Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

moryel canım kitapta bakabilirmisin bırakıp başlayınca baştan başlanıyo deniyo ya sebebi neymiş düzenli olamıyoki her zaman ,gelen giden hastalık tatil oluyo dmi:)
aslında haklısın insan her zaman uygun bir fırsat bulamaz, allah korusun hastalık zamanı özellikle.
kitapta açıkçası bıraktıktan sonra baştan başlanıyor diye bir bölüm okumadım.belki atladım, belki ikinci kitapta bahsediyor.
şöyle bir bölüm var;eğer bir iş gezisindeysen ya da günlük bir randevunun günlük düzenini bozmasna izin verirsen tüm gelişimin bundan zarar görür, diye yazıyor.
bunun dışında daha net bir bilgi yok, atlamış olmam imkansız diye düşünüyorum, yine de yanlış bilgi vermekten de korkuyorum, en iyisi ikinci kitabı da alıp iyice her satırı okumak galiba
bir de şu var, en azından sadece birini yapmaya çalışın, sonuçlar daha geç elde edilir ama muhakkak elde edilir diyor.
bilemedim ki:)

arkadaşlar ilk harekettemi sayıyla yapılıyo başım dönüyo fazla dönemiyorum ben

evet bütün hareketleri sayarak yapıyorsunuz.
3 tekrarla başlıyorsunuz her hafta 2 sayı arttırıyorsunuz, yani ikinci haft 5 üçüncü hafta 7 diye.
ben 9 dayım baş dönmesini aşamadım ama en önemlisi de buymuş, dönme hareketi.
ilk başlarda hem sabah hem akşam yapıyordum, kitapta, enerji girdaplarının açılması için bedeni zorlayacağı yazıyor o yüzden sadece sabah ya da sadece akşam yapıyorum. ama ilerleyen haftalarda sabah akşam yapılabilirmiş.
bence bu hareketleri göz ardı etmek büyük kayıp

ya basim feci agriyor yaa
bu yüzden mi ki? bende 9 dayim yarindan sonra 11 olucak

eskiden de yapmistim o zaman basim agrimamisti

Kesinlikle bu yüzden pia'cım
ben de bugün baş ağrısı hissettim ama çok şiddetli değil.
vücudun tepki vermesi çok normal, yenilenme sürecine giriyor.
ama yine de bi ağrı kesici alsan iyi olur, eğer dayanılmayacak gibiyse.

öglen almistim hic fayda etmedi.. genelde pek ise yaramaz hap oyuzden kullanmam ama
bu sefer sürekli ve siddetli
ne zaman gecerki

canim benim de 9 dayken bas agrisi olmustu. o hafta her gun disardaydim ben ilk once gunes yuzunden oldugunu dusunmustum 4-5 gun agri oldu simdi 11 deyim cok sukur agri yok artik.

kızlar belim ağrıyor:KK43:
hep ikinci hareket yüzünden. 9 fazla geldi bana, ikinci hareketi yaparken çok zorlanıyorum. belimi incittim galiba
sizin durum nedir

gecmis olsun moryel..ayaklarini kaldirirken mi zorlandin ?
ben iyim bas agrim daha iyi

gecmis olsun moryel..ayaklarini kaldirirken mi zorlandin ?
ben iyim bas agrim daha iyi

aslında ilk 5 tekrarı çok rahat yapmıştım ama 9 a başlayınca zorlandım. dikkatli yapıyorum rahat kaldırıyorum ayaklarımı ama bel boşluğumda bir baskı hissediyorum,
bu olumlu tepki olamaz, bu bariz sakatlanma:)
inşallah geçer

X