The Golden Girls

aynı konu canım biliyosun sevgili mevzusu ben hala bi düşünceye varıp içimi ferahlatamadım:) resimleri kaldırmadım canım bşka odada uyudum :)
iyi yapmışsın canım o konuda da eğer çok seviyorsan belli zaman sıkıntı çekersin çok düşünüp durma ancak kendini üzer hasta edersin canım bırak zamana o herşeyi hallediyor

5 yılımı verdim sonuçta canım vazgeçersem hiç mutlu olacağımı sanmıyorum ömür boyu acı çekerim.
seviyorsan zaten derdini yükünü herşeyini çekeceksin canım yapacak birşey yok biz de çok sıkıntılar çektik eğer öyleyse işte çok düşünüp kendini üzme onu diyorum sıkıntılarınız zamanla geçecektir yani ama geçmeyecek kadar büyük şeyler ise ömür boyu üzülmekten de iyidir

biliyorsun işte canım aslında o kadar büyük değil .zamanla hallolacak şeyler.inşalah hayırlısı olur.sen nişanlsın dmi şu anda :)

gülcem işte hahahahha

biliyorsun işte canım aslında o kadar büyük değil .zamanla hallolacak şeyler.inşalah hayırlısı olur.sen nişanlsın dmi şu anda :)
yok kuzum daha yenice sözlenebildik ancak olur olur iki insan birbirini sevsin gerisi her şekilde hallolur o yüzden ağlama öyle kafana da takma şu genç yaşını böyle şeylere harcama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…