Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

pia, acaba bana mı öyle geliyor diye düşünsem de, galiba ben de temizlenmeye başlıyorum. her gün bir buçuk litre su tüketiyorum ona rağmen hiç su içmeyenler gibi renk farklılığı var.

terra ben de masa başı çalışıyorum ve benim sürekli boynum tutulur sırtım ağrır
hatta boynumu geriye atmakta çok zorlanırdım.
ama şimdi çokrahat geriye doğru eğebiliyorum başımı. bunun sebebi de 3. hareket.
duruş konusunda nasıl bir etkisi olur emin değilim ama, ağrıları ve tutulmalar konusunda rahatlatacağından eminim.
duruş için pilates daha etkili olur diye düşünüyorum şahsen.

teşekkür ederim canım yarın başlıyorum her sabah düzenli yapcam..platesde düşünüyodum ama bunu keşfedince vazgeçmiştim. Plateste yapayım bari vaktim bol artık sositosositosositososito

bende 21 tekrarı bır bucuk aydır yapıyorum daha öncede yazmıstım toplu olarak yenıden yazmak ıstedım etkılerını.benım dırek cıldımı etkıledı 15 de falan yanaklarım sıkılastı.ayrıca özellikle dikkat edin idrarın kokusu bellı bı sure farklılasır zehırlerın atıldıgı dönemde.zindelik mutluluk hali bende de oldu ayrıca bunun ruhanı boyutuda var hareketlerden sonra cok fazla ruya görmeye basladım ve ustelık butun ruyalarım cıkmaya basladı.

bende 21 tekrarı bır bucuk aydır yapıyorum daha öncede yazmıstım toplu olarak yenıden yazmak ıstedım etkılerını.benım dırek cıldımı etkıledı 15 de falan yanaklarım sıkılastı.ayrıca özellikle dikkat edin idrarın kokusu bellı bı sure farklılasır zehırlerın atıldıgı dönemde.zindelik mutluluk hali bende de oldu ayrıca bunun ruhanı boyutuda var hareketlerden sonra cok fazla ruya görmeye basladım ve ustelık butun ruyalarım cıkmaya basladı.

benim rüyalarım hep çıkıyor zaten:) ayrıca her gece sinema keyfi:) dün gece yaşlı bir kadın bana çilleri gidermek için bir tarif verdi, sadece nar tozu ya da nar suyu gibi birşey duyabildim çok sessiz söyledi duyamadığımdan tarifi alamadım, ah ne işime yarardı:) ne alakası var diceksiniz icimden geliverdi işte:)

kalçalarım ve bacaklarımın sıkılaştığını açıkça görüyorum ve bayılıyorum bu durumaaa:)
saçlarım pek ayak uyduramadılar, onun için çözüm arıyorum.
çok kurudular, bi türlü nemlendiremiyorum önceden öyle değillerdi şimdi şekle bile girmiyorlar her bi tel kendi havasında.
tibetten sonra bağımsızlıklarını ilan ettiler kafamı bozuyolar.

şimdi neyi düşünüyorum biliyo musunuz? kronik rahatsızlığım yüzünden önümüzdeki hafta kontrole gideceğim, tahlil vermem gerekiyor. şimdi bu toksinleri atıyorum ya, idrar - kan tahlilinde anormal bişeyler çıkmasın
ne dersiniz

cıksa bile hemen dıkkate alma sende oluyormu bilmiyorum ama bende idrar kokusu cok kötü olmustu.bir hafta kadar sürmüştü,ciddi anlamda zehirleri atıyor bu hareketlerde önemli olan istikrar ek olarak durusuda duzeltıyor ben inanılmaz dik durmaya basladım.daha neler görücegiz bakalımkaydirigubbakcemile3

doppng li cikiyormussun moryel :)) umarim hastaligin onemli degildir.. gecmis olsun
harika yaa yazilanlar.. cildteki degisikliklerlede ilgileniyorum bak... asagida havali havali yazmisim "sirf saglik icin anacim" diye tabi cildi güzellesitrse kim hayir der
kalcalar siklassa dimi

cıksa bile hemen dıkkate alma sende oluyormu bilmiyorum ama bende idrar kokusu cok kötü olmustu.bir hafta kadar sürmüştü,ciddi anlamda zehirleri atıyor bu hareketlerde önemli olan istikrar ek olarak durusuda duzeltıyor ben inanılmaz dik durmaya basladım.daha neler görücegiz bakalımkaydirigubbakcemile3

Ben dikkate almasam bile senede bir kez gördüğüm doktorum ilaçları dayamaz mı gene bana:) nasıl izah ederim, toksin atıyorum hocam valla billa bak :)
utandığımdan diyemiyorum kızlar ya, evet o nasıl bir kokudur öyle, rengi de inanılmaz koyu, kendimden utanıyorum:) bu arada
daha çok terlediğimi farkettim

ayrıcaaaa
kışın sinir oluyordum bu kalçaların hali ne diye kendime kızıyordum, aslında zayıfım ama işyerinde sürekli oturduğum için kalçalar kendini saldı haliyle
ama yemin ediyorum ki, bu hareketlerden sonra sertleşmeye başladılar, arada bi yokluyorum :kedi: doğru yoldayımm :)
bacak içlerim de aynı şekilde, kendimi süper hissediyorum
olan saçlarıma olacak, niye bu kadar kuruduklarını çözemedim, kısacık kestiricem görecekler günlerini.
cildim için bişey diyemeyeceğim, bir aydınlık söz konusu ama yaptığım maskeden mi, sodayla sildiğim için mi bilmiyorum. keşke çillerimi de geçirse
beklentiler git gide yükseliyor:)
bu arada romatoid artritim var pia. iltihaplı eklem romatizması türkçesi. toksinlerle beraber ödemlerimi de atarsam tam süper olur
zaten tibet'e bu hastalık için başladım, iyileştirici etkisini okumuştum

moryelcim eger vakit ayirabiliyorsan bu forumda yine saclar icin olan bolume bak anane formulu diye bir sey var ben ondan yapiyorum birde uzatmak icin baska bir formul ikisini de birer kere uyguladim saclarim bir baska parliyor ve elektriklenme buyuk olcude gitti.

bide benim su kasinti gecmedi, cok siddetli degil ama rahatsiz edici doktora gitmek istemiyorum bir sorun olur mu acaba, kendi kendine gecer mi ilac mi almak gerekir.

ayy ben zaten çok fazla rüya görüyorum ve çoğuda çıkar..hepde kötü şeyleri görüyorum hastalık falaneyvahedigeldismileeyvahedigeldismile bunla dahada artarsa uçarım heralde:eek::eek:

vee bugün ilk günüm hadi bakalım nası değişiklikler olcak bende kaydirigubbakcemile5

moryelcim eger vakit ayirabiliyorsan bu forumda yine saclar icin olan bolume bak anane formulu diye bir sey var ben ondan yapiyorum birde uzatmak icin baska bir formul ikisini de birer kere uyguladim saclarim bir baska parliyor ve elektriklenme buyuk olcude gitti.

bide benim su kasinti gecmedi, cok siddetli degil ama rahatsiz edici doktora gitmek istemiyorum bir sorun olur mu acaba, kendi kendine gecer mi ilac mi almak gerekir.

canım anane formülü dediğin şu küçük hindistan cevizi gibi bişeyler vardı ondan mıydı? ondansa bi ara çok güzel yapıyodum sonra bıraktım eğer karışıma aylardır bişey olmadıysa kavanozda duruyor biraz

kaşıntı içinse, sana şu tarifi verebilirim. kendim bizzat uyguladım ve büyük ölçüde azaldı
yaklaşık bir litre kaynayan suyun içerisine bir miktar civanperçemi at, üç dakika kadar kaynasın. sonra süz. o suyu, banyoda normal suyla karıştır çoğalt ılık olsun biraz. sonra üzerine otur:)
oturma banyosu diyolar ya o işte buu.
civanperçemi vajinal akıntı kaşıntıya karşı gerçekten etkili. hatta arada çayını da içebilirsin. ben de çok çektim yakın zamanda yaptım, o da sadece bir kere, azaldı, sadece reglden biraz kaşıntım oluyor. bilmiyorum belki gitmem gerekiyor doktora ama insan çekiniyor :KK43:
bir dene istersen
ha bi de bi forumda okudum sirkeli su ile yıkadığın zaman da etkili oluyormuş. forumlara bir göz at istersen, sanırım jinekoloji bölümündeydi

canim sagol, bende nette baktim civanpercemi yoktu evde ama dedigin gibi sirkeli bi karisim vardi icine bir de sinemaki katiliyor. onu yaptim bugun cok daha iyiyim. aksam yine surcem.

sac icin dedigim de senin bahsettigin. bence bozulmamistir bende zaten cok yaptim bitene kadar ordan surucem. ama sacinin kurumamasi icin yagi gitsin diye banyoda cok yikama en fazla iki kere sampuanla.

canim sagol, bende nette baktim civanpercemi yoktu evde ama dedigin gibi sirkeli bi karisim vardi icine bir de sinemaki katiliyor. onu yaptim bugun cok daha iyiyim. aksam yine surcem.

sac icin dedigim de senin bahsettigin. bence bozulmamistir bende zaten cok yaptim bitene kadar ordan surucem. ama sacinin kurumamasi icin yagi gitsin diye banyoda cok yikama en fazla iki kere sampuanla.

canım sinemakiyi kaynatıp mı karıştırıcam nasıl olucak?
ben de bu akşam sirke ile yapayım
elma sirkesi var olur mu ki

topıgı acan arkadasa oncelıkte tesekur ederım hareketlerı kaydettım 8 aylık gebeyım dogurunca yapmayı ıstıyorum
fakat 1. hareketı anlamadım yutube da kapalıymıs ızleyemıyorum
1. harekette ayaklarımız yerınden oynuyormu oynamıyormu
yanı ayaklarımızı oynatmadan once saga sora sola donuyoruz ellerımızde yanlara acık oluyor dımı dogru anlamısmıyım
saat olarak anlatmayın anlamıyorum oyle

topıgı acan arkadasa oncelıkte tesekur ederım hareketlerı kaydettım 8 aylık gebeyım dogurunca yapmayı ıstıyorum
fakat 1. hareketı anlamadım yutube da kapalıymıs ızleyemıyorum
1. harekette ayaklarımız yerınden oynuyormu oynamıyormu
yanı ayaklarımızı oynatmadan once saga sora sola donuyoruz ellerımızde yanlara acık oluyor dımı dogru anlamısmıyım
saat olarak anlatmayın anlamıyorum oyle

canım öyle değil.
resmen dönüyorsun.ayakların tabi ki oynuyor, yanlış anlamışsın sağa sola değil, bütün olarak dönüyorsun.
ne yap biliyor musun, duvar saatin vardır illa ki. geç karşısına, saatin ilerleme yönüne göre sen de dönmeye başla. saati tekrar her görüşün bir tur.
ya da saatsiz anlatim, sol taraftan sağa tarafa doğru tam tur olarak dönüyorsun etrafında. kolların iki yana açık, avuçiçlerin yere bakacak şekilde döndür kendini.
biraz zor başı dönüyor insanın haliyle.
youtube için bi yer var ya siteye girilen ktunnel midir nedir ordan ulaşabilirsin youtube'a.yani sanırım:)

elma sirkesi var olur mu ki[/QUOTE

bizde uzum sirkesi vardi onunla yaptim elma icin bir sey diyemicem ama tarifde sade sirke diyodu yani elmada olur herhalde. bir cay fincani sirkeyi kaynatiyosun kaynayinca icine bir tutam sinemaki at 1dk da oyle kaynasin altini kapat. biraz iliklasinca kullanabilirsin. ben suzup su sisesine koydum kasinti gecene kadar kullanin yaziyo sabah aksam. ben pamuga dokup oyle surdum yikamadim yani gercekten faydasini gordum.

elma sirkesi var olur mu ki[/QUOTE

bizde uzum sirkesi vardi onunla yaptim elma icin bir sey diyemicem ama tarifde sade sirke diyodu yani elmada olur herhalde. bir cay fincani sirkeyi kaynatiyosun kaynayinca icine bir tutam sinemaki at 1dk da oyle kaynasin altini kapat. biraz iliklasinca kullanabilirsin. ben suzup su sisesine koydum kasinti gecene kadar kullanin yaziyo sabah aksam. ben pamuga dokup oyle surdum yikamadim yani gercekten faydasini gordum.

saol canım, teşekkür ederim, tarifi yazayım da sinemaki alınca yaparım hafta sonu.
çok araştırdım ama bunu duymamıştım.
dolapta mı bekletiyorsun şişeyi, kaç gün dayanır ya da?

Kızlar ben de beşinci haftamdayım 11 tekrar yapıyorum, 11 tekrar beni baya zorladı yalnız 21 e nasıl ulaşıcam bilmiyorum...ilk günler benim cildimde müthiş bir parlaklık vardı, botokslu gibi gerilmişti, şimdi daha normal, ama ben de sürekli kaşınıyorum, bütün vücudum kaşınıyor, vajinal akıntım değişti ve idrarım da koyu renk, bunlar da tibetin sonuçları mı acaba..sadece beslenmeme hiç dikkat edemiyorum bi de onu düzenlesem :KK43: herşeye rağmen ben hiç bırakmak istemiyorum, umarım bırakmam :)

canim ben banyo dolabina koydum banyo serin bozulmaz herhalde yani o bozulmadan iyilesirim diye dusundum. ama sende surekli oluyorsa bence doktora git. ben nette arastirirken okudum biraz hafife almayin yaziyodu ciddi hastaliklarin belirtisi olabilirmis. bir coguda mantardan oluyormus.

X