Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

kedicim.. çok merak ettim ama..
"diyetimin nasıl gittiğini ne zaman biri sorsa.." sonra ne oluyomuş?
fotoda mı espri.. anlayamadım da..

Bugün de uyanmaya çalışırken, tibeti yapsam mı yapmasam mı diye uyur uyanık düşünüyordum. Sonra kalktım ve yaptım. Hala zorlanıyorum. 21'i bugün de yapabildim.
Kedicim Omuz Saban ve Balık duruşlarının nasıl yapıldığını resimli olarak gösterebilirmisin? netten baktım ama tek bir duruş göremedim. bende yapcam da yanlış yapmayayım

Merhabalar. Ben yeni katıldım aranıza. Bugün 9. günüm olmalıydı normalde fakat reglin ilk günü olduğu için yapmadım. Henüz hiç bir etki gözlemlemedim diye düşünürken bugün başımda çok şiddetli bir ağrı oldu. Hala da devam ediyor.Sık olan bir durum olmadığından tibete bağladım.Yorumlara bakılırsa geçici bir durum bu ama umarım çabuk geçer. Çünkü gerçekten dayanılması zor bir ağrı.
Karşılaştıkça etkileri yazmaya devam edeceğim. Çünkü ben üşenmeyip güzel etkileri yazan sizler sayesinde yapmaya karar verdim

Merhaba, ben de başlamayı düşünüyorum ama hiçbir şeyde devamlılık sağlayamam, yani bi gazla başlayıp bi süre sonra bırakıyorum her şeyi. Bu yüzden acaba bu hareketleri uzunca bi süre 3 ya da 5 tekrarla devam ettirsem olur mu? Kısa süreceği için devam edebilirim muhtemelen. Yavaş ilerlesem bi sorun olmaz değil mi?

Bu konu baya ıssızlaşmış, hareketlendirin kızlar burayı da

Ben yorum yazdığım günden beri sabahları 3 tekrardan başladım. Gerçekten çok basitmiş, çok da kısa sürüyor 3 tekrar. Kendimi daha iyi hissediyorum hareketleri yaptıktan sonra, o uyku sersemliği gidiyor, bu yönden çok sevdim. Tekrar sayısını arttırmasam mı diye sormuşum, ama yapmaya başladıktan sonra arttırmaya karar verdim, sonuçta kısa sürüyor ve çok da zor değil ve verdiği enerji de cabası. İnşallah üşengeçliğime yenilmem de ara vermem hiç

Tabi ki olabilir. Siz kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız. Ben 2 yıl yaptım sonra 21 yapmaya devam edemedim bir türlü. Şimdi daha az sayılarda yapıyorum.

Hoşgeldiniz.

Merhaba, zaman çok hızlı geçiyor ya 7.tekrara başladım pazar günü :) Her sabah kahvaltıdan önce, aksatmadan devam ediyorum. Henüz herhangi bir değişiklik gözlemlemedim kendimde ama hareketlere başladığımdan beri güne daha iyi başlamış oluyorum, kendimi daha iyi hissediyorum :) Keşke derslere daha konsantre olabilmemi sağlasa, ezberimi arttırsa :) Nasip

9 tekrardayım ,mide bulantısı oluyor özellikle 4 ve 5 . harekette...
Ben önceden gece yapınca mide bulantısı olurdu. Tabii o zamanlar gece birşeyler yerdim, tok karnına yapardım. Şu an gece yemediğim için yapsam da mide bulantısı olmuyor.

Daha önceki sayfalarda böyle etkisi olan arkadaşlar olmuştu. İnşallah sende de olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…