The Golden Girls

Yok canım beni,m şuan o sorunum yokta
bu hafta istek 0 dı:KK43:

içme ulen sigraa
psikolojimizi kendimiz de etkiliyoruz kajım kendini biraz iyi yönde telkin et ben kötüyüm depresyondayım deyip durdukça daha da kötü olursun ben iyiyim herşey çok güzel de kendi kendine şükür edecek şeylerini düşün inan iyi olacaksın

psikolojimizi kendimiz de etkiliyoruz kajım kendini biraz iyi yönde telkin et ben kötüyüm depresyondayım deyip durdukça daha da kötü olursun ben iyiyim herşey çok güzel de kendi kendine şükür edecek şeylerini düşün inan iyi olacaksın

kesinlikle haftasonu ben çok kötüyüm diye diye ağlattım kendimi:KK43:

minnak nabersin kııııı:KK60:
ay aynı be karkım hiçbi değişiklik yok valla senden naber canım cicim :KK60:

kesinlikle haftasonu ben çok kötüyüm diye diye ağlattım kendimi:KK43:
aferim sana minnak buna çok kızdı :KK20: silkelen kendine gel iyisin hiçbirşeyin yok hatta çok şükür iyi bir işin eşin ve ailen var elin kolun sağlam evin var arabayı bilmem vardır herhalde iyi bir tahsilin var çoğu insanın hayal diyebileceği bir yerdesin otur şükret depresyon müslümana yakışmaz karşim:KK60:

ay aynı be karkım hiçbi değişiklik yok valla senden naber canım cicim :KK60:

aferim sana minnak buna çok kızdı :KK20: silkelen kendine gel iyisin hiçbirşeyin yok hatta çok şükür iyi bir işin eşin ve ailen var elin kolun sağlam evin var arabayı bilmem vardır herhalde iyi bir tahsilin var çoğu insanın hayal diyebileceği bir yerdesin otur şükret depresyon müslümana yakışmaz karşim:KK60:

aynen öyle kuzum doğru söylüyorsun
eşim olmasa zate daha kötü olurdum hemen bir program yaptı kahvaltıya götrüdü beni:)

X