The Golden Girls

evet ya sorma kendinden şüpheleniyor insan yazmadımmı yoksa diye
öyle zaten bende öyleyim o yüzden de seviyorum keratayı dağınıklık,pislik falan en tahammül edemediğim şeydir
Aynen var ya, baktım acaba cevapla ya mı basmadım dedim
Özel kreş ewet...
Eğitim kitapları tanıttı... 350 TL
Yuhh yasak değil mi bunlar ya, ben yasak diye biliyorum

Kimse sewmez de, başak burçları bazen abartıyormuş lan BDV konusuda açılmıştı
yok yani ben kendim aşırı titizimdir zaten o yüzden onun da öyle olması lazım abartırsa ayarını veririm ben ona dert değil
Aynen var ya, baktım acaba cevapla ya mı basmadım dedim

Yuhh yasak değil mi bunlar ya, ben yasak diye biliyorum
napıyorlar bize böyle pinkim

yok yani ben kendim aşırı titizimdir zaten o yüzden onun da öyle olması lazım abartırsa ayarını veririm ben ona dert değil
Ben çalışmadan çok düzenliydim, çalışmaya başlayınca anneme devrettim..
Şimdi bir bardağı yerinden kaldırasım yok

Yasak olan ne kız
Okulda velilere başka kitap aldırmaları yasak canım. Her ne kadar gerekli, işte şu kaynak daha verimli dense de. Yıllardır bunun piyasasını kurmuşlardı zaten, bi yayın eviyle anlaşıp her yıl başka kitap aldırırlardı bize.
Mobbing yapıyor

şikayet edelim bunu çsgbye

yok ben kimselere bırakmam

geçmiş olsun şekerim ağır başakmış seninkisi

Öyle canım benim ya , sabahtan beri 3 mesaj attım ona o geri dönemedi tabi işleri vs vardır , bana hiç cevap yazmadığı halde diyor ki bana neden mesaj atmıyorsun 2 tane geldi sadece diye te allam ya , ben yapmıyorum böyle kız tripleri gıcık oluyorum ya

ay yok artık ver ayarı şekerim çıkartma tepene

Canım bunu okul aldırmıyor bize.
Zorunlu değil yanii..
Ama kitaplar çok bilgilii bayıldımm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…