The Golden Girls

benimde aklıma o geldi biliyormusun heralde adam ondan istemiyor , yoksa öpüşmeden gün geçermi yeaaaaaaaaa
Öpüşmek diş çürümesini bile engelliyor. Salgılattığı mutluluk hormonuda cabası:KK37:
Ay insan öpüşmez mi.. Ben mutfağa giderken öpüyorum dönerken öpüyorum. Öpüyorum da öpüyorum:KK70:
Mal benim istediğim şekilde kullanım hakkına sahibim:KK53::KK53:

Öpüşmek diş çürümesini bile engelliyor. Salgılattığı mutluluk hormonuda cabası:KK37:
Ay insan öpüşmez mi.. Ben mutfağa giderken öpüyorum dönerken öpüyorum. Öpüyorum da öpüyorum:KK70:
Mal benim istediğim şekilde kullanım hakkına sahibim:KK53::KK53:
kesinlikle canım. öpüşmek cinsellik değilki resmen sevgi göstrmenin en güzel yolu..

Ben 88 doğumluyum :KK71:
2 yıl için mi bu kadar sevindin:63:
kesinlikle canım. öpüşmek cinsellik değilki resmen sevgi göstrmenin en güzel yolu..
Tabi canım, yemekten kalkınca ağzımız yağ oluyor ya, benimki hemen yıkamaya koşar yıkar, ben yağlı yağlı bi daha yapışırım :KK53: Delirir tabi ama oyun gibi ya, bazen romantik bazen eğlenceli, bazen seksi..
Öpüşme hakkımızı kimse elimizden alamazEn Büyük KK:KK70:

Tabi canım, yemekten kalkınca ağzımız yağ oluyor ya, benimki hemen yıkamaya koşar yıkar, ben yağlı yağlı bi daha yapışırım :KK53: Delirir tabi ama oyun gibi ya, bazen romantik bazen eğlenceli, bazen seksi..
Benim 5 yaşını doldurmuş bir oğlum war ama naberrrr arkadaş gibi takılıyozzz biz oğlumlaa :KK70::KK70::KK70:

kesinlikle. Bende yıkamam ağzımı eşim o ağızla bana yaklaşma der bende hep öperim:d
ya sen naısl bir kadınsın yaa der:KK70: birde rujlu hiç sevmezz

X