Torun istemeyen kayınvalidem 😄

Bu kayinvalideye noluyor be? Sanki kendi hamile kalacakta kendi mi büyütecek? Canini sikarsa sizi ilgilendiren bi durum yok deyip gecistirin. Kocanda sende cocuk yapmaya hazirsaniz yapistirin 🤌🏻
Tavırları insanın sinirini bozuyor hamile olduğumu söylesem tepkisini bile az çok tahmin edebiliyorum çok üzücü kendi açımdan :)

Bu kayinvalideye noluyor be? Sanki kendi hamile kalacakta kendi mi büyütecek? Canini sikarsa sizi ilgilendiren bi durum yok deyip gecistirin. Kocanda sende cocuk yapmaya hazirsaniz yapistirin 🤌🏻
Tavırları insanın sinirini bozuyor hamile olduğumu söylesem tepkisini bile az çok tahmin edebiliyorum çok üzücü kendi açımdan

İki senelik evliyiz ama 8 yıllık bir birlikteliğimiz var yaşım da 30 bu yüzden çocuk yapmak istedik :) kötü niyetli olmasa bile üslubu söyleme şekli çok yanlış siz bilirsiniz ama bence böyle daha doğru diyebilir illa bir şey diyecekse. Amaaan ne çocuğu ayyy öğğ öcü gibi konuşması insanın inadına çocuk yapası geliyor
Kendi bıkmış olabilir yorgun olabilir ama kimsenin ilk defa anne olacakken duyduğu heycanla balta vurulmazz yav

Travmalarım canlandı resmen bak sen şu cadıya yap kız ona neymiş kendini yaşlı mi hissetmek ıstemıyo yoksa kıskanıyo mu neyse umursama bile. Benim şirret kaynanam da hamileyim dediğimizde yüzü düştü aldırın filan demişti bayılacam gece gece aklıma geldi
Ne garip insanlar var.. Oysa ki karı kocanın ortak kararı🤔

Öyle :) kayınvalide olmasa seni ilgilendirmez denir ama denmiyor bazen
Yok demeyin zaten.. Eşinizin hatırına ama kafaya takmadan yolunuzu çizin..

İnsanlar yaş aldıkça kendi gençliklerini unutup garip davranmaya başlıyorlar.

Gelin oğlunu seviyor mu, oğlun mutlu mu? Önemli olan bunlardır gerisi gerçekten boş.

Siz hiç üslubunuzu bozup onun seviyesine düşmeyin.. onu bırakın, kimseyi ilgilendirmez bu eşinizle sizin kararınız..
Herkesin içinde de aman aman vs gibi laflar etmesi ne kadar dengesiz olduğunu gösteriyor.
Diğer arkadaşlar sizi düşündüğünden demiş gezin tozun diye demiş gibi yorumlar yapmışlar.. bu düşüncedeyse ki sanmıyorum bu tarz ifade edilmez…
Siz sakin kalın ona istediği tartışma alanını sunmayın bence.. size ulaşamasın enerjinizi alamasın. He deyin geçin..
“Aslında gezip tozmak varken çocuk düşünmek cidden çok sorumluluk gerektiriyor bakalım ne zamana kısmet” deyin o öyle konuştukça 😅 onun fikrince konuşun mis gibi :)

Zaten benim annem bakacak ben çalışıyorum öyle bir şey olursa kayınvalidem bakmayacak :) saçma salak griplere girmesi beni çok geriyor sıkıyorum kendimi sanane dememek için
Kimseye güvenip çocuk yapmayın, anneniz de olsa. Kendiniz bakacaksanız, bakabilecekseniz çocuk düşünün. Anneniz şimdi destek ama yarın ne olacağı belli olmaz, çocuk bakmak çok zor.

İlk defa böyle kaynana gördüm kız boşver sen onu Allah gönlüne göre versin 30 yaş tam iyi anne olmak için zaten anca insanın karakteri felan oturuyor 30lu yaşlarda delinin zoruna bak ya kaynanan çok genç babaanne olma takıntısı var yada üstüne kalacak diye mi korkuyor pek anlam veremedim sizin hayatınız be sanane anası ben olcam babası da oğlun de geç😀

Kız hiç sesini çıkarma birden patlat buna hamilelik haberi hadi bakalım 💪🏼 suratı beş karış gezsin gıcık gacı

Arkadaşlar eşimle 2 yıllık evliyiz çocuk düşünmeye başladık ama kayınvalidem 2 yıldır sürekli konusu açıldığında amaan çocuk mocuk yapmayın hayatınızı yaşayın yaparsanız da geç yapın deyip duruyor başta aldırmıyordum ama şu sıra takıyorum saçma geliyor sanane diyesim geliyor :) çalışmalara başladık bu arada yaşım 30 :) birkaç gün önce misafirliğe gittik eşimin dayısı diyor ki sizde de olsa severdik şimdi biz de eşimle hayırlısı dedik :) kayınvalidem durur mu hemen yapıştırdı ayy babaanne olmak istemiyorum ne çocuğu Allah aşkına dedik ben dayanamadım daha fazla ne alaka anne niye öyle diyorsun hayırlısı olsun ama istemiyorum da deme kısmet dedim eşim de evet anne ikiniz büyütcez ya sonuçta:) dedi. Ben iyiliğiniz için diyorum canımm dedi boş boş. Dayanamayıp seni ne ilgilendirir diyesim geliyor ama diyemiyorum ne yapmam lazım 😁 eşim de annemi boşver sen ne takılıyorsun diyor ama yine de bu kadar karışması saçma geliyor kendi annem her türlü destek siz nasıl isterseniz diyor ama kayınvalidemin asla istemem demesi saçma sanki kendisi bakacak
Ya kadın yap dese bu sefer buna hayıflanırsınız bize baskı kuruyor çocuk diye. Kadın anladığım kadarıyla biraz gezin tozun çocuk olunca yapamazsınız felan birde çocuk yapın diye baskı yapmayın babaanne gribine girmeyin derdinde gibi geldi. O yapmayın dediği için yapmamazlık yapmayacağınıza göre fazla hassas davranıyorsunuz. He he diyip geçin

Ya kadın yap dese bu sefer buna hayıflanırsınız bize baskı kuruyor çocuk diye. Kadın anladığım kadarıyla biraz gezin tozun çocuk olunca yapamazsınız felan birde çocuk yapın diye baskı yapmayın babaanne gribine girmeyin derdinde gibi geldi. O yapmayın dediği için yapmamazlık yapmayacağınıza göre fazla hassas davranıyorsunuz. He he diyip geçin
Yap da demesin yapma da demesin bütün mesele bu :) hassas davranmıyorum karışmasını saçma buluyorum

X