Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

gunaydınlar hanımlar...konu hakkaten ıssızlaşmış. 19 dan devam edıyorum ama ıkı gundur tembellık yaptım yapmadım. arada üsenıyorum ama devam.. hele kı yaz gelıyor daha fıt hıssedıyorum hareketlerı yapınca.

gunaydınlar hanımlar...konu hakkaten ıssızlaşmış. 19 dan devam edıyorum ama ıkı gundur tembellık yaptım yapmadım. arada üsenıyorum ama devam.. hele kı yaz gelıyor daha fıt hıssedıyorum hareketlerı yapınca.
Ben de bazen unutuyorum. Yapınca da 5 tane 7 tane karmakarışık yapıyorum. Galiba sporu da yaptığım için bunu yapmak zor geliyor bilemedim. Sabahta aç kalkınca direkt mutfağa yöneliyorum. :)

Uzun süredir 11. tekrardayım. Hala net bir gözlemim yok. 21 e ulaşana kadar devam :KK49:
Herkes nerelere kayboldu? Devam eden yok mu?

ben hala devam ediyorum 21 tekrarla devam ediyorum en iyi etkisi sağladığı enerji ve sakinlik ,regl öncesindeki gerginlik
bile yok

Ben 14 tekrar yapıyorum şu an, vücudumu zorlamamak için bazen birer birer artırıyorum. Hala çok net bir değişim gözlemlemedim bu arada. Ama hiç bi etkisi olmasa bile harekettir spordur düşüncesiyle devam edeceğim :KK6:

Hareketlerde 3. Haftamin 5. Günündeyim. Yaşım 43.
Bendeki gelismeler şöyle; yıllardır bacağımda olan koca varis bir an da sihirli bir değnek deymis gibi yok oldu saçlarım yagliydi artık 3 gun kullanabiliyorum gün sonunda yorgunluk hissetmiyorum Eğilip kalkarken çok rahat ve seriyim, sanki Eklemlerimin yaglandigini hissediyorum
Beklentilerim; kulağım da cokkkkkkkk uzun zamandır çınlama var bunun geçmesi ve kolumdaki yağ bezelerinin yok olması. Bu konularda fayda görenler varsa lutfen yorum yapsınlar çok motive ediyor çünkü

Bendeki gelismeler şöyle; yıllardır bacağımda olan koca varisim de renk acilmasi ve hafiflemeler basladi, saçlarım yagliydi artık 3 gun kullanabiliyorum gün sonunda yorgunluk hissetmiyorum Eğilip kalkarken çok rahat ve seriyim, sanki Eklemlerimin yaglandigini hissediyorum
Beklentilerim; kulağım da cokkkkkkkk uzun zamandır çınlama var bunun geçmesi ve kolumdaki yağ bezelerinin yok olması. Bu konularda fayda görenler varsa lutfen yorum yapsınlar çok motive ediyor çünkü

Bendeki gelismeler şöyle; yıllardır bacağımda olan koca varis bir an da sihirli bir değnek deymis gibi yok oldu saçlarım yagliydi artık 3 gun kullanabiliyorum gün sonunda yorgunluk hissetmiyorum Eğilip kalkarken çok rahat ve seriyim, sanki Eklemlerimin yaglandigini hissediyorum

Arkadaslar varisim bir yerde var, yanlış bacağa bakmışim varisim tamamen yok olmamış ama renginde bayagi açılma olmuş sıkı takipteyim yok olduğu an hemen müjdeyi vereceğim

image.jpg

kedicim şu günlerde isteksizlik gelmişti bunları paylaşman iyi oldu iyileştinmi canım bu arada

ben 6.hareketi de yapıorum...
yanılmıyorsam onun 3 tanesi 1 tane ediyordu...yani 3 yapış 1 e denk...

X