The Golden Girls

SUHAN SUHAN aynen benim mesajda böyle tek fark link tıklayınca senin bu lafı ben görmedim yorumunu alintilamisim...cevap yazmıştım hani büyüyünce hadi pipisini begenmese yorumu yapan kişinin nickini ve sayfayı yazdığım yorumum çıkıyor.

Sanırım bu uyari.ben haftasını girmedim bir gün o gün ban olduysa haberinde yok

Bu mesaj banada gece gelmiş.

SUHAN SUHAN aynen benim mesajda böyle tek fark link tıklayınca senin bu lafı ben görmedim yorumunu alintilamisim...cevap yazmıştım hani büyüyünce hadi pipisini begenmese yorumu yapan kişinin nickini ve sayfayı yazdığım yorumum çıkıyor.

Sanırım bu uyari.ben haftasını girmedim bir gün o gün ban olduysa haberinde yok

Bu mesaj banada gece gelmiş.
ok anladım...kardeş kardeş yazıyorduk halbukiiii....hep şu kazenin işi....kimse konuyu kiblememişti...kesin o kibledi

ok anladım...kardeş kardeş yazıyorduk halbukiiii....hep şu kazenin işi....kimse konuyu kiblememişti...kesin o kibledi
ahahaha kazen mi yaptı diyosunn yaniii,:KK53::KK53:
sanane milletin pipisinden felan demişti bi bumu kalmıştı konuşmadığınız mı falan demişti :KK70:

buralardamı yoksa:KK53::KK53::KK59::KK59:
Ben haftasonu pek girmem buraya, bu cumartesi gireceğim tuttu we bir konuya denk geldim kahroldum üzüldüm ve kazen'e özelden mesaj yazdım sizce bu hesap sahte midir diye.. Ve hesap sahte değilse yardım edelim ne yapabiliriz sizce diye sordum ama cewap gelmedii...
Demek ki buralarda değil...
Görse cewap muTLaka yazardı :KK51:

X