Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

üç seferdir 13 tekrarı geçemiyorum :KK43: yine 13 tekrarda ara vermek zorunda kaldım, 21 e ulaşıp uzun süredir devam edebilen var mı acaba?

üç seferdir 13 tekrarı geçemiyorum :KK43: yine 13 tekrarda ara vermek zorunda kaldım, 21 e ulaşıp uzun süredir devam edebilen var mı acaba?
2012 yılının başlarıydı.. Belk Mart, Nisan.. emin olamadım şimdi.
Başladım.. Sonra yaz dönemi bir ameliyat geçirdim ve iki ay ara vermek zorunda bırakıldım.
Sonra yeniden toparladım.. Tatiller nedeniyle bir kaç kez başa dönmem gerekse de genel anlamda o zamandan beri yoga hayatımdan hiç çıkmadı.. ve çok uzun zamandır 21 tekrardayım..
Sana önerim..
Bir ihtimal var ki kendini bilinçdışı bir şekilde şartlandırmış olabilirsin.. 13 e yaklaşırken bu düşünceyi besliyor ve gerçekleşmesine olanak tanıyor olabilirsin..
Ara verme.. 13 diye devam et.. Sonraki hafta 14 yap.. sonra 15..
Yani 13 deyken haftalık artışı 3 tekrardan 1 tekrara çek..
Beynindeki kilidi aç..
İnanıyorum ki; o kilidi de sen koydun oraya sevgili vien..
Bize haber vermeyi de unutma..

7 tekrara geçtim şükür :)
oy başım çok döndü ama ilk harekette
3.hareketi sevemedim gitti laf aramızda...:)

Bu arada sanırım zayıf olduğumdan dolayı
vücüt şekillenmeye başladı özellikle karın ve göbek sıkı durmaya başladı,bacaklarım da hafif kalınlaşmaya başladı....
ama dediğim gibi vücüt yağım sınırda o yüzden bu kadar çabuk olmuştur...
göğüslerim keza dolgunlaşmaya başladı...
çok güzel değil mi :KK66:

2012 yılının başlarıydı.. Belk Mart, Nisan.. emin olamadım şimdi.
Başladım.. Sonra yaz dönemi bir ameliyat geçirdim ve iki ay ara vermek zorunda bırakıldım.
Sonra yeniden toparladım.. Tatiller nedeniyle bir kaç kez başa dönmem gerekse de genel anlamda o zamandan beri yoga hayatımdan hiç çıkmadı.. ve çok uzun zamandır 21 tekrardayım..
Sana önerim..
Bir ihtimal var ki kendini bilinçdışı bir şekilde şartlandırmış olabilirsin.. 13 e yaklaşırken bu düşünceyi besliyor ve gerçekleşmesine olanak tanıyor olabilirsin..
Ara verme.. 13 diye devam et.. Sonraki hafta 14 yap.. sonra 15..
Yani 13 deyken haftalık artışı 3 tekrardan 1 tekrara çek..
Beynindeki kilidi aç..
İnanıyorum ki; o kilidi de sen koydun oraya sevgili vien..
Bize haber vermeyi de unutma..
Benim de açmam lazım o kilidi, 1 yıldan fazladır 21 yaparken, şimdi 5-7 üstüne çıkamıyorum.

Yaptım 21'i ama uzun zamandır yapmayınca kollarım ağrıdı, çok uzun geldi. Ardından akşam olduğu için omuz duruşu ve saban duruşu yaptım. Balık duruşunu da denedim. Sabah olunca saban duruşunu yapmakta zorlanıyorum.

benimde zirvem 9 :)
Benim de açmam lazım o kilidi, 1 yıldan fazladır 21 yaparken, şimdi 5-7 üstüne çıkamıyorum.
Yaptım 21'i ama uzun zamandır yapmayınca kollarım ağrıdı, çok uzun geldi. Ardından akşam olduğu için omuz duruşu ve saban duruşu yaptım. Balık duruşunu da denedim. Sabah olunca saban duruşunu yapmakta zorlanıyorum.
beğendin mi balık duruşunu...bana,çok rahatlatıcı geliyor sadece biraz eklem ağrılarım başladı ...benimde şu ana kadar zirvem 9 .by sefer 21 hedefim :)

benimde zirvem 9 :)

beğendin mi balık duruşunu...bana,çok rahatlatıcı geliyor sadece biraz eklem ağrılarım başladı ...benimde şu ana kadar zirvem 9 .by sefer 21 hedefim :)
Evet, çok beğendim. Artık omuz ve saban duruşunun arkasından mutlaka yapacağım. İyi ki paylaşmışsın, teşekkürler. :KK68:

Altıncı Ayin, kendisine özgü bir kategorinin içindedir.
Altıncı Ayin, dikkat çekecek şekilde genç bir görünüş elde etmenin temel metodu olarak cinsel perhizi içermektedir. Açıklaması, genemllikle kendini cinsellikle açığa çıkaran yaşamsal enerjinin, bedenin diger enerji merkezlerine yeniden yönlendirdiği şeklindedir.

-1.jpg

-2.jpg

bugün geç saatte yaptım acayip rahatsız oldum şunu kesinlikle iyice anladım gerginliğime çok iyi geliyor regl öncesi o gerginliği herkes bilir inanın bu tibet hareketlerine başladığımdan beri çok rahatım esip gürlemiyorum ve artı şunuda söyleyebilirim oldukça enerji veriyor yorgunluk hissetmiyorum net ve kesin emin olduğum olumlamalar bunlar arkadaşlar o yüzden bırakmayın derim

Altıncı Ayin, dikkat çekecek şekilde genç bir görünüş elde etmenin temel metodu olarak cinsel perhizi içermektedir. Açıklaması, genemllikle kendini cinsellikle açığa çıkaran yaşamsal enerjinin, bedenin diger enerji merkezlerine yeniden yönlendirdiği şeklindedir.

Eki Görüntüle 1354069
Eki Görüntüle 1354070
çok sağol canım ya
cinsel perhiz diyo ...
cinsellik yaşamayın mı demek istiyor bu hareketi yaptıkça :KK45::KK53:

Eki Görüntüle 1354069
Eki Görüntüle 1354070
çok sağol canım ya
cinsel perhiz diyo ...
cinsellik yaşamayın mı demek istiyor bu hareketi yaptıkça :KK45::KK53:

X