Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tibetin gençlik pınarı hareketleri ile göğüs büyütme

eğer 54 kilo olsaydın normal kilonun altında olcaktı, 18.3

19.6 normal aralığında fakat zayıfa çok yakın.
6 kilo alınca 21.6 olmuşsun normal aralığında gene.

Son düzenleyen: Moderatör:
hareketler çakraların çalıştırmaya yönelik, hormon dengesi yani, hormon bezlerini çalıştırıyor spordan farkı bu dur yoganın. spor enerji harcamaktır yoga ise enerji kazanmaktır. bu yoganın gençleştirmesinin sebebi de bu. antioksidan oluşu vücudu dengelemesi. hormonların azalması ile kişi yaşlanma etkileri gösterir mesela bu yogayı yapanların yeni çıkan saçları eğer eskiden beyaz ise renkli çıkmaya başladığını yazanlar oldu. ben gencim zaten de.

herkes bişeyler yazıyor da kimsede bi numara yok göstersinler siyahlaşan saçları da görelim ben hareketleri yaparken kilo aldım bırakınca aynen verdim evet 64 kilo çoktu tombul tombul olmuştum neyseki verdim opuyorumnanaktan

herkes bişeyler yazıyor da kimsede bi numara yok göstersinler siyahlaşan saçları da görelim ben hareketleri yaparken kilo aldım bırakınca aynen verdim evet 64 kilo çoktu tombul tombul olmuştum neyseki verdim opuyorumnanaktan

Ben 1.71 boy 53 kiloyum hareketleri yapıyordum bir ara 13. tekrara kadar çıktım.
Kilo da dahil hiçbi rdeğişiklik görmemiştim.

Arkadaşlar okudum yazılrı bende yapıcam kolay gibi görünüyo ama ben zayıdım üst bedenim zayıf popom iyi kilo almak istemiyorum üst bedenim alsa iyi olur ama neyse bakıcaz yapıcam şimdi anladığım kadar hareketleri ilk başladığımızda her hareketi 3 f-defa yapıyoruz haftada bir arttırıyoruz
1.hata 3 defa
2.hafta 4 defa
3.hafta 5 deaf mı doğrumu anlamışım 21 olana kadar arttırıcaz sonra hep 21 sefer yapıcaz
bende beyaz saç war inş onların rengi döner iş yapınca boynum belim agırıyor inş yararını görürüz
Düşünüyordum göğüs gelişimi için hareket yapmayı pet şişelerle yapıcaktım hareket ama şimdi bu hareketleri yapıcam
İnş etkisini görürüz en kısa zamanda başlıycam
Paylaşım için arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum

kaç cm büyüme oldu cecily canım senin ben bu hareketleri geçen sene yapmıştım 2 ayda 6 kilo aldım dikkat edin derim bilmiyorumkismile

Öncelikle ben 1 senedir her gün pilates yapıyorum ve son iki aydır bu hareketleri yapmaktayım ve bu sürede 1 kilo verdim; yani bende kilo açısından bir yan etki yapmadı.Göğüs ölçüsüne gelince 3 cm farketti bende dolgunluğu da cabası; ama benim göğüslerim vücuduma oranla normal boyutta.İleride cm açısından bir başka gelişme olursa yazmaya gayret edicem.Son olarak bu hareketleri herkese tavsiye ediyorum...

Öncelikle ben 1 senedir her gün pilates yapıyorum ve son iki aydır bu hareketleri yapmaktayım ve bu sürede 1 kilo verdim; yani bende kilo açısından bir yan etki yapmadı.Göğüs ölçüsüne gelince 3 cm farketti bende dolgunluğu da cabası; ama benim göğüslerim vücuduma oranla normal boyutta.İleride cm açısından bir başka gelişme olursa yazmaya gayret edicem.Son olarak bu hareketleri herkese tavsiye ediyorum...

herkezde başka etki yapabilir hem pilates de yapıyorsan pilates zayıflatır ben de bir ara yapmıştım biraz zayıfalamıştım gene yapacağım da üşeniyorum :nazar:

Bende başladım bir hafta oldu 3 defa yapıyordum bugün 5 yapıcam ölçmedim göğüslerimi ama daha erken bir haftada belli olmaz daha,, düzenli yapıyorum gece yatmadan yapıp yatıyorum inş işe yarar,, bence güzel hareketler birinci harekette başım dönüyo ama idare ediyorumhihoyyyt

Öncelikle ben 1 senedir her gün pilates yapıyorum ve son iki aydır bu hareketleri yapmaktayım ve bu sürede 1 kilo verdim; yani bende kilo açısından bir yan etki yapmadı.Göğüs ölçüsüne gelince 3 cm farketti bende dolgunluğu da cabası; ama benim göğüslerim vücuduma oranla normal boyutta.ıleride cm açısından bir başka gelişme olursa yazmaya gayret edicem.Son olarak bu hareketleri herkese tavsiye ediyorum...
baştan 21 er mi yaptın bu 2 ay 21 er yaptığını mı sayıyorsun yoksa 3 ten başlayıp 2 şer artırdıdığında ,17. sayıya ulaştığında mı 3 cm fark etti. başka birşey uyguladın mı yağla masaj küç falan.

edasu hareketlerın sence hangısı gogus kısmında etkılı
hepsını bırden yapmasak olmaz mı?

bir kadın kendi etrafında dönme hareketini yaparak zayıflamış o mutluluk hormonu salgılatıyor.
forumda biri üzgün olduğumda sank göğüslerim daha da küçülüyor yazmıştı.stresli olmak adet düzenini bozar erkek tipi kilo yani göbek yapar . adet düzenini etkileyen şeyler hep göğüse de etki ediyor. bence bu hareketlerden biri kendi etrafında dönmek

Kızlar 1. hareketi yaparken başım dönüyo ya napsam acaba birde 2. ve 5. harekette zorlanıyorum 5 yapıyrum şimdi 7 yapıcam yarın bu aralar belimde agırıyo yinede yapıyorum inş bişey olmaz yapanlar yorum yazarmı acaba normalmidir

son 2 ayda mı 3 cm büyüdü.

baştan 21 er mi yaptın bu 2 ay 21 er yaptığını mı sayıyorsun yoksa 3 ten başlayıp 2 şer artırdıdığında ,17. sayıya ulaştığında mı 3 cm fark etti. başka birşey uyguladın mı yağla masaj küç falan.

Öncelikle, ben yaklaşık 2 senedir kara üzüm çekirdeği kullandım ve göğüs masajı yaptım ama hiçbir etkisi olmadı.Sonra bu hareketlere başladım ve daha önce dediğim gibi tüm kurallarına uyarak şu an 21 tekrara ulaştım.3 tekrardan başlayarak haftada 2'şer arttırdım ve 10 hafta sonucunda 21 tekrara ulaştım.Büyüme meselesi daha önce belirttiğim gibi 1. haftanın sonucunda farkedilir oranda kendini gösterdi.Daha önce cm cinsinden ölçmemiştim soru sorulduğunda da tahminen 3 cm büyümüştür herhalde diyerek söyledim ama bu kadar cm sorulunca ben de bugün ölçtüm göğüslerim 90-91 cm arası çıktı.Daha önceleri sabit göğüs ölçüm 84-85 cm arası değişirdi.Yani gördüğünüz üzere 5-6 cm farketmiş.Daha önceki mesajımda belirttiğim gibi bu süre zarfında 2 kez regl oldum ama herhangi bir küçülme yaşamadım.Bu hareketlerin bu kadar etkili olacağı ve böylesi hızlı sonuç vereceği aklıma gelmemişti bu nedenle durumu belirtip bu başlığı açan arkadaşa teşekkür etmek istedim böylesi güzel bir olayı bizimle paylaştığı için...
Herkes için aynı sonucu göstermesi dileğiyle...

kızlar faydaısını görenler var mı bilmiyorumkismile

Özel mesajını aldım, cevapladım ama mesaj sayım 50'nin altında olduğu için özel mesaj göderme hakkım yokmuş o nedenle mesajım sana ulaşmadı maalesef; ama sanıyorum sorularının cevabını yukarıdaki mesajda bulabilirsin.Başka bir sorun olursa buradan paylaşabilirsin, Hoşçakal...

X