The Golden Girls

Ben izmire gittim geçen yaz amcamlara,
amcam günü birlik götürdü bizi çeşmeye denize girmek için güzeldi sahili denizide...
izmirin kendi havası çok bunaltıyor ama çeşme öyle değil mesela çok güzel değil mi bodruma gitmedim oraya da gitmek istiyorum

Aslında gelmek lazım ya, ben çok gezmek istiyorum Türkiye nin her yerini, benimki de yurtdışını gezmek istiyor ama duruyoruz, henüz bi yere gidemiyoruz
kız bir tek deniz yok onun haricinde havuzları falan çok güzel burada oteller sadece kaplıca olmuyor hem kaplıca hemde böyle kaydıraklı falan açık kapalı havuzları oluyor yaz kış gidiyorum çok güzel oluyor cidden bana hergün tatil yeri o yüzdenmutlaka gelin görün yani pişman olmazsınız

Bence de gelip görmeliyiz, hatta senin düğüne denk getirelim

Bende Fethiye'ye gitmiştim tatile..
Ölü deniz de çok iyi ya...

Ama Bodru'mu bende çok merak ediyorum....

Yaşadığı yeri seven nadir insanlardansın, bi gelelim ya, burdan taşınacak yer arıyoruz, o kadar iyiyse yerleşiriz
ya çok severim hemde herşey elinin altında insanları kardeş gibi ahlaksızlık öyle yok aman aman birşey yapamaz kimse çünkü neredeyse herkes birbirini tanır bir de buranın insanı lükse düşkündür zenginlerdir o yüzden diğer illere göre ddaha gelişmiş burası küçük istanbul gibi birşey işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…