Toksik iliskimde sonunda çok kötü bir şekilde terk edildim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden bu kadar gurursuz davranıyorsunuz? Gurursuz davranan, her koşulda affeden kadınlara erkekler değer vermez. Kendinize değer vermezseniz kimse de size değer vermez.

Neden bu kadar gurursuz davranıyorsunuz? Gurursuz davranan, her koşulda affeden kadınlara erkekler değer vermez. Kendinize değer vermezseniz kimse de size değer vermez.
Haklısınız. Çok gurursuz davrandım. Hatta öğrencinince bana neden bunu yaptın diye de iyice alcattım kendimi. Aklım basıma geldi tabi ama is işten gecti

Buraya ne yazarsanız yazın ne derseniz diyin hepsini hak ettim. Aptalın, salağın tekiyim. Öyle olmasa yıllarca bu durumda olmazdım. 8 yıllık birlikteliğim vardı. Ayrıl barış şeklindeydi. Bitti dediğimiz an bir şekilde barıştık. Çok seviyordum. Beni çok kırsa da affettim. Cünkü her şekilde kendini bana affettirmeyi basardı. Ben de sevdiğim için affettim. Gecen yaz nisan yapalım dedik, babası is icin şehir dışına çıktığı icin olmadı. Tabi bir sürü sebep de vardı. Kavga edip ayrıldık. Ben bu kavgadan sonra ona yazdığımda beni sevmediğini istemediğini söyledi. Hatta buraya beni umursamadığını da yazmıştım. Sonra bir şekilde yine ulaştı bana. Anlattı derdini Şubat tatilinde gelecez dedi. Öyle mutlu olmustum ki… Affetmekle salaklık ettim biliyorum. Sonra ben şubata kadar yüzük istiyorum dedim. Kendisi de çalışıyor 8 yılda bir yüzük istemek hakkım diye düşündüm. Hatta evlilik teklifi istedim. Tamam yapacam dedi. Aradan 1 ay geçti ikimiz de farklı ildeyiz diye buluşalım demişti. Ben de tamam ama yüzük takacaksın değil mi dedim. Hayır bir sonraki hafta takayım dedi. Biz asla ve asla haftada bir buluşan insanlar olmadık. Bunu bildiğim için o zaman 2 hafta sonra buluşuruz dedim. Kavgayı burdan çıkardı. Defol git istemiyorum seni, yüzük icin buluşacaksın gibi şeyler söyledi. Ayrıldık 2 haftadır da ayrıydık. Beni engelledi instagramdan. Dün yazdım ona. Sitemli şekilde. Bana yeni kız arkadaşıyla olan fotoğrafı attı. Hic düşünmeden hic vicdanı sızlamadan. Ben yüzük icin kavga çıkarmışım, arkadaşlarla olan fotoğraflarımı kafede olan görüşmelerimizi paylaşmışım, o da kendisiyle tanışmak isteyen kızla tanışmış. Çok seviyormuş, dünya varmış, beni sevmiyormuş. Bir haftada mı sevdin dedim evet bir haftada dedi. Öyle olmadığı belli. Neden yaptın bunu bana deyince konuşmalarımızı attı bana. Bak sen bana bunları yaptın dedi. Halbuki artık emin bir adım atalım istedim.
Hakkımı sana helal etmiyorum deyip yazmadım bir daha da. Zaten yazmazdım da bilseydim.
Ayrılmışsınız neden üzülüyorsunuz diyeceksiniz. Ama beni kendine inandırdı kandırdı. Tekrar barısacağımızı düşündüm ki hep öyle oldu. Beni çok sevdiğini söyledi. Bunu görmek beni öyle bir yıktı ki..
Ölüyorum sanıyorum. En büyük darbeyi sona saklıyormuş. Ne numaramı silmiş bu süre zarfında ne de takibi bırakmış. Attığım tüm storileri hikayeleri arşivlemis attı bana. Bak sen bunları yaptın ben de baskasıyla çıktım yoluna bak diye 😭
İnsanlar neden bu kadar kötü? Ben bunları hak etmedim ki… Baktım biz konuştuktan sonra engelimi açmış. Bir de sen bundan sonra göreceksin yazmıs bana. Nasıl kaldıracağım bunu. En büyük korkum buydu hep. Ettiğini bulacak mı? Yoksa bana bu yıkımı yaşatıp mutlu mu olacak ?
Yas 31....o yasimdayken aynen senin gibi yuzuk nisan dugun Bermuda seytan ucgeninde oldugumun farkina varmadan, bu icgudulerle hareket ediyordum.

Ve aynen sen de bu Bermuda ucgeninde, cok yildir da beraberiz, artik evlenmeli icgudusuyle, vücut saatinin tiklamasi esliginde, resmen bogazina coreklenmissin.

Hayir hatali degilsin, hormonlarin ve yuva kurma ihtiyacin agir basmis. Ama karsindaki istemiyormus, sen bunu goremeyerek adami daha da bunaltmissin. Istemiyorum seni cumlesini Kabul etmek istememissin.

Kisacasi, israrla oldurmaya calismissin.

Kendine yuklenmeyi birak, insansin sen, oyuncak elden gidiyor diye inada da bindirmissin.

Biraz sakin durup kendini Geri cek ve yazdiklarimi tekrar oku.

İsabet olmuş,iyi yapmış.
Size kalsa sürmeyen saçma bir ilişkiyi 'bunca yılım boşa gitmesin' egosuyla sürdürüp sonunda boş, saçma bir evlilik yapip mutsuz olacaktıniz

yüzük takacak mısın
evlilik teklifi istiyorum
bunlar size normal geliyor mu
seven erkek bunları sürpriz olarak kendi yapar. sizin haberiniz olmaz.
kendinizi zorla yamamaya çalışmışsınız. geri dönebilir siz de kabul edersiniz muhtemelen.
ama şunu söyleyim. bu ilişkide evlenseniz dahi hiçbir zaman kıymet görmeyeceksiniz. karşı taraf size değer vermiyor ve asla vermeyecek. evlenseniz bile ayak altına paspas olacaksınız. fakat okuduklarımdan anladığım. benimle evlensin de gerisi önemli değil mantığındasınız. o nedenle bi şey diyemem. herkes seçtiği hayatı yaşar

Yas 31....o yasimdayken aynen senin gibi yuzuk nisan dugun Bermuda seytan ucgeninde oldugumun farkina varmadan, bu icgudulerle hareket ediyordum.

Ve aynen sen de bu Bermuda ucgeninde, cok yildir da beraberiz, artik evlenmeli icgudusuyle, vücut saatinin tiklamasi esliginde, resmen bogazina coreklenmissin.

Hayir hatali degilsin, hormonlarin ve yuva kurma ihtiyacin agir basmis. Ama karsindaki istemiyormus, sen bunu goremeyerek adami daha da bunaltmissin. Istemiyorum seni cumlesini Kabul etmek istememissin.

Kisacasi, israrla oldurmaya calismissin.

Kendine yuklenmeyi birak, insansin sen, oyuncak elden gidiyor diye inada da bindirmissin.

Biraz sakin durup kendini Geri cek ve yazdiklarimi tekrar oku.
O kadar beni anlatmışsınız ki 🥹 ben salağım gerçekten. Hic hak etmeyen birine yıllarım geçti yaşım geçti tanıyorum da düşüncesiyle bir yola girmek istedim. O istememiş evet. Baştan beri beni sıkboğaz etti. Ailem istemiyordu ikna ettim. Bana bunu yapmasını kendime yediremedim iste. Toparlanacağım inanıyorum

yüzük takacak mısın
evlilik teklifi istiyorum
bunlar size normal geliyor mu
seven erkek bunları sürpriz olarak kendi yapar. sizin haberiniz olmaz.
kendinizi zorla yamamaya çalışmışsınız. geri dönebilir siz de kabul edersiniz muhtemelen.
ama şunu söyleyim. bu ilişkide evlenseniz dahi hiçbir zaman kıymet görmeyeceksiniz. karşı taraf size değer vermiyor ve asla vermeyecek. evlenseniz bile ayak altına paspas olacaksınız. fakat okuduklarımdan anladığım. benimle evlensin de gerisi önemli değil mantığındasınız. o nedenle bi şey diyemem. herkes seçtiği hayatı yaşar
Bu yazdıklarınız beni kendime getirtti❤️ Haklısınız. O düsüncedeydim. Bunları duymaya ihtiyacım varmış. Çok teşekkür ederim. Hayır onun bana dönmesini asla istemiyorum ki onu bütün bunlara rağmen affedersem kendime en büyük haksızlığı yapmış olurum. Bu kadar gurursuz değilim. Yoluma bakacağım. Kendimi topladıktan sonra arkadaşlarımın beni görüştürmek istedikleri insanlarla görüseceğim. Hep o var diye sürekli barışıyoruz diye kimseyle görüşmedim. Ama artık öyle bir durum yok.

İsabet olmuş,iyi yapmış.
Size kalsa sürmeyen saçma bir ilişkiyi 'bunca yılım boşa gitmesin' egosuyla sürdürüp sonunda boş, saçma bir evlilik yapip mutsuz olacaktıniz
Aynen çok haklısınız. 40 yaşıma kadar beklerdim onu bekletirdi. Çok iyi yaptı. Bunu üstünden bir kaç gün geçince daha iyi anladım. Ben gidemezdim

Bu yazdıklarınız beni kendime getirtti❤️ Haklısınız. O düsüncedeydim. Bunları duymaya ihtiyacım varmış. Çok teşekkür ederim. Hayır onun bana dönmesini asla istemiyorum ki onu bütün bunlara rağmen affedersem kendime en büyük haksızlığı yapmış olurum. Bu kadar gurursuz değilim. Yoluma bakacağım. Kendimi topladıktan sonra arkadaşlarımın beni görüştürmek istedikleri insanlarla görüseceğim. Hep o var diye sürekli barışıyoruz diye kimseyle görüşmedim. Ama artık öyle bir durum yok.
umarım

Öldü kabul edin. Evet ölebilirdi de değil mi? Onsuz mecbur devam ederdiniz o zaman. Şimdi de benim için o öldü de ağla üzül acını yaşa ve bitir. Önüne bak. 8 yıl ne demek ya. Bir 8 yıl daha mı kaybetmek istiyorsunuz. Sizi sevmemiş değer de vermemiş oynamış sizle resmen. Şimdi de oynamaya devam ediyor. Kendinize bunu yaptırmayın

O kadar beni anlatmışsınız ki 🥹 ben salağım gerçekten. Hic hak etmeyen birine yıllarım geçti yaşım geçti tanıyorum da düşüncesiyle bir yola girmek istedim. O istememiş evet. Baştan beri beni sıkboğaz etti. Ailem istemiyordu ikna ettim. Bana bunu yapmasını kendime yediremedim iste. Toparlanacağım inanıyorum
Hala salagim diyorsun. Hayir salak degilsin, hormonlarin calisiyor, insansin.

Tamam gecti bitti, sen yapisip kalmistin, o zibidi sorunu kokunden cozmus.

Ruhunun iyilesmesine dikkat et. su an cehennem kapisindan u donusu yapmissin, Ama esas dikkat etmen gereken ne biliyor musun? Bu mutsuzlukla sacma sapan birine takilip, yas da geldi evlenmeli gerek deyip kendini yakman.

Sakin kal. Nefes al. Hobilerine isine yogunlas.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X