The Golden Girls

romantizmi severim,duygusalım,birilerine hediye vermeyi çok severim.onların yüzündeki ( paketi açarken) gülümsemeyi görmek beni huzurlu yapıyo.müthiş hayvanseverim :) ve müthiş sırdaşımdır.
organizasyon işindede iyiyimdir.:KK70::KK70::KK70:

romantizmi severim,duygusalım,birilerine hediye vermeyi çok severim.onların yüzündeki ( paketi açarken) gülümsemeyi görmek beni huzurlu yapıyo.müthiş hayvanseverim :) ve müthiş sırdaşımdır.
organizasyon işindede iyiyimdir.:KK70::KK70::KK70:
süpersin tam annesin işte sen:)

bende bilmiyordum bu bdv yi..siz konuşurken dumur oldum hatta,ne diyor bu kızlar diye :KK70::KK70:
akşam işim bittikten sonra bir bakayım dedim ,hakkaten ne orası öyle yaaa

çigdemi diyorsun dimi:KK70:

ben ikizlerim canım:) boğa burcu kadını çok ateşli oluyor
bizim minnakta boğa sanırım:KK70:
çiğdem benim kanka ya :KK70:bana yaratık dediydi bak gene aklıma geldi:KK70:yok ben yengecim ama ateşim burcumdan değil doğuştan:KK70:

biliyorum ama sapık gelince onu versin herkesi zan altında bırakmasın ki zaten oda konuya girmiş değişen bir şey olmadı yani:KK70::KK70::KK70::KK70:
hadi ya hemen bakmam lazım :KK70:

minnakmimar sen nerelerde geziyorsun bakimmm?
işim vardı onu hallediyordum canım acele halledilmesi gereken bir proje vardı da :KK14:

bdv ye atmıstır kendini o:KK70:
dedikodu ve iftira çok büyük günah:KK70::p

çiğdem benim kanka ya :KK70:bana yaratık dediydi bak gene aklıma geldi:KK70:yok ben yengecim ama ateşim burcumdan değil doğuştan:KK70:

hadi ya hemen bakmam lazım :KK70:

işim vardı onu hallediyordum canım acele halledilmesi gereken bir proje vardı da :KK14:

dedikodu ve iftira çok büyük günah:KK70::p
bebeğim benim kim yapıo la dedikodunu:KK70:

yok canım bilmiyordum ki..
ben kk. her girdiğimde ya saç için önerilere,ya cilt için filan
görüyorsun dimi hep bakım hep bakım :KK70::KK70::KK70:
valla sen varya baya kokssun :KK70:
bende kokosumdur da hiç bakmıyorum oralara burada balkızım var minnakım var bişe olunca ciltle ilgili onlara soruyorum:KK70:
minnak hem psikologum hem güzellik uzamanım hahaha:KK70:

bu arada lise için mi gircek sınava hadi hayırlısı olsun

beybişim benimm
baksana ben saçmalrıma ombremidir nedir ondan yaptırmak istiyorum sence güzel duruyormu o ya
cok hoş duruyor bence.
yaptır.
aklında kalcagına kafanda kalsın :KK70:

bende gecen hafta boyattım saclarımı.
kumral gibi bişi oldu:KK53:
aşkım diyom 17-18 hiç bilemedin 19
en kötü ihtimal 27 diyim dimi diyom.
gülüo gıcık gıcık :KK53::KK70::KK70:

X