The Golden Girls

Günaydın şekerim , nasılsın?
ne yaptınız haftasonu anlat bakem
cumartesi sırf çalışma zaten pazar da bizimkiyle gezdik akşama kadar sonra da bizim aileyle sözlümle hep birlikte kutlama yemeğine gittik kardeşimin sınavı iyi geçmişti de çok şükür .öyle güzeldi ya çok özlemişim:oops:

Küsmedik ki:KK60:
Sen neden izin alacaksın bu arada?
sözlüm geldi de yarın öğleden sonra işten izin alcam buluşalım diye de inşallah izin verirlero_O

cumartesi sırf çalışma zaten pazar da bizimkiyle gezdik akşama kadar sonra da bizim aileyle sözlümle hep birlikte kutlama yemeğine gittik kardeşimin sınavı iyi geçmişti de çok şükür .öyle güzeldi ya çok özlemişim:oops:

sözlüm geldi de yarın öğleden sonra işten izin alcam buluşalım diye de inşallah izin verirlero_O
Ben izin werdimm :KK53:

Vayy.. Hadi gözün aydın:KK19: Verirler ya, sık izin almıyorsun ki. Ben şahidim her gün burdasın, demek ki her gün çalışıyorsun:KK70:
Az mı kalacak?

Ben izin werdimm :KK53:
saol kuzum sen de olmasan naparım bilmem:KK70:
Vayy.. Hadi gözün aydın:KK19: Verirler ya, sık izin almıyorsun ki. Ben şahidim her gün burdasın, demek ki her gün çalışıyorsun:KK70:
Az mı kalacak?
teşekkürler canım :KK60:ya burda izinler sıkıntılı biraz o_O5 nisana kadar kalacak da biz anca pazarları görüşebiliyoruz onlar merkezde değiller de :KK43:

Kv ne alaka canım? O da mı oluyor buluşmalarınızda:KK64:
saçmalama kız öyle şey mi olur :KK70:kp merkezde çalışıyor da normalde üç kardeşler küçük tek başına kalacak o gelirse ondan tek kalmasın akşam vakti diye ay allah iyiliğini versin pinki ne güldüm:KK70:

X