Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

ya kızlar ben hala adet olmadım benim gibi adetinde değişiklik olan varmı hayatımda bir kez gecikti onda da hamileydim ödüm kopuyor korunmama rağmenn off yaaa

kaç gün gecikti? daha önce erken mi olurdun belki rayına giriyordur?
benim öyle olmuştu çünkü

evet genelde erken olurdum bir iki gün öne gelirdi bugün itibariyle 2 gün oldu belkide sıcaklardandır diyorum yada tibetten strese giriyorum yine yaa

Bence hiç strese girme, sıcaklardan da olabilir, tibetten de olabilir, ki ben öyle düşünüyorum
bazen günüm geldiği halde regl olamadığım zaman (bir kaç sefer oldu, o da o dönem çok stresli bir dönemimdi) bir kupa sıcak suyun içine bir tutam civanperçemi atıyorum, tadı kötü ama içiyorum. ve sabah olmadan sürpriz.
bir kaç kez denenmiştir tarafımca ve üzerinden bir gün bile geçmeden regl olmuşumdur.
hatta tavsiyem üzerine deneyen yakın bir arkadaşımın da aynen böyle oldu.
bir dene istersen.

Bence hiç strese girme, sıcaklardan da olabilir, tibetten de olabilir, ki ben öyle düşünüyorum
bazen günüm geldiği halde regl olamadığım zaman (bir kaç sefer oldu, o da o dönem çok stresli bir dönemimdi) bir kupa sıcak suyun içine bir tutam civanperçemi atıyorum, tadı kötü ama içiyorum. ve sabah olmadan sürpriz.
bir kaç kez denenmiştir tarafımca ve üzerinden bir gün bile geçmeden regl olmuşumdur.
hatta tavsiyem üzerine deneyen yakın bir arkadaşımın da aynen böyle oldu.
bir dene istersen.

saol canım opuyorumnanaktan daha önce civanperçemini bende denedim işe yaramıştıı dün hazırladım ama içemedim yine yapiyim barii kadın olmak zor yaa:bbo:

her türlü bitki çayını yapar içerim, ama civanperçeminin içimi biraz zor.
bunun için de şöyle yapıyorum, sadece üç çicek atıyorum içine, yani minik dalları oluyor ya, sadece 3 çiçek içerecek şekilde atıyorum ve fazla tutmuyorum içinde. o zaman tadı daha içilebilir oluyor, etkisi aynı ama. bugün yap yarın kesin olursun:)

selammm ben ptesi 7.ye baslıycam ..vucudum anca alıstı.yapınca kendimi daha enerjik hissediorum..ama gogus buyumesi yasamadım.kacıncıda baslıo buyume

selammm ben ptesi 7.ye baslıycam ..vucudum anca alıstı.yapınca kendimi daha enerjik hissediorum..ama gogus buyumesi yasamadım.kacıncıda baslıo buyume

ben seni 9 dan sonra görürüm:)
3 le 5 in 7 nin tadını çıkarın derim, tam zora alışıyosunuz hoooop 2 kere daha artıyor baya zorluyor gittikçe
yaklaşık bir haftadır dolgunluk var açıkçası, daha detaylı bilgi için pia'ya :)
(13 deyim ben)

ben seni 9 dan sonra görürüm:)
3 le 5 in 7 nin tadını çıkarın derim, tam zora alışıyosunuz hoooop 2 kere daha artıyor baya zorluyor gittikçe
yaklaşık bir haftadır dolgunluk var açıkçası, daha detaylı bilgi için pia'ya :)
(13 deyim ben)

tskler canım.buyuse ii olur emzirmeyı kesine eskısındende kucuk oldu

amanınnn bugün yapmayı unuttumeyvahedigeldismile bide pişkin pişkin topiğe giriyorum :kahve: MORYEL cim nası gidiyo demesen aklıma gelmicek valla:icecream: bi an düşündüm benim tibet nası gidiyo..yapmadımki bişey bugün nere gidiyo:roflol::roflol:

ben arada bakıyorum yorum yazan varmı diye kimsecikler yazmamış,bende bu gün baş dönmesi az oldu 1 .harekette her turda dönünce durdum daha iyi oldu Bende göğüste büyüme olmadı bikaç kilo vermiştim küçüldüler bile anlaşılan yağdan vermişim:)uyku düzenim oldukça iyi ,çok asabiyim şu sıralar kimsecikler yanıma yanaşamıyo,çatacak yer arıyorum,tibete bağlassammı acaba.)

amanınnn bugün yapmayı unuttumeyvahedigeldismile bide pişkin pişkin topiğe giriyorum :kahve: MORYEL cim nası gidiyo demesen aklıma gelmicek valla:icecream: bi an düşündüm benim tibet nası gidiyo..yapmadımki bişey bugün nere gidiyo:roflol::roflol:

:)
ben artık sabahları yapamıyorum gece yapmadan önce yapıyorum, azıcık yorulayım da hemen uyuyayım üst kattaki gerzeklerin gürültülerini duymayayım diye ama ne mümkün
şuan benim rutine bağladı sankii.
farklı bişey hissetmiyorum
bu arada dönerken sağ kolumda bi noktaya bakıyorum ( biri demişti burda) dönerken dönmüyor başım bitince kendimi en yakın yatağa bırakıyorum bir müddet cenin pozisyonunda yatıyorum:)
ikinci hareketi yavaş yapmazsam belim çok ağrıyor
üçüncü hareketi sevmiyorum
dörde bayılıyorum
beş, iç güveysinden hallice.
aslında olumlu farklılıklar görmek moral veriyor,insanın yaptıkça yapası geliyor ama böyle aynen devam edince bayıyor valla:)

ben arada bakıyorum yorum yazan varmı diye kimsecikler yazmamış,bende bu gün baş dönmesi az oldu 1 .harekette her turda dönünce durdum daha iyi oldu Bende göğüste büyüme olmadı bikaç kilo vermiştim küçüldüler bile anlaşılan yağdan vermişim:)uyku düzenim oldukça iyi ,çok asabiyim şu sıralar kimsecikler yanıma yanaşamıyo,çatacak yer arıyorum,tibete bağlassammı acaba.)

kilo mu verdin çok güzel
benim pek sağım solum belli olmadığı için ben asabiyet durumunu direkt kendime bağlıyorum
bi de regl zamanı geliyor ondan herhalde
ama sabahları suratım beş karış ya hiç mutlu uyanmıyorum
tibetten mi yoksaa

aslında beklentisiz yapmak en güzeli,kimbilir nereleri temizliyor biz farketmiyoruz,ben 4.ayıma girdim bende ilk etkisi yanaklarımı toplamıstı ve hala aynı yanaklarım ve bunu kaybetmek istemem,yeterınce yaparsanız diş fırçalamak gibi oluyor zaten biraz sabır gösterın çünkü aynı süreçten bende geçtim aman yapmıyım bak baska etki görmüyorum diye söylenenıyodum kendı kendıme ama bırakmadım,yılların toksını var yahu hemen nasıl temızlesın dimi amakaydirigubbakcemile3

Doğru söylüyorsun aslında
sabırsız milletiz napalım hemen olsun hemen olsun:)
4 ay oldu ha, maşallah
benim 5 hafta oldu daha bir ayı yeni devirdim.
ömür boyu tibet ömür boyu tibet ömür boyu tibet ömür boyu tibet ömür boyu tibet..
eyvah eyvah:)

X