The Golden Girls

dn bana diyorki evlendiğine pişmansın dimi benle
bende asla dedim sen benim en zor zamanında ellerimi sıkıca tuttun çift olmak bunu gerektirir dedim..
çok üzülüyor oda karkim ya
ayyy cok duygulandım kızzzzzz
helede bu kez erkek caresiz oldugunu görünce...
dile getir arada o zaman canım. senin hastalıgını örnek vererek onun içini rahatlat.
erkek olarak zor bi durum gercekten.

ayyy cok duygulandım kızzzzzz
helede bu kez erkek caresiz oldugunu görünce...
dile getir arada o zaman canım. senin hastalıgını örnek vererek onun içini rahatlat.
erkek olarak zor bi durum gercekten.
bende çok duygulandım sonrada dedimki o benim hastalığımla savastı bana hep moral verdi..
ben bittim o bitmedi . sonrada sarıldık uyuduk işte..
sorma şu aralar kabullenemiyor bir türlü. ben o üzülünce daha çok üzülüyuorum..

ohh gelsin şimdi dımtıs dımtıs:)
bende son seferde yatakta denemiştim korkuyordum olmayacak diye hemencik oldu...
şimdi gelsin güzel geceler hahaha:KK70:

artık hiç zorlanmıyorum çok şükür :) Allah bu hastalıgı cekenlerin yardımcısı olsun :) hiç sorma valla adam hiç durmuyor :KK70: :KK70: yazık 5 aydır bekler :KK70:

bende çok duygulandım sonrada dedimki o benim hastalığımla savastı bana hep moral verdi..

hayırdır canım eşin mi hasta :KK43:

haftaya falan bi tatile götür onu. agvaya falan
yada kar tepeye :KK60:

ni zamannnnnnnnnnnnnnnn:KK57:
pek yakındaaa:KK73::KK73:sınavları bitti derslerini de geçti şükürler olsun şimdi bahar kaydını yapıp öyle gelecek salı çarşamba falan gelir sanırım :KK73::KK73::KK73:

düşündüm onu canımda işleri çok yogun..
dur bakalım bir cumartesi günü gitsinde.. inşallah düzelir nolur dua et..
sen kendini üzme bitanem düzelecek inşallah:KK60:

pek yakındaaa:KK73::KK73:sınavları bitti derslerini de geçti şükürler olsun şimdi bahar kaydını yapıp öyle gelecek salı çarşamba falan gelir sanırım :KK73::KK73::KK73:

ah minnakım ah nasıl üzülüyorum bir bilsen
üstünede gidemiyorum herşeye evet tamam..
o yokken aglıyorum evde, evlilik bana tamamen sabrı öğretti..

ah minnakım ah nasıl üzülüyorum bir bilsen
üstünede gidemiyorum herşeye evet tamam..
o yokken aglıyorum evde, evlilik bana tamamen sabrı öğretti..
hayır sakın ağlama hayatta herşey imtihan ki bak sen nasıl büyük bir imtihandan sabırla kurtulduysan bundanda öyle kurtulacaksın inşallah canım benim her şerde bir hayır vardır

aslında tatil haftasonları ama işten arıyorlar oda gidiyor hatta çoğu zaman berabergidiyoruz ben avm ye gidiyorum oda işini hallediyor..
anladım canım

hadi bakalım gözün aydın şimdiden :KK60:

hayır sakın ağlama hayatta herşey imtihan ki bak sen nasıl büyük bir imtihandan sabırla kurtulduysan bundanda öyle kurtulacaksın inşallah canım benim her şerde bir hayır vardır
aynen öyle.
bilmiyoruz o an için. yaşarken neden ben diyoruz ama. var yaşadıklarımızın bi nedeni sebebi.

aynen öyle canım. hiç dayanamam dediğim herşeyle imtihan oluyorum. Rabbim dermansız dert vermesin
sadace dua istiyorum o kadar sizden başka kimseyede anlatamıyorum. bir kere anneme azcık çıktattım kimin sorunlu olup olmadığı dıştan belli olmuyor dedi. Düşünsenize:KK43:

X