The Golden Girls

lili senden naber :) bizim oğlan iyileştimi :)
Amannn biz naz, bi naz ki sorma yarın da gösterimiz war bakalım nasıl olucakk :110:
sarkmaz işte ne güzel :KK70::KK53::KK53:
Erkek arkadaşım da öyle diyoo ne güzellll diyooo görmedi gerçi ama anlıyor çocuk ya küçük olduğunu ve südyenin süngerleri olduğunu görüntüsünden :KK70::KK70::KK70:
geçinip gidiyoz napalım okulda şu an :KK70: sabır be lili
Öğretmen mi senin baban :KK57:

Amannn biz naz, bi naz ki sorma yarın da gösterimiz war bakalım nasıl olucakk :110:

Erkek arkadaşım da öyle diyoo ne güzellll diyooo görmedi gerçi ama anlıyor çocuk ya küçük olduğunu ve südyenin süngerleri olduğunu görüntüsünden :KK70::KK70::KK70:

Öğretmen mi senin baban :KK57:
okulda vhki lilim. erkek arkadaşın beğendiyse problem yok :KK70: en önemlisi onun beğenmesi :KK33::confused:

baktım canım şu an vizelere hazırlanıyorum o iş bana baya cazip geldi ilgilenicm bakalım.inallah başarabilirim :)
kolay gelsin tatlım:KK60:
Benim hiç yok ya, sütyenin süngerleri olmasa erkek gibi dolanacaktım. Hele yatınca sırt üstü hiç bişi yok :KK70::KK70:

Göya çocuk emzirdimm :110:
valla varlığı dert yokluğu yarayı bundan ötürü demişler heralde bana da ne gölek olur ne bişey deli ediyorlar ağrısı sancısı da cabası:KK12: adaçayı yapıyorlar onun için denedin mi?

okulda vhki lilim. erkek arkadaşın beğendiyse problem yok :KK70: en önemlisi onun beğenmesi :KK33::confused:
Dimiiiii :oops::oops:
kolay gelsin tatlım:KK60:
valla varlığı dert yokluğu yarayı bundan ötürü demişler heralde bana da ne gölek olur ne bişey deli ediyorlar ağrısı sancısı da cabası:KK12: adaçayı yapıyorlar onun için denedin mi?
Adaçayı ne yapıyormuş anlamadımm o_O

X