The Golden Girls

Bide pro uye yaziyo bazi bayanlarin profilinde uzun suredir kk uyesi oldukları icinmi yaziyo diye merak ettim
yok değil üyelik yükseltme tarzı birşey 30 tl veriyorsun onun için pek gerekli birşey değil bence de işte değişiklik o da yarışmalara katılınca da veriyor kazen hediye olarak

yaşlı diye diye yaşlandırdın kendini ha bende bilmiyordum sora sora öğrendim nolcak
Canim sizin yaşınızı öğrenince kendimi cok yasli hissettim daha 30 a bile gelmemissiniz. Ben 40 yasindayim yasimi hic gostermiyorum minyonum yasimin 4o olduguna kimse inamiyo daha genc gosterdigimi söylüyorlar ama yaşım bu

yaşın o olabilir benim de annem aynen dediğiniz gibi kimseye yaşını demez 18im der güler geçeriz önemli olan içinin genç olması yoksa hepimizin bedeni elbet yaş alacak ben burda benden büyüklere falan abla demem mesela bi fallen var daş gibi hatun nası abla diyeyim yaşa takılma eğlen şekerim

Yok canim espiri olsun diye yazdim

Argo kelime küfür öyle şeyler yazincami banliyorlar bide banlandiginizi nasil anliyorsunuz

Uzun zamandır olmuyordu ki ama
ben uyarıyım de sonra kodeslerden toplamayalım seni

Argo kelime küfür öyle şeyler yazincami banliyorlar bide banlandiginizi nasil anliyorsunuz
site kuralları bölümü var orda detaylı yazıyor genel olarak dini içerik yasak büyü üç harfli karabasan tarzı şeyler hakaret küfür bunlar yasak canım bir de erkek üye yasak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…