Tuhaf bir durum

Kim dedi sana kalpsiz? Konuyla ilgili bile yorum yapmamışsın eski konumda besbelli. Ben eski eşimle ilgili konu açmasam babamla da konu açsam aynı yorumu gelip yapacaksın zaten
Yoo. Kişisel olarak tanımıyorum kim denk gelirse ona yorum yapıyorum sizin konular dikkatimi çekti sadece o kadar

Bu olayı niye sevgilime anlatayım konuyu niye sevgilime bağladınız?
Gayet normal buluyorsun ya tatlım gayet normal olan şeyler sevgiliyle konuşulur ne var bunda
Ama anlatamazsın cunku aklın yolu bir sevgilinde bir fotoğrafı büyütüp yüzük kıvrımlarına baktığın için senin eski esinde aklının olduğunu söyleyecek

Bunu sevgilimle konuşacak kadar değerli görmemiş olabilirim onunla daha güzel şeyler paylaşıyorum. Alakayı çözemedim konuyu etirdiğiniz yer o kadar saçma ki nerden vursam da sinirlense diye uğraşıyorsunuz ama kaale almıyorum

Benim bahsettigim hikaye.Isiniz yok mu adamın fotolarını inceliyorsunuz yok benimdi onundu bir de onu konusabilmek icin konu açıyorsunuz
Canım sıkıldı açtım kime sormam gerekiyor konu açarke? Söyleyin de sorayım bidahakine

ya kadına ben ulaşmadım kadın kendi telefonundan kendisi aradı. niye kadına ulaşayım ben nasıl okuyorsunuz mesajları?
Keske evvela düzgün okusanız ben orda şöyle yazmışım kızınıza eski eşinizin sevgilisi vasıtasıyla ulaşmanız
Yani burda ben kadına ulaşmaktan bahsetmiyorum babasının yanındaki kızınıza o kadın vasıtasıyla ulaşıyor olmanızdan ve bunun absurtlugunden bahsediyorum bilmiyorum anlatabildim mi

Bir süredir konularinizi okuyorum, siz emin misiniz bu adamdan isteyerek ayrıldığınıza?
Sizin gözünüze sokmak istese bi şekilde yapar zaten ama adam bi şekilde kendi hayatına devam ediyor.
İster eski yüzüğünü versin, isterse saatinizi versin artık umurunuzda olmaması lazım. Gelip buraya eski eşinizin neden dedikodusunu yapıyorsunuz ki. Bundan sonrasını evleneceği kadın düşünsün. Aklınız hala onda gibi gözüküyor buradan

Tamam absürt zaten de bunu ben yapmıyprum farkındaysanız ex ordan ulaşmamı sağlıyor demek istedim bende. Bunun için benim herhangi bir çabam yok

Fotoğrafı büyütüp yuzukteki milimlik kıvrımlara bakacak kadar değerli görmüşsünüz ama
Ayrıca neden sizi sinirlendirmek isteyeyim bu bana ne sağlar

Fotoğrafı büyütüp yuzukteki milimlik kıvrımlara bakacak kadar değerli görmüşsünüz ama
Ayrıca neden sizi sinirlendirmek isteyeyim bu bana ne sağlar
Benden çok abarttınız bu fotoyu büyütme olayını. Kadının elinde senin yüzüğün olsa sen bakmicaksın yani büyütmiceksin fotoyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…