The Golden Girls

evet canım şimdi ben katılmaya gidiyorum
ben katılayım hemen gellip altına yorumlar atın bitanesin harika falan diye:KK70:
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:kajjjjjjj ellerine sağlık...çok değişik bi tarif..hemen denemek istiyorum....bu yorum nasıl kopyala yapıştır yapayım..konu açıldığında link at sen..gerisi bizde:KK70::p:p

evet canım şimdi ben katılmaya gidiyorum
ben katılayım hemen gellip altına yorumlar atın bitanesin harika falan diye:KK70:
narsist ya şuna bak :KK70:

Kemerime göz dikenler, kurtulmak için gün sayanlar pişmanlıktan kapımda sıra olsun istiyorum:KK53::KK70::KK70::KK70:
olurlar bebeğim doğduklarına bile pişman olurlar heheyyt be kim var karşılarında:KK73::KK73::KK73:

Hmm ne heveslendiriyon ozaman :KK12:
gelebilsem koşup gelmezmiydim :cool:

BDV de iyi bişiler mi :KK70::KK70::KK70:Kız şaka mı yapıyon adı üstünde bdv :KK70:
Biraz önce bir bayana üzüldüm ya , kadın şüphelenmiş kocasından bunu da dile getirmiş hep ulaşılamayınca , kocasıda eşine düz gitmiş bildiğin o.çocuğu bile demiş :KK57: Ya anlamıyorum erkekleri:KK62: Karının koynuna gir gir , çocuğunun anası yap, evini temizlesin , çamaşırını yıkasın, kıyafetini ütülesin, yemeğini yapsın, bulaşığını yıkasın, çayını önüne getirsin, eve para getirsin ama sen kızınca karına o.çocuğu de :KK57: Evlenmeye korkar oldum valla bdv yüzünden:KK62:
valla ben pek acımıyorum kuzum kadın ne demi,ş daha önce de bi kızla konuşmasını yakalayınca böyle davranmış yani adamın gözü zaten dışarda üstüne dayak hakaret hala kocam da kocam:KK20:öyle deme kız dün çok komik konu vardı:KK48::KK48::KK48:

BDV de iyi bişiler mi :KK70::KK70::KK70:Kız şaka mı yapıyon adı üstünde bdv :KK70:
Biraz önce bir bayana üzüldüm ya , kadın şüphelenmiş kocasından bunu da dile getirmiş hep ulaşılamayınca , kocasıda eşine düz gitmiş bildiğin o.çocuğu bile demiş :KK57: Ya anlamıyorum erkekleri:KK62: Karının koynuna gir gir , çocuğunun anası yap, evini temizlesin , çamaşırını yıkasın, kıyafetini ütülesin, yemeğini yapsın, bulaşığını yıkasın, çayını önüne getirsin, eve para getirsin ama sen kızınca karına o.çocuğu de :KK57: Evlenmeye korkar oldum valla bdv yüzünden:KK62:
Herkes böyle öküz değil ama :KK11::KK11:

olurlar bebeğim doğduklarına bile pişman olurlar heheyyt be kim var karşılarında:KK73::KK73::KK73:

valla ben pek acımıyorum kuzum kadın ne demi,ş daha önce de bi kızla konuşmasını yakalayınca böyle davranmış yani adamın gözü zaten dışarda üstüne dayak hakaret hala kocam da kocam:KK20:öyle deme kız dün çok komik konu vardı:KK48::KK48::KK48:
Gelirdinnn :KK45:

:63: Sana
3EBE06E09D00D64C8DBABF4483A7ADEF.gif
Arsız seni:KK4:
Evlensende kurtulsak artık, kaldın başımıza:KK53:

Hadi ya daha öncede kızla mı konuşmuş o adam :KK57: o zaman kocamda kocam demesin :KK12:
Hangi konu kuzum?
haushalt_smilie_0063.gif

Hadi ya daha öncede kızla mı konuşmuş o adam :KK57: o zaman kocamda kocam demesin :KK12:
Hangi konu kuzum?
haushalt_smilie_0063.gif
evet orda birisi sormuş da dayak önceden de varmıydı diye kadında işte daha önce biriyle mesajını yakalamış onu söyleyince hırpalamış güya bence baya baya dövüyor adam yoksa telefonda gelince seni dövcem demesi çok saçma :KK14:ay şu kondom konusu vardı şişirmişler falan :KK70::KK70:

girmekmi istiyosun yoksa :KK70::KK70::KK30:
tövbeler olsun allah korusun :KK59:

Erkekler öküz ama :KK23:
Benimkisi çok romantiktir bana sucuk ekmek yapar
haushalt_smilie_0074.gif

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
bende daha bişisini görmedim. öyle süpriz masa falan :63:
ama evde yardım eder. yemek yaparken. ev temizlerken falan :KK59:
gecen hafta ütüleri yıgdım salona. bi baktım başına gecti. gömleklerimi ütülücem dedi. hepsini kendi ütüledi :confused::KK68::21:
tabi bende meyve tabagı hazırladım kendine :KK53:

X