The Golden Girls

Ben ecza deposunda çalışıyorum canım.

Devlet hastaneleriyle çalışıyoruz ilaç satıyoruz...

Ben hem santral hemde sipariş kısmındayım...
hımm depocu abla :KK53: benim babam eczacı da depodan bi kız aradımı hemen telefona koşardım depocu ablayla konuşcam ben derdim :KK70:allah kolaylık versin canım çok zor valla işinizo_O

hımm depocu abla :KK53: benim babam eczacı da depodan bi kız aradımı hemen telefona koşardım depocu ablayla konuşcam ben derdim :KK70:allah kolaylık versin canım çok zor valla işinizo_O
Aklına gelebilecek bütün hastanelerle çalışıyoruz sadece istanbul değil...

Ama çok modern bir şirketiz..

Müdrü az önce şirkette toplam 25 kız var hepsine gül dağıttı dünya kadınlar günü için :cool:

çok istiyorum canım hatta hamileliğimin 5.ayında falan gitsem ne güzel olur..
bakalım canım herşey kısmet..
Kız var mı öyle birşeyler? biz park ı cesaretlendirecektik sözde,park bizden hızlı çıktı

ben daha önce umreye gittim annemlerle ama çok kısa kaldık 9 gün falan,şimdi eşimle gitmek istiyorum..benim niyetim de ya orda hamile kalmak,ya da hamileliğimin ilk aylarında gitmek..Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :KK68:

Kız var mı öyle birşeyler? biz park ı cesaretlendirecektik sözde,park bizden hızlı çıktı

ben daha önce umreye gittim annemlerle ama çok kısa kaldık 9 gün falan,şimdi eşimle gitmek istiyorum..benim niyetim de ya orda hamile kalmak,ya da hamileliğimin ilk aylarında gitmek..Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :KK68:
aynen öyle canım..
önce misk ,şimdi park , bakalım sıra hangimizde..
benim ailem her sene gidiyor ama bana bir türlü nasip olmadı..

X