The Golden Girls

evet orda birisi sormuş da dayak önceden de varmıydı diye kadında işte daha önce biriyle mesajını yakalamış onu söyleyince hırpalamış güya bence baya baya dövüyor adam yoksa telefonda gelince seni dövcem demesi çok saçma :KK14:ay şu kondom konusu vardı şişirmişler falan :KK70::KK70:

tövbeler olsun allah korusun :KK59:
Orayı atlamışım ben :KK64:

Şişirmişler derken :KK70::KK70::KK70: Niye ki genişlesin diye mi :KK70:

bende daha bişisini görmedim. öyle süpriz masa falan :63:
ama evde yardım eder. yemek yaparken. ev temizlerken falan :KK59:
gecen hafta ütüleri yıgdım salona. bi baktım başına gecti. gömleklerimi ütülücem dedi. hepsini kendi ütüledi :confused::KK68::21:
tabi bende meyve tabagı hazırladım kendine :KK53:
Allah mutluluk huzur versin kuzum evinize, inşallah benimde:KK68:

bana bak Şefim sen şef oldun olalı bizim pinkimiz kayıpppppppppppppp:KK8::KK34:

haha ay senin kv çiğ çiğ yer bu:KK70:

kemer gitti ya depresyona girmiştir kesin.
insan içine nasıl cıkıcam ben kemersiz diye :KK70::KK70::KK70::KK70:

denemesi bedava :KK70::KK53:
Geçen hafta eşim çok hastaydı, sonra annem geldi (şehir dışında yaşıyor) annem gitti kardeşim askerden geldi. Bunalıma girmedim yani:KK47:
Sessizce köşemden oğlumun şefliğini izliyorum. İntikamımı alıyor sağolsun:KK70::KK70::KK70:

Kızlar yarişmaya katıldım kemer için biraz kilo vermem lazım..
Birde hemerin rengi pembe olmuyormu ya Nevresteye sölim benim gibi bir yarışmacı için yaparlar heralde..

sen uzun zamandır görmediydin AL SANA
emot11.gif
aklın başına gelsin :KK67:
Al işte tabi kalırsın başımıza, napsın adam orda burda totosunu açan çatlağı:eek:

alıştırmalı. yok dememek lazım :KK14:
Ben bu konuda yüzsüzleştim zaten :KK70::KK70::KK70: Evlilik teklifi için bile istiyorum diye dürtüyordum sonra ümidimi kesmiştim istemelerine 1 hafta kala çok romantik evlenme teklifi etti , bir arada arkadaşlarımızın evini süsleyip balon ve resimlerle tanışma yıldönümüzü kutladımıştı :KK37: Ama tabi bana yetmez:p hep istiyorum romantik olsun , 2 sene 2kez olur mu hiç :KK70::KK70::KK70:

X