The Golden Girls

Ohhh ellerine sağlık. Gülhane diyince aklıma gülhane parkı geliyr anladın sen onii:KK8:

maşallah balım, hep böyle ol...
Kız daha yeni yeni açılıyorum ben
sonradan görmeyim:KK8::rolleyes:

ben istanbuldayım burada da çok kar var. Siz izmirliler bir hırka giyersiniz çook soğuk dersiniz burun gelin buraya görün soğuğuuuuuuu:rolleyes:
:KK70::KK70::KK70:
Hep böyleyimde vahşi benim enerjimi alıyor işte neyse bugün aklımdan çıkardım onu :110:

Yandı kk desene o zaman :KK70::KK70::KK70:neyse ben önlemimi aldıydım zati biraz önce çayınızın içine şap attıydım :KK37:

Ohhh ellerine sağlık. Gülhane diyince aklıma gülhane parkı geliyr anladın sen onii:KK8:

ben istanbuldayım burada da çok kar var. Siz izmirliler bir hırka giyersiniz çook soğuk dersiniz burun gelin buraya görün soğuğuuuuuuu:rolleyes:

hırkamı anamm ne hırkası bildiğin kaşelerdeyiz atkı bere botlar baya Erzurum gibi burası:KK45:

:KK70::KK70::KK70: vahşiii ahanda çok sevdim ben bu kelimeyiii

Te allam ya kk da hallenmeyin bari gidin kocişlerinize arada biz kaynıcaz yoksa :KK45:
kız olsa hallencem de yok işte :KK70:

bende onu dedimdi zaten:KK70:

Miniş banada kafası eserse atar yapıo. bizim ilişkşimizde çok uçlardaa:KK8:
ben duygularımı doruklarda yaşarım beni böyle sevin sevecekseniz:cool:

Hiçte bile :63: İzmir'İn kuru soğuğu çok pis , heryere kar yağar biz soğunu çekeriz sen bilün mü :63:

:KK70::KK70::KK70:
Hep böyleyimde vahşi benim enerjimi alıyor işte neyse bugün aklımdan çıkardım onu :110:

Yandı kk desene o zaman :KK70::KK70::KK70:neyse ben önlemimi aldıydım zati biraz önce çayınızın içine şap attıydım :KK37:

inanmıyorum ula libidoyu zar zor yükselttim zaten.. ah canım kocacım senin yüzünden mutsuz olacak bu aralar dense. kıskanç kız seniii.

hırkamı anamm ne hırkası bildiğin kaşelerdeyiz atkı bere botlar baya Erzurum gibi burası:KK45:
o kadar fenamı ya inanamadım şimdi. Ay izmire ben yazın geliyorum da hiç çekilmiyor o nasıl bir sıcaktır yaaaaaa:rolleyes:
kız olsa hallencem de yok işte :KK70:

bende onu dedimdi zaten:KK70:

ben duygularımı doruklarda yaşarım beni böyle sevin sevecekseniz:cool:

Kabulümsün gülümmmm:cool:

inanmıyorum ula libidoyu zar zor yükselttim zaten.. ah canım kocacım senin yüzünden mutsuz olacak bu aralar dense. kıskanç kız seniii.

o kadar fenamı ya inanamadım şimdi. Ay izmire ben yazın geliyorum da hiç çekilmiyor o nasıl bir sıcaktır yaaaaaa:rolleyes:

aferim kaj en birincim sensin şu anda:KK70:

Kız nasıl yok , hadi benimki askerde seninki nerde?:KK47:
uff hiç girme oraya kıbrısta benimki :63:

iyiyim tatlım kızlarla uğraşıyorum işte:KK70:sen napıyorsun:KK19:

Bana yaptığı atardan daha farklı, aynı cümle içinde hem iyi hem kötü birşey söylüyor:KK57: Kalıyorum:KK70:
Öyledir o sinsirella minnak
zaten minnaklardan korkacaksın anam hiç olmadık zamanda ham yaparrrrrr

upload_2015-2-10_11-12-39.jpeg

:KK70::KK70::KK70:Önceden sen yoktun ama boşver naparsa yapsın kocişin :KK30:, benimki askerde ben niye hallenmiyorum acaba :KK64: yoksa ben gay mıyım:KK64:

X