Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tibetin gençlik pınarı hareketleri ile göğüs büyütme

Kızlar,

Ben bugün 4. haftaya başlıyorum 9ar kez yapıcam hareketleri.. eyvahedigeldismile
Hadi hayırlısı... Haftasonu farkettim sanırım 3. hareket yüzünden omuzlarla göğüs arasında bir bölge var va orası baya bi çürümüş gibi acıyordu. Ben de düşündüm acaba neden diye sonra buldum. Arkaya doğru geriyoruz ya vücudu.. Demek oralar zorlanıyor. Şimdi iyi.. Nasıl fazlalaştırıcam bilmiyorum.. Göğüslerim hala büyük ama reglim bitsin bir daha yazarım. Saçlarım da mı uzadı ne? Yani emin değilim bundan da.. Takipteyim..

selam kızlar.su donme hareketini sorcam ben
sadece ayaklar sabit vucudun üst kısmını mı donduruyoruz. yoksa kendı eksenımız etrafında donuyomuyuz. bu saat yonunde donmek de ne .saat yukardan asagı donerde o bakımdan sordum. ay yazdıkca sordukca kafam daha cok karısıyo :)))) bilmiyorumkismile

yavaş yavaş yapılırsa baş donmesı olmaz ama okudugum her kes basım dönuyo ayzmıs.

yapanlardan bir bilgi lütfen. :sm_confused:

selam kızlar bende bu hareketleri yapıyorum 4.haftamda hastalanmıştım yani 9ar kere yapıyordum hastalandığım için yapamamıştım bir hafta yapamadım şimdi iyiyim artık 9ar dan dewam edicem ve kızlar gerçekten gögüslerimi ölçmemiştim ama içi baya bi dolgunlaştı büyüdü biraz kardeşim bile fark etti dolgulu 75 kullanıyorum arası biraz kapanır gibi oldu şuan bide 3.haftamda regli olmuştum ozaman baya bi şişmişti tabi regli bitince biraz indi yani sadece şişlik gitti ama büyüklüğü aynı kaldı

tatlım kollarını iki yöne tam olarak açıyorsun ve kendi eksenin edrafında sağa dönüyorsun yavaş yavaş sürakli 3se 3 , 5se 5 kere dönüyorsun bildiğimiz dönme hareketi yani anlatabilmişimdir umarım

siz nasıl yapabiliyorsunz :S:S:S

Ellerini kalçanın yanına avuç içleri yerde, düz ve parmaklar bitişik şekilde koy, onlardan destek alarak kırmadan dümdüz kaldır. Desteği ellerden alırsan daha kolay yapabilirsin. Ben hiç zorlanmadım o harekette. Bu arada çeneni göğsüne getirmeyi de unutma. Yani önce derin bir nefes alarak çeneni göğsüne getir, bacaklarını ellerinden kuvvet alarak kaldır, nefes veirirken başını da ayaklarını da yere indir.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

En fazla bir gün ara verilebilir o da süreklilik haline getirilmediği sürece. 1 günden fazla yapılmadığı takdirde, 3'den başlanıyor Papatya.. Vücudu zorlamamak gerek. Kitap öyle diyorsa bir bildiği vardır diye düşünüyorum.. :hulya:

hmm kitabı okumadım canım sen okudun mu? ama tabi vücudu zorlamamak lazım ozaman 9ar dan denerim zorlanmazsam ertesi güne hamlamazsam devam ederim yoksa 3den değil de 5den falan başlarım belki kitapda vücudu zorlamamak adına mı baştan başlayın diyor yoksa başka bi sebebi mi var acaba

Evet ben kitabı okudum 4 senedir bende var bu kitap arara başladım bıraktım. Bu sitede görünce yine başladım.
Yok, kitapta vücudu zorlamamak için demiyor ben öyle düşündüm. Kitap en fazla 1 gün atlanabilir diyor. Ama bu günaşırı yapmak olarak algılanmamalı, extra bir durumda olabilir. Bu hareketleri, vücudu çalıştıran harketlerden çok çakraları (vücudumuzda var olduğu kabul edilen enerji girdapları) çalıştıran hareketler olarak görürsek sanırım kafa karışıklığı ortadan kalkacaktır. Kitapta bu hareketlere 5 sihirli hareket diyor ve kural olarak da hergün yapılmasını koymuş. O yüzden vardır bi bildiği dedim Papatyacım

Kitapta yazan şu: "Geçek yararları elde etmek için hareketleri her gün düzenli bir şekilde uygulamalısın. Uygulamaları haftada bir gün aksatabilirsin ama asla daha fazla aksatmamalısın. Eğer bir iş gezisinin ya da herhangi bir günlük randevunun düzenini bozmasına izin verirsen, tüm gelişimin bundan zarar görür."

Bir yerde de: "Sabah ya da akşam uygulayabilirsin. Hangisi senin için daha uygun olursa.. Ben hem sabah hem akşam uyguluyorum. Fakat başlangıçta enerji girdaplarını bu kadar fazla uyarmanı tavsiye etmem" diyor..

Aslında en güzeli herkesin bu kitabı alıp okuması...

ben gögüs büyütmek için birçok yöntem denedim olmadı size tavsiyem bontavi isimli sıkıştırılmış bitkisel ürünü kullanın hem hiç bir yan etkisi yok bunun yanındada bi gögüs toparlayıcı alın sabah 5 dk akşam 5 dk masaj yapın faydasını görürsünüz ben büyüttüm:)

ne kadar bi büyüme oldu acabaCADIARZU

kızlar ben bu egzersizleri denedim ama göğsümde herhangi bir kasılma hissetmedim. daha çok karın kaslarım ve kol kaslarimda etkili. bu normal mi deneyenler ?

Kızlar bu 1. harekette saat yönünde dönün diyor nasıl yani 360 derece mi döneceğiz yoksa 180 derece mi:S

nekadar buyudu ?? we kalıcı mı acaba ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…