Torun istemeyen kayınvalidem 😄

Hahahahahah haberdar ederim inşallah olursam buradan da tepkisini

Öyle haklısınız :) biz öyle uygun gördük deyince de aman canım sizin için diyorum demiyor mu sanki ben düşünemiyorum demek ki eşimle oturup konuşmuşuz artısını eksisini iyisini kötüsünü tartışmışız yetişkin insanlarız düşünebiliyoruz şükür sinirim bozuluyor

Sanane diyin. Boş boş konuşmasın. Çalışıyorsanız bana bırakırlar diye korkuyordur. Bazıları da yaşlanmayı kabul etmiyor. Arkadaşım kayınvalidesi babaanne dedirtmiyor. İsmimle seslensin yaslanmadim diyor. Nilossss diye dolaşıyor el kadar bebe.

Ayyy ne saçma vallaha ne saçma insanı ağız tadıyla hamile bile bırakmıyor

Konu aklıma seda sayani getirdi. Sürekli filtre kullanıyor falan . Oğlu evlense babaanne olsa krize girer gibi geliyor bana. Çünkü yaşla ilgili ciddi takıntısı var. Genç kocası var şu an babaanne olmak istemez mesela asla.

Sana neee siye söyle valla.

Kaynanamın torun istiyorum demesi de istemiyorum demesi de benim için bişey ifade etmiyor. Çocuk yapma fikrini ona soracak değilim. Fikrini söylediğinde yapalım mı diye sormadık yav bi sakin, deyip gülmeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…