Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

bana tibet ters etki yapıyo sanırım..enerjik hissetmem gerekirken bugün yaptıktan sonra acayip yorgun bitkin bi hale geldim şu an sadece yatmak istiyorummafoldumben üstelik daha ilk haftam..acaba ruhsal yorgunluğumumu atıyo vücuttan..Allahım işallah öle bişeydir ya ofmirmirmirmir sizdede oldumu öle ????? ve ayrıca kollarım falan ağrıyo şuan kolumu kaldırmaya dermanım yok:uhm: noldu bana böle yaw amannnn

bana tibet ters etki yapıyo sanırım..enerjik hissetmem gerekirken bugün yaptıktan sonra acayip yorgun bitkin bi hale geldim şu an sadece yatmak istiyorummafoldumben üstelik daha ilk haftam..acaba ruhsal yorgunluğumumu atıyo vücuttan..Allahım işallah öle bişeydir ya ofmirmirmirmir sizdede oldumu öle ????? ve ayrıca kollarım falan ağrıyo şuan kolumu kaldırmaya dermanım yok:uhm: noldu bana böle yaw amannnn

etkilerin hepsi normal kişiden kişye değişiyor ama şöle düşünün evi ilk süpürdügünüzde toz kalkar yani temizleniyorsunuz bol bol su için yediklerinize dikkat edinki bu süreç kolaylansın

selam kızlar
bugün çapadaydım, bittim bittim anlatamam.
cerrahpaşanın hastalarını da çapaya nakletmişler bugün nası bir kargaşa, nasıl bir kaos vardı anlatamam. herkes birbirini yiyordu, ben bile sakin durmaya çalıştığım halde, kadının birine ağzına çarpıcam şimdi sus diye bağırırken buldum kendimi.o kadar bunaldım ki, bunların hepsi tahlil sırasında olanlar, asıl curcuna cuma günü, kontrol günümde. allah yardımcım olsun.
gelelim tahlillere. sadece idrar tahlini alabildim.
herşey normal görünüyor, ancak kafama takılan birşey var
EPİTEL 22/hpf çıktı. normalde epitel hep çıkar ama 3-9 arasında değişmişti bugüne dek.
bu kadar yüksek çıkması biraz endişelendirdi açıkçası.
nette araştırdım, idrar yolu enfeksiyonu, vajinal enfeksiyonu falan yazıyor. tabi tam karşılığı olmadığı için cumaya kadar beklicem nedir ne değildir diye öğrenmk için.
bir bilginiz var mıdır?
peki bunda tibetin payı nedir?
buyrun burdan yakın:)

ama bu hareketlerin günde bir kez yapilmasi tavsiye edilmiyor muydu pia?
günde iki kezde yapilabilicegini farkli forumlarda okumustum..ama emin bir yerden bilmiyorum

moryel, gecmis olsun ..ama gülmektende alamadim kendimi ..öylemi dedin kadina :))))sustu mu bari :))
idrarindaki bahsettigin seyi bilmiyorum acikcasi ama hep demiyormuyuz temizliyor o bölgeyi etkiliyor diye.. ebnce kesinlikle tibetle ilgisi var.. ama kötü mü bilmiyorum bana sanki degil gibi geldi tam temizlenirken belki..ne kadar siklikta oluyosun bu tahlilleri? bir dahakine normale döner.. doktoruna bu hareketlerden bahsedersen kesinlikle biliceginden eminim

moryel, gecmis olsun ..ama gülmektende alamadim kendimi ..öylemi dedin kadina :))))sustu mu bari :))
idrarindaki bahsettigin seyi bilmiyorum acikcasi ama hep demiyormuyuz temizliyor o bölgeyi etkiliyor diye.. ebnce kesinlikle tibetle ilgisi var.. ama kötü mü bilmiyorum bana sanki degil gibi geldi tam temizlenirken belki..ne kadar siklikta oluyosun bu tahlilleri? bir dahakine normale döner.. doktoruna bu hareketlerden bahsedersen kesinlikle biliceginden eminim

o tipleri bilirsin, kenardan kenardan yanaşırlar araya girmeye çalışırlar. tahlil kaydım için saatlerdir beklemişim tam işin sonuna gelmişim, memur kadını görmüşüm, önümdeki adamla arama girmeye çalışıyor hatun, ben burdayım, saatlerdir bu beyfendinin arkasında bekliyorum dedim, açtı ağzını yumdu gözünü, bi de böyleleri seni bastırır, sanki sen onun sırasını almışsın gibi.sanki ben araya kaynak yapmışım gibi bana kafa tutunca, sus elimin tersiyle çarpıcam ağzına şimdi dedim,bir iki laf daha etti ağzının içinde mırın kırın, sustu :KK66: susacak mecburen, yüz ifademden bakışlarımdan anlamıştır devam ederse başına gelecekleri.
neyse, benim bu tahlil işi kötü zamanda oldu ya. tam toksin atarken:)
senede bir kez yaptırıyorum, kontrolden kontrole. doktora tibetten bahsetsem mi bahsetmesem mi emin değilim, "sen verdiğim ilaçları kullanma, ters düz iki hareket yap geçsin olacak iş mi" falan mı der diye çekiniyorum valla:)

ha bu arada kitapta, konuyu anlatan adam günde iki kez yapıyormuş zaten. ama belli bir aşamadan sonra deniliyor. ona dikkat edin.

etkilerin hepsi normal kişiden kişye değişiyor ama şöle düşünün evi ilk süpürdügünüzde toz kalkar yani temizleniyorsunuz bol bol su için yediklerinize dikkat edinki bu süreç kolaylansın

teşekkürler canım attım biraz yorgunluğumu kollarımın ağrısıda geçti biraz..ama öğlen öleee bi uyumuşumki şakkıdı dinlendirdi biraz o uyku :teytey: dediklerin mantıklı sanırım temizleniyorum sositosositosositososito

bende yeni bir etki daha ortaya cıktı koku almam farklılastı sigara içiyorum,bilirsiniz sigara içenlerde koku alma zayıflar bu aralar ınanılmaz keskınlestı burnum,bakalım daha neler görcem:emir_bebek:

ya arkadaslar son iki haftadir acaip bulanik zihnim .. tam ifade edebilicekmiyim bilmiyorum ama ..cok korktum son birkac gundur.. herseyi unutuyorum..konusma esnasinda durup ne anlatiyordum diye dusünüyorum..ertesi gün bi randevum oldugunu biliyorum ama uzun dusunmeden yada notlarima bakmadan hatirlayamiyorum..

normalde nasildin derseniz

tam tersi..(derdimi duzgun ifade etmek icin söyluyorum yanlis anlamayin) zehir gibiyimdir.. anlatilani unutmam tarih unutmam söylenileni unutmam okudugumu unutmam
son bi iki haftadir oluyordu.. sonra dikkat etmeye basladim gercekten beynim bulanik.. bununla bir ilgisi olabilir mi?

pia ,

aynisi bende de var.bir seyi hatirlamak icin resmen konsantre olmam gerekiyordu.önceden de zehir zemberek degildim ama kesinlikle böyle degildi.umarim gecicidir.

ben 13è basladim bugün.nefes yetmemesi olayi cok az var hareketleri yaparken.
11 de bir ara tikanmistim.yani resmen zorlaniyordum ara ara hareketleri yaparken.simdi daha rahatim.

bendenki en belirgin özelligi bu hareketlerin su oldu

eskinden daha sinirli ve stresliydim.simdi sanki afyon ismisim de bir tuhaf rahatlik var :)

evet bu sey beni üzüyor ya da sinirlendiriyor diyorum ama eskisi gibi duygularim kuvvetli degil.ya da etkilenmiyorum.

sanki bu tarz duygular icin agri kesici almisim.uyusmus gibi.

... ben bile sakin durmaya çalıştığım halde, kadının birine ağzına çarpıcam şimdi sus diye bağırırken buldum kendimi.o kadar bunaldım ki, bunların hepsi tahlil sırasında olanlar, asıl curcuna cuma günü, kontrol günümde. allah yardımcım olsun.

moryel ben buna koptum:)))) Allah da seni güldürsün :p

kizlar baska bir sitede okumustum; basinizin donmemesi icin donerken sag kolunuzda bi yere bakin sabit olun dondukce ayni noktaya baktiginiz icin dondugunuzu hissetmiyorsunuz. ama sayi bitip durdugunuzda bir sure daha ayni noktaya bakin. eger hemen basinizi cevirirseniz aninda basiniz doner.

ben bu gün 13 e geçtim bende başdönmesi oluyo ,nefes yetmeme gibi problem hiç olmadı fakat arkadaşlar müthiş bi saç kuruluğu var zaten kurudur ama arttı burda bazı arkadaşlardamı yazmıştı tam hatırlayamadım

Ben de istiyoruuuuum :) Hatta "başlamak bitirmenin yarısıdır" düsturundan hareketle bu msjı yazar yazmaz başlayacağım. Ancak boynumda fıtık var, bir de belim tutuluyor zaman zaman:KK43: Aynı şikayetleri olup ta bu hareketleri yapan var mı, ya da bu konuda birşey bilen?

X