The Golden Girls

Bunu yapana hayvan diyecem hayvana hakaret olacak şimdi..
Abla hayvanlar bunlardan daha insan..
Böyle bir dünyada çocuk yetiştirmek çok zor. Evliyim diye bile güvenmemek lazım..
sabah asansöre binecektim tam ben çıkacakken karşı komşum kapıyı açtı..karşı komşum binsin öyle bineyim diye evden çıkamadım..

Öyle kötübir dünyada yaşıyoruz ki artık,kime güveneceğiz bilemiyoruz resmen..
Yüce rabbim herkesi korusun böyle canilerden,yürürken bile hiç bir şeyin garantisi yok bu ülkede.

Öyle kötübir dünyada yaşıyoruz ki artık,kime güveneceğiz bilemiyoruz resmen..
Yüce rabbim herkesi korusun böyle canilerden,yürürken bile hiç bir şeyin garantisi yok bu ülkede.
Ablacım bu konu vasıtası ile dünyadaki tecavüz oranlarına baktım heryerde çok yüksek sadece şeriat uygulanan arap ülkelerinde neredeyse hiç yok. Şeriatın tek güzel yanı bu idam olayı.. Hırsızlık yapanın mesela hemen elini falan kesiyorlar ya çok caydırıcı oluyor..

Günaydın kızlar ben geldim bugün çok mutluyum kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj yendim vajinismusu

HELAL OLSUN SANAAAAAAAAAAAA
BEN DEMİŞTİM SANA MİNİĞİM BİTTİ GİTTİ ÇOK ŞÜKÜRR:)

Balım hoş gekldin nerelerdeydin sen?
Kafam bozuktu aneyle tartıştım cumadan beri küstüm bende dizi izleyerek kafayı buldum Bugün gelem dedimm özledim kızçeler sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…