The Golden Girls

bende kansızlık vardı , siyah üzüm varya ondan bolca yedim hergün inan o çok kan yapıyor , pekmez falanda tüket bak çok iyi geliyor..

Sen daha açılmamış bir gülsün, seni koklayacaklar o zaman libido ortaya çıkıo. Minnaka bakma o doğuştan libidolu:KK70:
:KK11: Tühh sana çatlak karı :KK70::KK70::KK70:Nuri alço bile daha güzel şeyler söylüyor ne öyle açılmamış gül falan :KK70: ben hediye paketi yapıcam üstünede kırmızı kurdele :KK70:

bende kansızlık vardı , siyah üzüm varya ondan bolca yedim hergün inan o çok kan yapıyor , pekmez falanda tüket bak çok iyi geliyor..

Sen daha açılmamış bir gülsün, seni koklayacaklar o zaman libido ortaya çıkıo. Minnaka bakma o doğuştan libidolu:KK70:

yapıyorum canım ya hepsini ama düzenli değil işte bir düzene oturtsam daha iyi olucak bir türlü alışkanlık yapamadım:KK43:

en güzeli al kahveni otur işte:KK39:

minnakın da dayağı meşhur bilin mi ?:KK67:

hürrem gibi kadınım ay :cool:

ben bulurum onu :KK70:

her türlü taktik oynanır hanımların dikkatine hürrem ayağınıza geldi :KK75::KK75::KK70:

benim libido kimsede yok yahu :KK70:

:KK8::KK8::KK8:whatsapptan resimler iste an ve an takip et , telefonu hiç kapatmasın hep dinlemede kal :KK8::KK8::KK8: kıbrıs bu kıbrıs moldovlar , ruslar anadın mı :KK8: düşüverir libido :KK8:

Burası iyice cenabet doldu ya :KK70::KK70::KK70:Euzubi...
bth_Smiley10-1.gif

ne yapıyorsun görüşmeyeli:KK19:
aynıyım kuzum hiç değişiklik yok:KK70: asıl sen napıyorsun hiç göremiyorum artık seni :KK12:

:KK8::KK8::KK8:whatsapptan resimler iste an ve an takip et , telefonu hiç kapatmasın hep dinlemede kal :KK8::KK8::KK8: kıbrıs bu kıbrıs moldovlar , ruslar anadın mı :KK8: düşüverir libido :KK8:

Burası iyice cenabet doldu ya :KK70::KK70::KK70:Euzubi...
bth_Smiley10-1.gif
ay deli ya :KK70:4 sene oldu şekerim sıkıntı yok :cool:

aynıyım kuzum hiç değişiklik yok:KK70: asıl sen napıyorsun hiç göremiyorum artık seni :KK12:

ay deli ya :KK70:4 sene oldu şekerim sıkıntı yok :cool:

ne yapayım tatlım mert çok huysuz hiç giremiyorum vakit bulamıyorum

bdvye bakıp çıkıyordum işte

şu son 2 gündür doğru düzgün girebildim kk ye

size de bakayım dedim

:KK11: Tühh sana çatlak karı :KK70::KK70::KK70:Nuri alço bile daha güzel şeyler söylüyor ne öyle açılmamış gül falan :KK70: ben hediye paketi yapıcam üstünede kırmızı kurdele :KK70:
hahahahha:KK70: ne yapalım bizim bilgimiz bu kadar bacumm:63:
yapıyorum canım ya hepsini ama düzenli değil işte bir düzene oturtsam daha iyi olucak bir türlü alışkanlık yapamadım:KK43:
Çalışıyorsan çalışma masana koy çok işe yarıyor azcık kilo yapıo ama olsun..
yada evlen , bak evlenince insan sıcacık oluyo hele yatarken dahada sıcak oluyor, erkekler acayip sıcaklar:KK70:

isim neydi çıkaramadımmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!

hahahahha:KK70: ne yapalım bizim bilgimiz bu kadar bacumm:63:

Çalışıyorsan çalışma masana koy çok işe yarıyor azcık kilo yapıo ama olsun..
yada evlen , bak evlenince insan sıcacık oluyo hele yatarken dahada sıcak oluyor, erkekler acayip sıcaklar:KK70:

isim neydi çıkaramadımmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!
:cool::cool::cool:bacım dün bornozlar kapış kapış gitmiş valla , bende son s-m bedenleri kapmışım , iyi ki söyledin kuzum 300tl ye yakın bişidi alcağım bornoz böyle 90tl ye aldım :KK73::KK73::KK73:

X