Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tibetin gençlik pınarı hareketleri ile göğüs büyütme

Edasu ben yanlış anlamışım; sabah ve akşam yapıyorum.İkinci haftanın son iki günüdeyim. Ne yapmamı tavsiye edersin? Aynen devam etsem mi yoksa günde bir kereye mi düşürsem :SS

Kesinlikle katiliyorum ya ben karin kaslarimi sikilastirmak icin 2. Hareketi bir ay kadar yapmistim benim boyle bir istegim yoktu ama bir ayin sonunda dolgunlasti ve acimaya basladi ben de baglantiyi kuramamistim bu yaziyi gorunce anladim:) ayrica mekikten daha yararli bir hareket karin kaslari icin onu da belirtmis olayim:))

Kesinlikle katiliyorum ya ben karin kaslarimi sikilastirmak icin 2. Hareketi bir ay kadar yapmistim benim boyle bir istegim yoktu ama bir ayin sonunda dolgunlasti ve acimaya basladi ben de baglantiyi kuramamistim bu yaziyi gorunce anladim:) ayrica mekikten daha yararli bir hareket karin kaslari icin onu da belirtmis olayim:))
yaa CADIARZU bebde başlıyorum o zaman hemen kaydirigubbakcemile2

Bende başlayacağım..Gerçi böyle şeyleri düzenli uygulayamıyorum,bir süre sonra sıkıyor.

hmm 2. hareket sağlıyo demek ki o büyümeyi...ilk hareket baş döndürüyo mahvediyo beni...tekrar başlayasım geldi valla bunları duyunca..

Mayıs ayından beri Kadınlar Kulubünden göğüs büyütme serüvenlerini okuyorum. Gazetedeki çemenotu ile ile ilgili haberi okuduktan sonra araştırmaya başlamıştım. Ölçülerüm 72-83. Çörekotu yağı ve çemenotu ile masaj yaptım. Ama hiçbir fayda göremedim :1no2:. Çemenotu felaket kokuyor. Kendimi pastırma gibi hissediyordum. Düzenli olarak rezene çayı içiyorum ama sadece hafif bir dolgunluk sağladı. Sanırım herkesin bünyesine göre farklılık gösteriyor bu bitkilerin etkileri. Sigara içiyor olmamın da etkisi var sanırım. Birkaç gün önce çemenotu, çörekotu ve kimyonu balla karıştırdım. Her gün bir kaşık yiyorum. Bu sabah da bu hareketlere başladım. Umarım bir faydası olur. Sizi takip edeceğim ve bir gelişme olursa size de bildireceğim.

choisya ben şunu farkettim yemeden olmuyo hurma çilek falan yemek gerek....yani dışarıdan olan tedavi çok zor cevap veriyo yağ masajları falan.....bitki çayları işe yarıyo ama kalıcı olmuyo...egzersiz şart! evet bunu farkettim iyice...o yüzden şu tibetin hareketlerine kafam iyice yattı...bitki çayı vs bende işe yarıyo ama kalıcı olmuyo arkadaş...hareket lazım ..nerde hareket orda bereket:KK1:

Son düzenleme:
Dün gece itibariyle başladım bende hareketlei yapmaya.Eşimde benimle yapıyor.Yaparken çok basit gelmişti,tüm hareketleri zorlanmadan yaptım ama bugün yere eğilirken belimin acıdığını hissediyorum.

choisya ben şunu farkettim yemeden olmuyo hurma çilek falan yemek gerek....yani dışarıdan olan tedavi çok zor cevap veriyo yağ masajları falan.....bitki çayları işe yarıyo ama kalıcı olmuyo...egzersiz şart! evet bunu farkettim iyice...o yüzden şu tibetin hareketlerine kafam iyice yattı...bitki çayı vs bende işe yarıyo ama kalıcı olmuyo arkadaş...hareket lazım ..nerde hareket orda bereket:KK1:

Evet haklısın galiba. Ramazan boyunca bol bol hurma ve pastırma yemiştim. Sanırım ona devam etmek gerek.

Evet o yüzden balla karıştırdım çemen ve çörekotunu. Bugün de gidip hurma aldım yeniden:)

Kızlar 1. hareketi anlamadım ya ayaklarımız sabit, belimizin dönebildiği yere kadar mı döncez?

kızlar göğüslerimiz göğüs kaslarımız sıkı olmadığı için büyük ihtimal küçük gözüküyor. bunları çalıştırarak büyütebiliriz bunlar içinde öyle büyük yat kalk sporlar yapmak gerektiğini sanmıyorum benim uyguladığım bir çalışma var işede yarıyor bunu üşenmeden boş kaldınız zamanlarda oturduğunuz yerde tv izlerken bile yapabilirsiniz tavsiye edrim...
kolarınız omuz hizzasında yukarı doğru açın L@_! ve kollarınızı öne doğru kapatın ön tarafta avuç içleriniz birbirine bakacak şekilde olsun bu hareketi kollarnızı sıkarak yavş şekilde yaptınıznda daha çok faydası oluyor ve bu hareketi yaparken göğüs kaslarınızın çaşlıştığını hemen hissedeceksiniz benden demesi şimdiden kolay gelsinguclubacismile

Tibet hareketleri icin bu sayfa daha açıklayıcı olabilir. Nefes alıp verme de daha açık anlatılıyor.

Mesaj sayım yetersiz olduğu için link veremiyormuşum ama google'dan selma elmacı yoga tibet diye arama yaparsanız çıkacaktır.

Arkadaşlar lütfen Tibet'in etkilerini gelişmeleri yazmaya devam edelim sositososito Minik de olsa yazın olur mu olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

Yaa kızlar bu arada benim başım dönüyor da zorlanıyorum ilk harekette; onu yapmasak da diğerlerini yapsak olur muuuuu ??

X