The Golden Girls

niye takıyorsun kız derdin ne senin ahbap
Ah bebeğim ya ağzım yandı bir kere oyuzden ince ayrıntısına kadar her şeyi bilmek istiyorum ben..
Oyuzden tartışma çıkıyo işte..
Aslında adamın bana yaptığı bişi yok..
Meraklıyım öğrenmek istiyorum hemen her şeyi...
Bende Koç burcuyum...

Sen neyi taktın ki bu kadar annemm

öğren tabi canım herşeyinden emin ol.
aman ya :S nası anlatıyım .minnakla da demin bunu konuşyodk.sevdiceğim askerden gelck nisanda.5 yıldır birlikteyiz. 19 yaşımda ben salaklık edip aileme söyledm sevgilim var benm dedm istedi ailesi babalarımız konuştu sadece.ama babalarımz haklı olarak olumlu bakmadılar o zaman iş yok güç yok tbi haliyle ne diycek adamlar. ailem ayrıl dedi istemiyolar hiçbişekilde ailesinin maddi durumu kötü old için ayrılmdk iş güç kurmaya çalışıyoruz zamana bıraktık yaşımız da biraz uygun olsn diyorz.ama ailemi razı etme konusunda çok endişelrim var ve sevdiceğin işi konusunda lise mezunu iş bulabilir mi bilmiyorum.açıktan okuyacak biyandan.elinden geleni yapar biliyorum ama ben evhamlıyım kötüyüm yani.korkuyorm bizi ayırırlar diye.

çok haklısın hayatım senin yerinde kim olsa aynını yapar ama biri yaptı diye hepsi aynını yapmaz ki herşeyinden de öyle şüphelenip takılma insan dayanamaz çünkü buna

canım bi kere evet hata etmişsin erkenden söylemişsin ama insan seviyorsa ve istiyorsa kimse ayıramaz ciddi ciddi söylüyorum ikincisi de rızkı veren allah ne üniversite mezunları var iş bulamamış sorun lise yada üni mezunu olmak değil yani rabbim verir inşallah siz dua edin illa iş bulunur benim kuzenim liseyi bile bitirmemişken bir sürü iş bulmuştu

Aceleniz yok...
Lise mezunu ise iş bulur neden bulmasın.. O okusun yine dışardan..
Mesleği var mı peki_?
Yaniii 26 yaşına kadar yolun var arkadaşım acele etme benden söylemesi...

Frenlemeye çalışıyorum kendimi şu ara...
Alttan alıyor Allah'tan..
Ama nereye kadar tabii...

Aceleniz yok...
Lise mezunu ise iş bulur neden bulmasın.. O okusun yine dışardan..
Mesleği var mı peki_?
Yaniii 26 yaşına kadar yolun var arkadaşım acele etme benden söylemesi...
acelem yok canım .sonunda o olsun da benmmiçin önemli olan o.dışardan okuyacak yne.lise bilgisayar mezunu.iyice ölçüp tartmadan evlenmem zaten korkuyorum şu an.ama bu konu o kadr yordu ki beni sanki hiç bişey düzelmeyecekmiş gibi geliyor.babam çok katı benm annem de öyle sürekli evde onlarla dipdibeyim her konuştuklarından anlam çıkaryorum artık.

Yanii senin hayatında bir erkek arkadaşın hiç olamıcakmı ?

Annenle baban tanışmasaydı, sen nasıl dünyaya gelecektin..

Doğanın kanunu bu...

Zamana bırak...

Frenlemeye çalışıyorum kendimi şu ara...
Alttan alıyor Allah'tan..
Ama nereye kadar tabii...
evet bence kendini düzeltmeli dizginlemelisin kuzum yazık günah adama da

biliyomusunuz hala görücü usulü diye tutturan bi ailem var.ben her istediklerini yaparsam mutlu olamam ki.
bende benimkini görücü usülü diye yutturmuştum sevgilim olduğunu duysa babam kabullenemezdi bizim de istemediler okulu bitmemiş daha işinde gücünde değil iki üç sene nişanlı bekletmem dedi babam çok sıkıntı çıkardı ama bende inatlaşınca sonunda kazandım çok şükür biraz diş göstermek lazım kuzum

Düşünmem lazımm
canlarım selamün aleyküm
çok özledim sizi ya
Nerdesin yaw sen herşey yolunda mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…