The Golden Girls

Çok sewindim miskk dikkat et kendinee taamm mı :emir_bebek::emir_bebek:
Acaba kız mı erkek miii :rolleyes::rolleyes:
Kız olsunn :KK16:
Çalışıyor muydun sen o_O
yes baby çalışıyordum ama 2-3 haftadır raporluydum yeni döndüm işe..belli olacak bir iki hafataya cinsiyeti inş..

çok halsizdim..mide bulantıları falan..bide geçen seferki olumsuz olaydan sonra korkar oldum...
Haklısın canım..
İyiki iş yerin sorun çıkarmamış..
Bizim iş yeri kabul etmezdi :KK43:
Neyse daha ewlenmeye niyetim yok zaten şimdiden kendimi üzmeme gerek yok :KK70::KK70:

Haklısın canım..
İyiki iş yerin sorun çıkarmamış..
Bizim iş yeri kabul etmezdi :KK43:
Neyse daha ewlenmeye niyetim yok zaten şimdiden kendimi üzmeme gerek yok :KK70::KK70:
yok şükür anlayışlılar...daha annem diyorki kızım halim yok de eve git..göndersinler seni daha senden iş mi bekliyorlar:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:he anne he dedim babamın işi yaa...yokmu laynn adayyy....:KK11:

Gelecek planlar hımmm anlat hele :cool:
dediğim gibi oldu ben ofis açmıyorum sözlüm 15 ay afyonda stajını yapcak sonra 2 sene ankara da olucaz sonra 2 sene başka yerde olucaz tayinimiz neresi olursa bende devlete geçicem o arada 4 sene sonunda afyona geri dönücez ikimize ofis açıcaz sözlüm de avukatlığa dönecek inşallah ha bir de nişan yarıyıl tatilinde düğün yaza yani 2016 yazına inşallah :KK68:

dediğim gibi oldu ben ofis açmıyorum sözlüm 15 ay afyonda stajını yapcak sonra 2 sene ankara da olucaz sonra 2 sene başka yerde olucaz tayinimiz neresi olursa bende devlete geçicem o arada 4 sene sonunda afyona geri dönücez ikimize ofis açıcaz sözlüm de avukatlığa dönecek inşallah ha bir de nişan yarıyıl tatilinde düğün yaza yani 2016 yazına inşallah :KK68:
Hadiii bakalım inşallah planlandığı gibi olur herşey...
Mutlu ol cnm inş ömür boyu...

X