Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

benim bugün itibariyle 9 tekrara geçiyorum. Bazen oluyorki hiç yapacak durumda olmuyorum ama en azından hiç yapmamaktansa iki üç hareketi yapıp yatıyorum. Çünkü gerçekten çok faydalı hareketler. Benim cildimde inanılmaz bir canlılık oluştu, sürekli abdest aldığım zamanlarda cildim çok kurur sürekli nemlendirici sürme ihtiyacı hissederdim. Tibete başladım başlayalı, hem cildim çok parlak hemde hiç kurumuyor. Birde göğüs büyütmek isteyenlerimiz için çok ideal bir spor benden söylemesi.

bence hemen başla kova hatunu. inan hemen etkilerini göreceksin ben bu hafta 9. tekrara geçtim inanılmaz cildimde parlaklık oluştu, göğüslerde büyüme birde en önemlisi ben çok regl sancısı çekerdim inanın mucize gibi hiç regl olduğumu anlamadım ne karın ağrısı ne bel ağrısı çok mutluyum bu hareketlerle tanıştığım için vücut inanılmaz sıkılaşıyor

Selam arkadaslar ilk haftamdayim olumlu etkilerini okudukca sevk geldi ve devam ediyorum 5. Harekette bileklerim baya zorlaniyor. Bi de ben callanetics uzerine yapiyorum bu hareketleri umarim yanlis olmuyodur bilgisi olan var mi

Arkadaslar lutfen yapan biri yardimci olsun sanirim bilegimi incittim yine de yapmali miyim alternatif hareketler varmis onları yapip etki goren oldu muu

callanetics uzerine yapılması hakkında hiçbir bilgim yok arkadaşım tek bildiğim şey inanılmaz faydasını görüyorum ben bu hafta itibariyle 11. tekrara geçtim olumlu gelişmeler oldu bende. ama faydasını görmek içinde kendini sakatlamana gerek yok kendini zorlamadan yapmaya çalış hareketleri tamamen bırakma ama zorlanmadan alternatif hareketler varsa onları dene derim. zamanla alışıyor vücut zor yaptığın hareketleri birde bakmışsın çok kolay yapar hale geliyorsun.

Selam arkadaslar ilk haftamdayim olumlu etkilerini okudukca sevk geldi ve devam ediyorum 5. Harekette bileklerim baya zorlaniyor. Bi de ben callanetics uzerine yapiyorum bu hareketleri umarim yanlis olmuyodur bilgisi olan var mi
Selam canım callanetics videolarını nerden indirdin yardımcı olurmusun ?

Merhaba ılk hafta illa 3 tekrar yapmamız mı gerekiyor az geldi bana hergün 21 yapamaz mıyız ya da yapılabiliyor mu bir gün bile ara verenler kaldığı yerden devam ettiniz mi yardımcı olursanız sevinirim

Kızlar hepiniz sağlığa olan etkilerini soylemissiniz. Incelmeye yönelik bir etkiside var mi? Baska bir yerde okuduğumda her seyi yapmasina rağmen gobegini eritemeyen biri bunla gobegini erittigini söylemiş.

bu hareketler vücudu sıkılaştırıyor ve forma sokuyor. adeti düzenliyor, cilde inanılmaz parlaklık veriyor ve kişiye dinçlik katıyor. bu hafta itibariyle 15 tekrardayım inanılmaz memnunum. zor gelsede etkilerini yaşadıkça bırakmıyorum inşallah bırakmayacağımda.

Selam herkese bu hafta 7. tekrara geçtim vücudum şekillenmeye başladı. Verdiği enerjiden de çok memnunum. Sadece 3 gündür boğazım yanıyor

boğaz ağrısı tibetten midir bilemem ama herkesin rahatsızlığına göre etkileri de değişiyor tabiki. Ben bu hafta bayram dolayısı ile bıraktım ne güzel 17 tekrardaydım. ama bugün itibariyle 3 tekrardan tekrar başlıycam çok memnunum tibetten.

Bende çok memnunum geçen yıl başlamıştım ama bir türlü devamlılık sağlayamadım bu sefer karalıyım 21 tekrara ulaşacağım

Bende başliyim tekrar...
ilk üç ayı geçtim sayılır hamileliğin...
çok denedim ama her denediğimde lekelenme yaşıyordum akşamına...
yarın deneyeyim bakalım...

Merhaba arkadaşlar 11 tekrardayım ama biraz zorlanıyorum o yüzden haftaya arttırmadan devam edeceğim

Bende 17. tekrardaydım ve inanılmaz memnundum ama araya bayram girince yapmaya üşendim sonrasında da tamamen bıraktım ama çok pişmanım. Pazartesi günü tam olarak 3 ten başlayıp devam edicem inanılmaz faydasını görmüştüm herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

X