Torun istemeyen kayınvalidem 😄

Yaşlanmış olmayı kabul edemiyordur aksdjlkadj

Kadın karışmamış, laf arasında bahsetmiş. Çocuk yapmak için senin annen neye destek oluyor? Öyle bir destek bir gaz verme mi gereliyor? Hiç bu kadar saçma bir şey duymadım.
Kaynanası sensin herhalde.
Bu konuda yorum dahi yapamaz herkes haddini bilecek ne demek yapmayın etmeyin onun kararıyla mı çocuk doğuracak kadın.

Yahu ne dediyse dedi, o kadinin ne dediginin ne onemi var Allah askina ... KVye sinirlenmeye yer mi ariyorsunuz, dertsiz basa dert aramayin. Kadin espri yapmis gibi geldi bana ayrica buraya konua cmaya gercekten gerek var mi....Istediginzi zaman yapin cocugu, sagilkla buyusun insallah.

Hiç bir şey yapmanıza gerek yok. Yapın verin kucağına, görsün.
O konuşsun, takacak bi şey yok bence.

Nine olmak için çok gencim diyor. Neden anlamadınız ki

Merak etme anne sana teyze diyecek deyin, susar belki

Sallamayın, olursa olur. Boşverin onu... Birşey demenize de gerek yok.

Kaynanası sensin herhalde.
Bu konuda yorum dahi yapamaz herkes haddini bilecek ne demek yapmayın etmeyin onun kararıyla mı çocuk doğuracak kadın.

Evet işte kaynanın ya da kendi ailesinin sözü, desteği, kararı önemsiz. Kadın istediğini der. Çocuğun sorumluluğu anne ve babadadır. Annesinin kaynanasının ağzına bakarak destek arayarak, bekleyerek çocuk yapılmaz.

Kocaman yetişkin kadın bir kadın evliliğinde kocasıyla beraber çocuk yapıp, çocuk sorumluluğuna geldiyse kaynanası isterse "çocuk yapmayın hayatınızı yaşayın" desin, umursamayacak kendi planına göre çocuğu yapacak.

Nerede görülmüş kaynanam bizi çocuk için motive etti annem destekledi bizde öyle çocuk yaptık diye bir şey.

Kadın kimseden destek beklediğini söylememiş zaten bana tas tutsun beni motive etsin dediğide yok.
Kimin neyi ne kadar umursayacağı kendisine bağlı herkesin bünyesi hassasiyeti aynı değil söylediklerinden etkileniyor yani zaten kv ye bir şey demek düşmüyor ağzını tutsun bir zahmet ötesi saygısızlıktan başka bir şey değil çünkü.

Uff gayette destek beklediğini yazmış. Anasına baktıracakmış çocuğa. Rahatsızsa kaynanasıyla arasına mesafe koyacak. ya da kocasıyla konuşacak anneni sustur diyecek.

Destek beklediğimi yazmadım :) annem yardımcı olacak dedim. Olmada da olur annem bakacak diye yapmadım

Okuyunca ben sinirlendim:) başka torunu var mı doymuş galiba torun sevgisine, tam aksine istemesi lazım, benim kv de ikincinin lafı geçtiğinde böyle, ona ne oluyorsa.

Bu aynı ne zaman çocuk yapacaksınız diyen boş ağızların zıt versiyonu. Kimse yokken ikiniz yalnızken sana ne benim çocuk doğumundan işine bak sen de. O na koyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…