorsunuz . Para mevzuları , kalma mevzuları hepsi bundan kaynaklı . Bu adama karşı kendinizi nötr hissetmeniz lazım . Çok güçlü duygularınız var ve asmadiginiz sürece çocuğunuz da sizde etkileneceksiniz. Gidip bir terapi alın tek başınıza olmuyorsa tabi bunu da gerçekten düzgün birini bulmanız lazım .

Nasıl besliyorsun mesela engelledim demiştin engeli açmışsın kızın gidince tekrar engellememissin . Nafaka olayını sundurdun . Insanlar dava aç hayatına bak dedi bunu çok uzun zaman yapmayıp iletişimde kaldın . Açtıktan sonra da aynı şekilde . Babasını çok az gören çocuğu uzun zamanlar yollayıp cezalandırsam mi diye düşündün yine buradan akıl aldın . Aslında sen ozunde makul bir insansın . Sadece ilişki ve duygusal konular girince kontrolu kaybediyorsun . Sen duygusal olarak durumu stabil hale getirsen hayatında hiçbir şey böyle olmaz

Ayrıca hayatta bazı şeyler olur Jameya. Dünya adil bir yer değil . Kimileri doğru insan seçer kimi yanlış . Senin eski eşin belli ki manipulator pisliğin tekiydi . Seni yaralamış ve sen bu duygusal yükten kurtulamiyorsun . Daha önce de yazdım sen yeni bir ilişkiye hazır değilsin olamıyorsun . Oraları boşver artık kurcalama bırak ne bok yerse yesin . O adam mutlu olamaz. Belli iç huzuru olmayan sadece maddi kısma odaklanan biri .

nasıl tersledim ki sizi anlamadım nerde tersledim de kavga ettim? bu konuda kimseyle kavga etmedim hanımefendi.

bu yazdıklarınızın hepsi o kadar saçma ki. ben çocuğumu cezalandırmak için niye babasına göndereyim yada her ne diyosanız. size bu nasıl mantıklı geliyor? babasını uzun zamandır görmüyor ve babasına da ihtiyacı var her çocuğun tabiki göndericem sanki tanımadığım birine göndermişim gibi konuşmayın ya. egosunu da besleyecek birşey yapmıyorum. engelini çocuğumla görüşmek için kaldırdım. nafaka arttırım davası da açtım ne anlatıyorsunuz hiç anlamıyorum gerçekten.

evet beni yaraladı fazlasıyla ve çocuğumu kullanarak hala yaralamaya devam ediyor farkındaysanız.ama bu benim hayatıma devam edemediğim anlamına da gelmiyor ilişkim de var ve gayet mutluyum. benim eski eşime olan sevgim daha boşanmadan 2 sene önce bitmişti ve boşanmak için sürekli bir bahane arıyordum. sonunda da oldu zaten. ben ona karşı zerre birşey hissetmiyorum nefret de dahil. nötürüm ama benim kullandığım bir yüzüğü vermiş tabiki ne hali varsa görsün ben kalkıp ona bu konuda birşey de demem beni ilgilenditmiyor ne haşt yiyorsa yesin. bunu buraya yazdım diye de bu kadar konuyu saptırmaya gerek yok ama.

Jameya hayatına bakıyor olabilirsin ama gözün geriye çok takılıyor. Didiklersen o kadar çok şey çıkar ki konu açmaya. O kişiyle ilgili tek ortak yanın kızın. Gerisinin seni ilgilendirmemesi lazım.

Jameya hayatına bakıyor olabilirsin ama gözün geriye çok takılıyor. Didiklersen o kadar çok şey çıkar ki konu açmaya. O kişiyle ilgili tek ortak yanın kızın. Gerisinin seni ilgilendirmemesi lazım.
Didiklemiyorum ki bir profil resmine baktım olay oldu geriye bakıyor değilim evet bazı olaylara karşı sakin kalamadığım doğru,kendisini tanıdığım için neyi ne sebeple yaptığını bildiğim için sinirleniyorum. Hepsi bu ama tepki vs vermiyorum artık

Bence baya takmışsın sadece bu adamı yazıyorsun sen istesen de istemesen de o hayatına bakiyor bence sende kendi hayatına odaklan ve bosver
Komik ifadesi atmışsın da komik olan senin surekli eski kocanla ilgili konu açıp asla takıntılı değilim demen

ben hala benim dikkatimi çekmeye çabalıyor gibime geliyor ama neyse. bende hayatıma bakıyorum bu arada.
Evet hâlâ senin dikkatini çekmeye çalışıyor seni unutamamıs belli geceleri sevgilisinin yanından senin adını sayıklıyormuş sonra aglayarak uyanıp banyoya gitmis orada sana ait bir toka görüp tekrar ağlamaya başlamıs.Ay resmen bu dünyaya senin yasını tutmaya gelmis hatta birlikte olduğu kadınlarda sizi arıyormuş kiminin kulağı kiminin burnu kiminin saçları size benziyor diye birlikteymis.Hatta gecen youtube yorumunu gördüm" yanindakiyle yaşarsın aklindakiyle yaşlanırsın " diye her gece meyhanelerden topluyorlarmış bir de

Mesela bu olayi sevgiline de anlattın mi Bi anlat bakalım nasıl bir tepki verecek benim hayatımdaki insan bu hareketi yapsa ayrılırım yüzüne bakmam

konuyu nerelere getirdiniz pes

Sonra da eski kocasını takıntı yapmış deyince biz analıktan bihaber kalpsizler oluyoruz
Kim dedi sana kalpsiz? Konuyla ilgili bile yorum yapmamışsın eski konumda besbelli. Ben eski eşimle ilgili konu açmasam babamla da konu açsam aynı yorumu gelip yapacaksın zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…