Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

ya ama ins bu sebebdendir tüm bu olanlar..ben gögüslerimin buyumesini istemiyordum eger buysa sebbi resmen büyüdüler :KK43:( 1hafta 10 gün falan oluyor sanki regl gunum gelmis yada sanki yeni bebegim olmus gibi gögüsler foraaa...ayy hic sevmem öyle... ben memnundum benimkilerden ..2.bir pamelaya hic gerek yok...ööffff

bu kafama ragmen israrla devam ediyorum..3 gün sonra 15lerde devam edicem

nasi ya whiteice? yani ? nasil? bak anlamiyorum görüyomusun? himmmhhhhhh

ayyy benimkilerde büyür işallaaaahhh. bi taşla 2 kuş delikafaduldendelikafadulden

Bende boyun fıtığı var canım. Bir problem olmadı şuana kadar... Yalnız ilk başlarda hareketleri yavaş kontrollü ve fazla zorlamadan yapmanı tavsiye ederim ben öyle yaptım. Şİmdi boynumu arkaya daha rahat eğiyorum... :emir_bebek:

Çok teşekkür ederim, yalnız olmadığımı bilmek güzel:) Zaten fizyoterapistimin verdiği hareketlerde de boyunla ilgili benzer şeyler var, o yüzden başladım hareketlere, ama mümkün olduğunca zorlanmadan yapıyorum. Gerçi daha 2 gün yaptım, ama bacaklarıma fazla mı yükleniyorum acaba, 3 tekrar yapmama rağmen, bittiğinde sanki yarım saat koşmuşum gibi bacaklarım ağrıyor. Ya da yanlış mı yapıyorum hareketleri:S

off ama ben memnundum eski halinden terra..umarim söner yine ..böyle dolasmak istemiyorum

Gulba, iste ayni bahsettigin gibi seyler yasiyorum..o anlik unutmalar beni tedirgin etti acikcasi ama sizlerdede oluyorsa biraz rahatliyabilirim
gecer ama diymi bu?zinde bir vücud ,yasli bi beyin istemem asla

Selam kızlar
bugün yine çapadaydım, kontrolümü oldum. ilaçları bıraktığım için fırça yemedim, kaldığım yerden devam edecekmişim:) 7,5mg inene kadar (şuan 15mg) aynen devam, ve sonrasında belki de soooooonsuzaaaaaaa dek 7,5 mg :KK43: neyse bunu sonra kafama takıcam, şimdi size bi sorum var.
kan tahlili sonucumu bugün alabildim, veeeeeee vücudumdaki iltihap oranı 1,50 tan 0,58 e düşmüüüüüş:)
tabi en son tahlili geçen yaz yaptırmış olsam da, bu hastalık başladığından beri 1,5-2,5-3,5 olarak seyreden değerim bu sene noooooolduysa 0,58 e düşüvermişş:) ilaçları da aylardır kullanmadığıma göre..
bilin bakalım bu işte kimin parmağı var:)

gecen yüksek ciktigini yazmistim .. bugün yazdigina (gercekten) sevindim moryel
israrla devam :KK66:

geçen gün hem idrar hem kan tahlili yaptırmıştım
sadece idrar tahlil sonucunu verdiler, orda epitel hücresi yüksek çıkmıştı.
netten araştırınca idrar yolu enfeksiyonu olabileceği falan filan yazıyordu.
bugün kan tahlili sonuçlarını aldım, orda crp sonuçlarım (romatizma için sürekli kontrol edilen değer) 0,58 çıktı. düşen crp, çıkan epitel
epiteli takmıyorum kafama, farklı bişey olsa doktor söylerdi bugün.

teşekkürler pia'cım

ama bişey söylicem, ben dün akşam ilk kez yarıda bıraktım, sadece ilk iki hareketi yapabildim o da zorla yani.
bir anda midem bulandı, kendimi hiç iyi hissetmedim. devam edemicem dedim kendi kendime, hemen yattım
gerçi öncesinde karadut şurubu içmiştim belki o mideme dokundu, ya da çok stresliydim bugün için hastaneye gidicem diye belki psikolojik. emin değilim
bugün 13 yapıcam, ama biraz keyifsizim içimden gelmiyor yapmak
yapmak zorundayım diye kendi kendimi teşvik etmeye çalışıyorum, ama az önce "ooof bu akşam 13 yapıcam kim uğraşcak" derken yakaladım kendimi,
aslında herşey iyi gidiyordu, dünkü mide bulantımı saymazsak.
hevesimi kaçıran ne anlayamadım.

cok basit düsünelim "ü$enmek" diyelim.. olur mu?

arada benimde mide bulantim oluyor
hele mide doluysa öncesinde

icimden gecirdim biliyomusun? itiraf et kimin zoruyla sevgilimi abi mi? baba mi? kesin birinin zoruyla

laf olsun diye sormustum

:)
ailemde herkes galatasaraylı
ben küçükken rıdvana aşıktım, yani 7-8 yaşında falanken, o yüzden kendimi bildim bileli fenerbahçeliyim. babam bana çok rüşvet teklif etti ama kabul etmedim,hala fener galatasaray rekabeti yaşanır bizim evde,onlardan çok uzakta olsam da atışır dururuz:)
sevgilim de fenerbahçeli, ama tabi onu tanımadan önce de fenerli olduğum için gururla diyebilirim ki kendi irademle:)
bi ara çok fanatiktim şimdi duruldum
ama sen beşiktaşlısın de mi, imalar seziyorum :)

off ama ben memnundum eski halinden terra..umarim söner yine ..böyle dolasmak istemiyorum

Gulba, iste ayni bahsettigin gibi seyler yasiyorum..o anlik unutmalar beni tedirgin etti acikcasi ama sizlerdede oluyorsa biraz rahatliyabilirim
gecer ama diymi bu?zinde bir vücud ,yasli bi beyin istemem asla

bence bu göğüs büyümesi şundan kaynaklanıyo..bu hareketler göğüs kaslarını çalıştırıyo ve derleyip topluyo göğsü ve dikleştiriyo..aslında büyümüyodur..göğüs toparlandığı iiçin oluyodur diye düşünüyorumCADIARZU CADIARZU

X