The Golden Girls

Lütfen karamsar olmaa..bazı kadınlarda iyi huylu kistler çıkıyorr..arkadaşımdan biliyorumm..lütfen moralini bozma ve bakalım doktor ne diyecekk .. öpüyorum seni şifalar olsun yavruu..:KK60:dualarım seninlee..
biliyorum canım yumurta kadar alındı daha önce iyi huyluydu çok şükür ama bunda böyle semptomlar olunca çok korktum açıkcası o_O

Yaa iş güç işte :KK17::KK17:

Hadii anlat ne yaptın o_O
hı iş güçmüş:63: naptım bir yeni kistim olmuş üç ay sonra tekrar kontrol şimdilik kötü gözükmüyormuş büyürse alıncakmış kızarıklıklar da büyümeden dolayıymış iki kilo almıştım o da göbeğime basenime gideceği yerde tutmuş oraya gitmiş yağ doku genişlemiş ama sadece sol tarafımın :KK70:öyle yani şimdilik kötü bir durum yok çok şükür

hı iş güçmüş:63: naptım bir yeni kistim olmuş üç ay sonra tekrar kontrol şimdilik kötü gözükmüyormuş büyürse alıncakmış kızarıklıklar da büyümeden dolayıymış iki kilo almıştım o da göbeğime basenime gideceği yerde tutmuş oraya gitmiş yağ doku genişlemiş ama sadece sol tarafımın :KK70:öyle yani şimdilik kötü bir durum yok çok şükür
Koca memeli olcan oraya yarıyor yediklerin demek ki ahahahahaha :KK70::KK70::KK70::KK70:

Çok şükür canım :KK16:

X