The Golden Girls

yok tatlım yok .baştan dediğim gibi sizin cıvıltılı konuşmalarınız çekti beni zaten.ama siz beni kendinize nasıl yakın hissederseniz öyle hitap edin.
sende cıvıl cıvıl hatunsun demekki:)
bende istanbulda oturuyorum 2 yıllık evli olucam 2 ay sonra:) henüz bebişim yok, gelmek istemiyor kendileri:) Çalışıyorum yaşım 25:)

aslında çok derin bir sıkıntı içindeyim kızlar:KK43: ama bu geyik muhabbetinde canınızı sıkmayayım..kafamı dağıtmak için gezerken size denk geldim.amanınnnnn birde baktım kv. konusu:) oturuverdim hemen :)

aslında çok derin bir sıkıntı içindeyim kızlar:KK43: ama bu geyik muhabbetinde canınızı sıkmayayım..kafamı dağıtmak için gezerken size denk geldim.amanınnnnn birde baktım kv. konusu:) oturuverdim hemen :)
hep geyik yapmıyorz ki burada. bir okursan sayfaları benm ne kahrımı çekti bu topik:)
anlatmak istersen her zaman dinleriz

anlat şekerim derman bulalım bulamazsak da derdine ortak olalım :cool:

delir uleynnn delirr ben delirmişim zatennnnnn:KK67:
iyi diyim iyi olayım bari :63:
of karki ömür törpüsüsün valla ha :63:söyle bakiyim senin neyin var anlat hadi:KK60:

oldum canım ama 3 gün çok hafif oldum ve kasıklarım çok agrıdı ilk kez..
uffffffffff test almak en iyiside cesaretim yok..
bence çok umutlanma ama yinede yap testini bak iştahın yok bulantın ağrın da var bence olabilirsin bi dene denerim olmazsa da rabbimden zaten hayırsa da şer ise de :KK60:

sıkıldım be canım şurdan :KK42:
kıyamam kuzum ya işkence resmen niye böyle yaptılar anlamadım hayır yerine kız da aldılar değil mi ?

X