Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

bende de miğde bulantısı yaptı öğleden sonra miğden bulanıyor ve çok hapşuruyorum sabahları zaten ne yapsam tibete bağlıyorum hehe ama niye kilo aldım yemek değilde aburcubur çok yedim sanırım

Magrenta benim de müthiş midem bulanıyor özellikle köprü hareketinde sanki gondola binmişim o derece. Tabi gün içinde de ara ara bulanıyor midem. Hapşırma olayına gelince, benim alerjim olduğundan sabahları, ve çoğu zaman da aşırı soğuk sıcak farkı yaşadığımda hapşırıyorum. Bu ara çoağaldı ben de sıcaklara bağlıyordum. Tibet mi sorumlusu acep? Bak ben de nolsa tibete bağlıyorum yalnız değilsin kaydirigubbakcemile3

Gulbacım o köprü hareketi beni mahvediyor gerçekten ondan dolayı midem çok bulanıyor (((
hapşırma olayı tibete başladığım zamanlarda başladı sabah özellikle sürekli hapşuruyorum ki bende alerji falan yoktu alerjimi oldum acep ama bu aralar klimalı oda da yatıyorum kalkar kalkmaz hapşırıyorum daha odadan çıkmadan

kızlar ben bıraktım 17 yapıyordum çok sıkıldım bi süre ara verip tekrar başlayım diyorum kimseden de ses çıkmıyor hadi kızlar paylaşım görelimmmm

ben 15 teyim banada zor geliyor artik ramazanda aksamlari yapmam gerekiyor, sabahlari daha kolaydi ac karnina :) ama yilmadan devam...

merhaba arkadaşlar
başlığınızı uzun süredir takip ediyorum ama yazmaya fırsatım olmadı.sizinle beraber beden hareketleri yapıyordum.ilk önce 7 ye kadar geldim tatil nedeniyle ara verdim baştan başladım.ikincisinde 11 de bırakmak zorunda kaldım.11 de çok zorlandım sıkılmaya başladım üstüne bel ağrısı eklenince bahanem oldu açıkçası.1 haftadır yapmıyorum inşallah yakın zamanda yeniden başlıyacağım..
bendeki etkilerinden bahsedeyim ilk önce duruşum düzeldi.genelde kambur yürürdüm ama farkettim ki artık eskisinden daha dik yürüyorum.kalçalarım hafif toparlandı birde bacağımda yeni başlayan bi varis vardı bayağı hafiflemiş görünümü.tek olmusuz yanı karnım acayip şişmişti.sanki göbek yapmışım gibi.tibeti bırakalı şişkinliğim geçti.

azbulutlu hareketleri nasıl yaptığını anlatırmısın canım

azbulutlu hareketleri nasıl yaptığını anlatırmısın canım

hareketleri doğru olarak mı yapıyorum bilmiyorum ama anlatayım.birinci hareketi çok hızlı yapmıyorum genelde, karşımda saat var saati her gördüğümde sayıyorum.ama bazen eğlenmek için çok hızlı dönüp hareket bittiğinde kendimi koltuğa atıyorum.ikinci harekette önce kafayı kaldıryorum sonra ayaklarımı(ikisini birden kaldırmaya çalışırken boynumun zorlandığını hissettim) bu arada nefes alıp,yere indirirken nefes veriyorum.üçüncüsünde ellerimle bacaklarımı tutup mümkün olduğunda geriye esnemeye çalışıyorum esnerken nefes alıp bırakırken veriyorum ve hareketi bırakırken başımı tam eğiyorum yani yarıda bırakmıyorum.4 ve 5 i anlatmak zor.4 de bildiğimiz köprü hareketini yapıyorum, köprüyü kurarken nefes alıp bırakırken veriyorum.köprü hareketleri bitiminde tam olarak oturur pozisyonuna geçiyorum ikinci köprüyü öyle kuruyorum.5 incide ters v durumunda iken nefes alıp yere inerken nefes veriyorum ve boynumu ileriye doğru esnetiyorum.
benim yaptığım en önemli şey aceleye getirmiyorum.mesela köprüde 1 inci köprüyü kurduktan sonra yere oturuyoruz ya 3-4 saniye bekliyorum 2 köprüyü kuruyorum.hemen yapım bitsin demiyorum.sakin sakin yapıyorum ve tüm kaslarımın gerildiğini hissetmeye çalışıyorum.
umarım anlaşılmıştır canım en kısa zamanda yeniden başlıyacağım benim amacım kilolarımı vermeye yardımcı olması idi sanırım devam edemediğim için bu yönde bir etki olmadı.masa başında oturmaktan sırt ağrılarım olurdu.bu süreçte ağrılar geçti fakat bırakınca tekrar başladı.bunu da dün farkettim.ne zamandır ağrımıyordu çünkü.

Son düzenleme:
bi yerde tibet hareketlerinin reglnin ilk 3 günü yapılmadığını yazmışlr doğru mu ?

bi yerde tibet hareketlerinin reglnin ilk 3 günü yapılmadığını yazmışlr doğru mu ?

ben yapıyorum regliyken ara vermedim.o mantık saçma geliyor bana eğer 3 gün yapmazsak hiç 21 e ulaşamayız yada 21 den devam edemeyiz.her ay en baştan başlamak gerekir.çünkü 2 gün ara verirsen 3 ten yeniden başlanıyor.tibetin kitabı var bende orda gözüme çarpmadı ama emin olmak için bir daha bakayım.

Arkadaşlar şevkinizi kırmak istemem ama ben direndim direndim sonunda bıraktım :kedi:
21'e başlamıştım ki, 2 gün zorla artık ağlamak üzere yaptım hareketleri.. Miğdemi bulandırıyor çünkü.. 2 gün bıraktım keyiften de değil aslında iftara gittim misafir geldi falan kaynadı. İşime de gelmiş olabilir. opuyorumnanaktan
Ben de 3'e geri döndüm onu bile dün yapmadım. Üşendim. İftardan sonra öyle zor ki.. Kim çıkacak tekrar 21'e.. Ben hep 3 yapsam nolur ki.. Sonuçları geç alırım ama alırım heralde di mi? :hulya:
Ramazan biten kadar 3'lerdeyim haber vereyim dedim.

QUOTE=Gulba;14980854]Arkadaşlar şevkinizi kırmak istemem ama ben direndim direndim sonunda bıraktım :kedi:
21'e başlamıştım ki, 2 gün zorla artık ağlamak üzere yaptım hareketleri.. Miğdemi bulandırıyor çünkü.. 2 gün bıraktım keyiften de değil aslında iftara gittim misafir geldi falan kaynadı. İşime de gelmiş olabilir. opuyorumnanaktan
Ben de 3'e geri döndüm onu bile dün yapmadım. Üşendim. İftardan sonra öyle zor ki.. Kim çıkacak tekrar 21'e.. Ben hep 3 yapsam nolur ki.. Sonuçları geç alırım ama alırım heralde di mi? :hulya:
Ramazan biten kadar 3'lerdeyim haber vereyim dedim.[/QUOTE]
gulbaalmaz: benim 21 de1 ci ayim bitti azimle devam ediyorum sabah aksam olmak uzere.bir haftadir yuzum bi kurudu sormayin yag krem gulsuyu falan hic bisey kurtaramiyo pul pul dokuluyo ayrica kasiniyor umarim gecicidir. neden acaba tibettenmi yoksa mevsimselmi bilemiyorum. bu aralar bendede bulanti var ama umursamiyorum hedefim tepedeki bi kac beyazin siyaha donmesi

ya bende 17. sayidayim ama bir etki hissedemiyorum iyi veya kötü. bulanti vs. havayami yapiyorum neee. Hadi diyelim iyi olanlar gec olucak yada ben farkedemedim kötü biseyde olmuyo. yanlis yaptigimida düsünmüyorum kitabinida okudum

herkeste ayni etkileri gostermiyo ben nerdeyse hareketlere baslayali 3 ay oluyor daha yeni yeni bulanti yuz kurulugu filan oluyorum ben sadece asiri terliyordum hatta baslarda sormustum buraya neden bende bisey olmuyor diye demekki her bunye ayni degil sen devam et. ya uzun zamandir yapanlar keske yazsalar.
kitaba bi bakarmisin yuz kurumasi falan oluyormuymus zahmet olmazsaopuyorumnanaktan

Kitapta yan etkilere rastlamadim hatirladigim kadariyla. Bakarim yine olursa yazarim.

yaklasik iki aydir yapilan 21 tekrarinda gözlemlediklerim

gözalti kirisikliklarinin yüzdeellisi gitti.
ve bacaklarda bir kac yerde olan catlaklarin görünümünde yine neredeyse yariyariya düzelme var.

yaklasik iki aydir yapilan 21 tekrarinda gözlemlediklerim

gözalti kirisikliklarinin yüzdeellisi gitti.
ve bacaklarda bir kac yerde olan catlaklarin görünümünde yine neredeyse yariyariya düzelme var.

:lepieki goguslerinde buyume oldumu bi kac gundur goguslerimde bi agri var simdiye kadar dolgunluk vardi byume olmadi bu agri niyekikafamçokkarıştı

:lepieki goguslerinde buyume oldumu bi kac gundur goguslerimde bi agri var simdiye kadar dolgunluk vardi byume olmadi bu agri niyekikafamçokkarıştı

bende de dolgunluk oldu.ama herseyi tibetten bulmamak icin cok azda olsa büyümesini görmemezlikten geldim :) o yüzden gelismleere eklemedim.Ama dedigim gibi az da olsa etkisi var simdilik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…