Torun istemeyen kayınvalidem 😄

"çocuk olunca sana baktirmayiz anne korkma" diye yapıştırın cevabı. Sorumluluk almaktan korkuyor bence.
Öyle zaten hadsizlik. Ben de saygılı olma taraftarıyım ama bir yere kadar

Malesef kayınvalideler öyle biraz
Benim hamileliğimi öğrendiğinde resmen sevinmediler
Bazen birileri kardeş yapın diyolar.
Kayınvalidem cvp veriyor yok ne gerek var diye

Hayır yani sanane
Şuan öyle bir düşüncem yok ama Ona inat yapasım geliyor aşırı sinir bozucu

Hahahaha aynen
istemeyebilir, kime ne ?
sizin istemeniz de kimseyi ilgilendirmiyor
onun istememesi de
siz bakabilecekseniz ve istiyorsanız yapın
sizi ilgilendirir
Ben başkasını fikirlerine karışmıyorum ya hani :) o istediği bir şey olunca hayır hayır demiyorum o da bana karışmasın

Aklıma çift embriyo transferi olduğumda ikiz olursa diye ödü kopan kaynanam geldi.

Halbuki tutsaydı bende ona baktırmayacaktım ama
En iyisi bile bir tuhaf gerçekten amann boşver görmezden gel

Şöyle bakıyordur büyük ihtimal; hani herhangi bir işiniz olduğunda ona bırakacağınızdan, etraftaki arkadaşlarının torun bakmaktan bıktığından etkileniyorsa istemiyordur. Ama böyle bir hakkı yok. Siz de anne merak etme sana baktırmayacağız, sana bırakmayacağız, bizim çocuğumuz, bizim kararımız o yüzden iyisi mi sen bu kadar karışma diyerek önünü kesin.

Yanlış anlamayın ama sizin kayınvalideniz biraz sıra dışı. Siz de bunu kabullenmek yerine sürekli şikayet ediyorsunuz. İnsanları değiştiremezsiniz. Diğer konunuzu okudum az önce. Resmen kadın sizin ailenize gitmiyor diye sorun yapıyorsunuz kendinize. Bunlar hep dertsizlikten. Allah başka dert vermesin. Yeni evli sayılırsiniz zamanla ne demek istediğimi anlarsınız. 11 yıldan bildiriyorum herşeyi dert edecek kadar vaktiniz hayatınız yok. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi nasip olsun hayırlı vakitte. Sevgiler

Ben başkasını fikirlerine karışmıyorum ya hani :) o istediği bir şey olunca hayır hayır demiyorum o da bana karışmasın
peki bana söylediğiniz bu cümleyi kendisine neden açıkça söyleyemiyorsunuz ?
bu kadar mı korkak ya da özgüvensizsiniz
ısıracak mı bu kadın
biz ne yapabiliriz sizin yerinize biz mi söyleyelim, verin telefon numarasını arayıp söyleyelim o zaman kendisine
neden ödünüz patlıyor kadından anlamadım

Yani ben bu buyuklerin evlenin cocuk yapin seklindeki yorumlarını hep saygisizca bulurum da böyle bir durumda bir susar iki susar ay anne 3tur soyluyorsun sana ne kari koca iliskimize de karisma der herkesin icinde bozardim daha da söyleyemezdi bazen saygisizlik.olmasin diye susuyoruz ya iste onu belli seviyede tutmak gerek mesela bir sustun iki sustun ucuncude sananeyi patlatın ve ikidir sustugunuzu alttan aldiginizi da vurgulayin
Saygi tek taraflı degildir hele ki sirf yasca büyük diye her lafi söyleme hakkını kendinde gorup karşısındaki saygi duyup sussun diye bekleyenlere cevap vermek saygisizlik hic degil bana gore

Duymam ve bildiğimi okurum. Çocuk yaptığınızı kimsenin bilmesine ve karışmasına gerek yok.

Kadın ay ben babanne olmak istemiyorum hayır çocuk yapmayın demiş konu sahibi de bundan rahatsız olduğu için konu açmış. Kaynana savunası tuttu milletin. Görümce de ay ben hala olmak istemiyorum hayır çocuk yapmayın falan desin mesela. Heralde aralarına girip çocuk yapmalarına engel olmayacağını biliyor da söylemesinden rahatsız olmuş işte

acikcasi cocuk karari ile ilgili esim haric kimsenin dedigi ile ilgilenmem. bu karari ancak anne ve baba verebilir, cocuklara bile fikir sorulmasini normal bulmuyorum.

Ay evet tabiki öyle :) Yoksa banane yapıyorum ben hadsiz konuşmadan rahatsız oldum

Hamileyiiimmahhahahhaa şimdi öğrendim :))

Aynen. Yazanlar o kadar manasız ki. Kadının karıştığını kabul etmeyenler bile var ahdhd daha ne yapacak araya girip prezervatif mi takacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…