The Golden Girls

Enerjin olam gülüm :KK48:
Minnak cıştu dünden beri , çayınada şap attım dün ama yok anlamadım ben bu kız ne iş gel kurtar beni kızçe :KK48:
Aaa minnak öyle bi kız değildi ya:eek:
Kendine mi benzettin yoksa onuda:KK30:
Ah bu minnak yokmu bu minnak buranın sinsirellası:KK70:
Ben fazla mı safım nedir:KK64: Bana niye iyi gibi gelmişti:-)
koşturmaca şekerim:KK19::KK19::KK19::KK19:
Bi işten çıkmayı beceremedin:-)

mayısta inşallah kuzum Kajmery34 Kajmery34 ile bi kahvenizi içerim artık :KK14:

ay hemen libidoma getirdin konuyu :KK70:aslında alakalı:KK70::KK70: yok kız bi tanıdık miorrenin ürünlerini satıyormuş da aldım bende ama bayıldım var ya sitede pek çeşitini göremedim bu tanıdık da katalog vardı ordan baktım şahane ürünleri bayıldım hemde çok ucuz bir bak dicektim :cool:
Miorre yi yeni duydum kızçem olur bakem , ben 2 aydır baya aldım şu aralar ara vermeyi düşünüyorum :KK51: Dün fön makinesi ve english homedan bornoz aldım , madam coco bornozlarını değiştirip pudra pembesi çok güzel battaniye aldım :21: Babama sonra gidip beni eversene dicem :KK70:

Enerjin olam gülüm :KK48:
Minnak cıştu dünden beri , çayınada şap attım dün ama yok anlamadım ben bu kız ne iş gel kurtar beni kızçe :KK48:
ne zararımı gördün hain böcük:63:

Ah bu minnak yokmu bu minnak buranın sinsirellası:KK70:
vay be kaj arkamı dönmeye gelmiyor:KK12::cool:

2ay oldu. eleman bulamadık canım o sebebden.
vay anasını bir de işsizlik var diyorlar:KK12:

He ya yapsan ne olur sanki alla alla :-):-)
tamam yapıyım acıdım şimdi:KK70:

Miorre yi yeni duydum kızçem olur bakem , ben 2 aydır baya aldım şu aralar ara vermeyi düşünüyorum :KK51: Dün fön makinesi ve english homedan bornoz aldım , madam coco bornozlarını değiştirip pudra pembesi çok güzel battaniye aldım :21: Babama sonra gidip beni eversene dicem :KK70:
Benim balim gelmia ben fark etmemiaim tuh

kız 80 -90 tllik takımlar 30 lira hemde çok acayip kaliteli :cool::cool::cool::KK28::KK28::KK28:

Hoş geldin naber:KK66:
mayısta inşallah kuzum Kajmery34 Kajmery34 ile bi kahvenizi içerim artık :KK14:

ay hemen libidoma getirdin konuyu :KK70:aslında alakalı:KK70::KK70: yok kız bi tanıdık miorrenin ürünlerini satıyormuş da aldım bende ama bayıldım var ya sitede pek çeşitini göremedim bu tanıdık da katalog vardı ordan baktım şahane ürünleri bayıldım hemde çok ucuz bir bak dicektim :cool:
Sen gel helede bir içeriz kahve tabisi:KK66:
3albümden birini eşim annesigile vermek sitiyomuş. sinir oldum ya :KK67::KK67::KK67::KK67:
Resimler farklımı olacak yoksa 3 kopya albüm mü veriyor?
ne zararımı gördün hain böcük:63:

vay be kaj arkamı dönmeye gelmiyor:KK12::cool:

vay anasını bir de işsizlik var diyorlar:KK12:

tamam yapıyım acıdım şimdi:KK70:

Canım her gruba senden lazım..

Aaa minnak öyle bi kız değildi ya:eek:
Kendine mi benzettin yoksa onuda:KK30:

Ben fazla mı safım nedir:KK64: Bana niye iyi gibi gelmişti:-)

Bi işten çıkmayı beceremedin:-)
:KK53::KK53::KK53: yuk len kendi dün burda dedi benim libidom gibi kimsede yoktur diye :KK70::KK70::KK70: minnakınki kıbrısa gitmiş özlemiş zaar :KK70:

X